Obsada oraz napisy końcowe zaczerpnięte z Kanzenshuu.com. Pozostawiliśmy angielskie nazwy stanowisk, gdyż większość nie ma polskich odpowiedników.

Obsada (seiyū)

孫悟空 Son Gokū孫悟飯 Son Gohan孫悟天 Son Goten野沢雅子 Masako Nozawa   
ブルマ Bulma鶴 ひろみ Hiromi Tsuru
ベジータ Vegeta堀川 亮 Ryō Horikawa
亀仙人 Kame Sennin佐藤正治 Masaharu Satō
クリリン Kuririn田中真弓 Mayumi Tanaka
ピッコロ Piccolo古川登志夫 Toshio Furukawa
ヤムチャ Yamcha古谷 徹 Tōru Furuya
天津飯 Tenshinhan緑川 光 Hikaru Midorikawa
トランクス Trunks草尾 毅 Takeshi Kusao
ビーデル Videl皆口裕子 Yūko Minaguchi
チチ Chi Chi渡辺菜生子 Naoko Watanabe
牛魔王 Gyūmaō大友龍三郎 Ryūzaburō Ōtomo
サタン Mr. Satan石塚運昇 Unshō Ishizuka
ウーロン Ulong龍田直樹 Naoki Tatsuta
ブウ Buu塩屋浩三 Kōzō Shioya
18号 #18伊藤美紀 Miki Itō
ピラフ Pilaf千葉 繁 Shigeru Chiba
シュウ Shū玄田哲章 Tesshō Genda
マイ Mai山田栄子 Eiko Yamada
バブルス Bubbles藤本たかひろ Takahiro Fujimoto
ブルマの母 Mama Bulmy川浪葉子 Yōko Kawanami
デンデ Dende平野 綾 Aya Hirano
界王 Kaiō八奈見乗児 Jōji Yanami
老界王神 Old Kaiōshin田中亮一 Ryōichi Tanaka
界王神 Kaiōshin三ツ矢雄二 Yūji Mitsuya
神龍 Shen Long内海賢二 Kenji Utsumi
すし職人 Sprzedawca sushi軽部真一 Shin'ichi Karube
白バイ警察官 Policjantka松本 薫 (特別出演) Kaori Matsumoto (rola gościnna)
予言魚 Ryba-Wyrocznia中川翔子 (特別出演) Shōko Nakagawa (rola gościnna)
赤羽根健治 Kenji Akabane増谷康紀 Yasunori Masutani藤井ゆきよ Yukiyo Fujī一木千洋 Chihiro Ikki大空直美 Naomi Ōzora服巻浩司 Kōji Haramaki福原耕平 Kōhei Fukuhara照井春佳 Haruka Terui一ノ瀬 彩 Aya Ichinose
ウイス Whis森田成一 Masakazu Morita
ビルス Beerus山寺宏一 Kōichi Yamadera

Napisy końcowe

原作・ストーリー・キャラクターデザイン Original Author, Story, Character Design
鳥山 明 Akira Toriyama
製作 Production東映 Toei村松秀信 Hidenobu Muramatsu集英社 Shueisha茨木政彦 Masahiko Ibarakiフジテレビジョン Fuji Television Network亀山千広 Chihiro Kameyama東映アニメーション Toei Animation高木勝裕 Katsuhiro Takagiバンダイ Bandai古澤圭亮 Keisuke Furusawaバンダイナムコゲームス Bandai Namco Games鵜之澤 伸 Shin Unozawa
企画 Planning鳥嶋和彦 Kazuhiko Torishima森下孝三 Kōzō Morishita
シニア・プロデューサー Senior Producer清水慎治 Shinji Shimizu種田義彦 Yoshihiko Taneda
プロデューサー Producer冨永理生子 Rioko Tominagaギャルマト・ボグダン Gyarmath Bogdan
脚本 Scenario渡辺雄介 Yūsuke Watanabe
音楽 Music住友紀人 Norihito Sumitomo
キャスト Cast~
製作担当 Production Supervisor藤岡和実 Kazumi Fujioka
主題歌 Theme Song
「CHA-LA HEAD-CHA-LA」 "CHA-LA HEAD-CHA-LA"
歌唱 Vocals作詞 Lyrics作曲 Composition編曲 ArrangementFLOW  FLOW森雪之丞 Yukinojō Mori清岡千穂 Chiho Kiyo'okaFLOW  FLOW
劇中歌 Insert Song
「HERO 〜希望の歌〜」 "HERO: Song of Hope"
歌唱 Vocals作詞 Lyrics作曲 Composition編曲 ArrangementFLOW  FLOWFLOW  FLOW浅川岳史 Takeshi AsakawaFLOW & 本間昭光 FLOW & Akimitsu Honma
主題歌、劇中歌協力 Theme Song, Insert Song Collaboration大里洋吉 Yōkichi Ōsato畠中達郎 Tatsurō Hatanaka福岡 毅 Takeshi Fukuoka棚瀬浩介 Kōsuke Tanase関 貴美 Takami Seki牧田 聡 Satoshi Makita石川将人 Masato Ishikawa岩崎敦也 Atsuya Iwasaki森 重孝 Shigetaka Mori山田耕平 Kōhei Yamada
音楽ミュージシャン Musicians宮坂Strings Miyasaka Strings藤澤健至 Kenji Fujisawa田代耕一郎 Kōichirō Tashiro山本 蓮 Ren Yamamoto辻本憲一 Ken'ichi Tsujimoto澤田真人 Masato Sawada中西和泉 Izumi Nakanishi鳥塚心輔 Shinsuke Torizuka藤田乙比古 Otohiko Fujita勝俣 泰 Yasushi Katsumata高桑英世 Hideyo Takakuwa庄司知史 Satoshi Shōji山根公男 Kimio Yamane大澤昌生 Masao Ōzawa今出 宏 Hiroshi Imade鶴谷智生 Tomo'o Tsuruya住友紀人 Norihito Sumitomo石原慎一 Shin'ichi Ishihara山田洋子 Yōko Yamada東京混声合唱団 Tokyo Philharmonic Chorus
音楽録音 Music Recording中村"E.T"弘悦 Etsuhiro "E.T." Nakamura
音楽録音助手 Music Recording Assistant斎藤春樹 Haruki Saitō
Composer Management & Production Coordinated by木尾栄子 Eiko Kio関 真実 Mami Seki
音楽ディレクター Music Director小西岳夫 Takeo Konishi
音楽プロデューサー Music Producer津島玄一 Gen'ichi Tsushima島谷浩作 Kōsaku Shimaya川口真太郎 Shintarō Kawaguchi
音楽協力 Music Collaboration AMUSE Ki/oon Music東映音楽出版 Toei Music Publishing Co.東映アニメーション音楽出版 Toei Animation Music Publishing Co.フジパシフィック音楽出版 FUJIPACIFIC MUSIC Inc.レガートミュージック Legato Music Sound City
製作担当 Production Supervisor藤岡和実 Kazumi Fujioka
編集 Editing福光伸一 Shin'ichi Fukumitsu
録音 Recording松田 悟 Satoru Matsuda
サウンドエフェクトデザイン Sound Effect Design新井秀徳 (フィズサウンド) Hidenori Arai (Fizz Sound)
絵コンテ Storyboard地岡公俊 Kimitoshi Chioka竹之内和久 Kazuhisa Takenōchi山室直儀 Tadayoshi Yamamuro細田雅弘 Masahiro Hosoda
作画監督 Animation Supervisor井手武生 Takeo Ide菅野利之 Toshiyuki Kan'no薮本陽輔 Yōsuke Yabumoto島貫正弘 Masahiro Shimanuki大西 亮 Ryō Ōnishi濱野裕一 Yūichi Hamano
原画 Key Animation稲葉 仁 Hitoshi Inaba酒井和栄 Kazue Sakai鎌田 均 Hitoshi Kamata中鶴勝祥 Katsuyoshi Nakatsuru高橋優也 Yūya Takahashi増田信博 Nobuhiro Masuda阿部美佐緒 Misao Abe青井清年 Kiyotoshi Aoi伊藤憲子 Noriko Itō竹内杏子 Kyōko Takeuchi芽野京子 Kyōko Chino森 円美 Emi Mori北原広大 Kōdai Kitahara菅野芳弘 Yoshihiro Kan'no大田謙治 Kenji Ōta信実節子 Setsuko Nobuzane飯飼一幸 Kazuyuki Īkai加野 晃 Akira Kano唐澤雄一 Yūichi Katsusawa木曽勇太 Yūta Kiso佐藤 元 Gen Satō山下高明 Takaaki Yamashita佐野誉幸 Takayuki Sano天海扶美子 Fumiko Amami松坂定俊 Sadatoshi Matsuzaka石上ひろ美 Hiromi Ishigami志田直俊 Naotoshi Shida青木あさ子 Asako Aoki楡木哲郎 Tetsurō Nireki佐々木洋平 Yōhei Sasaki今岡 大 Dai Imaoka伊藤裕次 Yūji Itō黒崎知栄実 Chiemi Kurosaki後藤孝宏 Takahiro Gotō高木有詩 Yūji Takagi村田涼一 Ryōichi Murata橋本航平 Kōhei Hashimoto徳田大貴 Hiroki Tokuda三船智帆 Chiho Mifune山本 勉 Tsutomu Yamamoto狩野智香 Tomoka Karino阿部智仁 Tomohito Abe山下 恵 Megumi Yamashita山室直儀 Tadayoshi Yamamuro井手武生 Takeo Ide薮本陽輔 Yōsuke Yabumoto大西 亮 Ryō Ōnishi濱野裕一 Yūichi Hamano宍戸 望 Nozomu Shishido古家陽子 Yōko Furuya多嘉良敢 Isami Takara阿藤久美子 Kumiko Atō板井寛幸 Hiroyuki Itai仲川明希 Haruki Nakagawa峯岸桃子 Momoko Minegishi二宮奈那子 Nanako Ninomiya菅谷百合子 Yuriko Sugaya高波祐太 Yūta Takanami加治木史 Fumi Kajiki井上高宏 Takahiro Inoue臼井香織 Kaori Usui山本真夕子 Mayuko Yamamoto阪野日香莉 Hikari Sakano周佐祥子 Sachiko Susa孫 家隆 Ietaka Son斉藤 香 Kaori Saitō倉本真実 Mami Kuramoto小柏奈弓 Nayumi Ogashiwa西田政司 Masashi Nishida小原広志 Hiroshi Obara紅野華奈 Kana Kōno大藪恭平 Kyōhei Ōyabu李 周鉉 Yi Ju-hyeon柳 孝相 Yu Hyo-sang築山翔太 Shōta Tsukiyama小笠原憂 Yū Ogasawara稲田正輝 Masaki Inada阿部俊成 Toshinari Abe鈴木理人 Masato Suzuki遠藤香織 Kaori Endō生水勇気 Yūki Namamizu
動画 In-Between Animation Rommel Bas Chris Buenaflor Allan Conti Rowena Coguia Fransisco Dela Rosa Juan Orense Rena Santos Armando Sionosa Brian Tibi Reggienald Villafuerte富田美穂子 Mihoko Tomita中村 忍 Shinobu Nakamura村越華代恵 Kayoe Murakoshi守本優子 Yūko Morimoto水口貴善 Takayoshi Mizuguchi佐藤友子 Tomoko Satō井上寛子 Hiroko Inoue野口花梨 Karin Noguchi山口幸俊 Yukitoshi Yamaguchi下平夕子 Yūko Kabiraやまざき美穂子 Mihoko Yamazaki大島孝美 Takami Ōshima馬渡久史 Hisashi Mawatari
色彩設定 Color Design堀田哲平 Teppei Hotta
色彩設定補佐 Color Design Assistant竹澤 聡 Satoshi Takezawa
検査 Inspection高橋 基 Motoi Takahashi多田 歩 Ayumi Tada荻野光雄 Mitsuo Ogino本橋政江 Masae Motohashi吉沢啓子 Keiko Yoshizawa石井吉忠 Yoshitada Ishī瀬口愛子 Aiko Seguchi
デジタル彩色 Digital Coloring Alexander Antonio Emelyn Bernas Marites Corpuz Roland Dasilo Brenda Garduno Enrico Garduno Randy Monoy Rolan Monoy Eliseo Verdadero Noel Santos村本織子 Oriko Muramoto井浦祥子 Shoko Iura利根川友紀 Yuki Tonegawa佐藤恭子 Kyōko Satō福田友理恵 Yurie Fukuda高柳有未 Yumi Takayanagi加藤英恵 Hanae Katō田村貴子 Takako Tamura安藤佳奈恵 Kanae Andō相澤里佳 Rika Aizawa松田良平 Ryōhei Matsuda北川太郎 Tarō Kitagawa
デジタル特殊効果 Digital Special Effects太田 直 Nao Ōta河内正行 Masayuki Kawachi下川信裕 Nobuhiro Shimokawa勝岡稔夫 Toshio Katsuoka星野 健 Ken Hoshino牛山裕美 Yumi Ushiyama
動画仕上進行 Animation Touch-up Progression村上昌裕 Akihiro Murakami
背景 Backgrounds栫 梓 Azusa Kakoi坂上裕文 Hirofumi Sakagami保木いずみ Izumi Yasuki柳田直子 Naoko Yanagita渡部直哉 Naoya Watanabe米川信悟 Shingo Yonekawa安田梨紗 Risa Yasuda水野友香 Yuka Mizuno貴志泰臣 Yasuomi Takashi栫ヒロツグ Hirotsugu Kakoi加藤 浩 Hiroshi Katō峯田佳美 Yoshimi Mineta加藤正樹 Masaki Katō小嶋しず子 Shizuko Kojima濱子麻衣 Mai Hamako竹越輝子 Teruko Takekoshi友野加世子 Kayoko Tomono松ヶ枝恭子 Kyōko Matsugae源 恵子 Keiko Minamoto小倉一男 Kazuo Ogura横山淳史 Atsushi Yokoyama嶋田昭夫 Akio Shimada川久保美冴 Misae Kawakubo酒井良美 Yoshimi Sakai野村正信 Masanobu Nomura鈴木路恵 Michie Suzuki Ha Dung Nguyen Huy Nguyen Hoa Doan Khuong Nguyen Truong梶原芳郎 Yoshirō Kajiwara椿 浩幸 Hiroyuki Tsubaki中村理子 Riko Nakamura佐藤 紋 Aya Satō
美術進行 Art Progression山口彰彦 Akihiko Yamaguchi
デジタル撮影監督 Digital Photography Supervisor増元由紀大 Yukihiro Masumoto
デジタル撮影監督補佐 Assistant Digital Photography Supervisor後藤晴香 Haruka Gotō
デジタル撮影 Digital Photography姫野めぐみ Megumi Himeno内林裕美 Hiromi Uchibayashi木部さおり Saori Kibe峯崎洋介 Yōsuke Minezaki藤田利寛 Toshihiro Fujita玄スジョン Hyeon Su-jong北村直樹 Naoki Kitamura朴 孝圭 Park Hyo-gyu李 首賢 Lee Su-hyun小畑芳樹 Yoshiki Obata坂巻哲嗣 Tetsuji Sakamaki木村健人 Kento Kimura楊 暁牧 Yang Xiaomu東海林功 Isao Shōjiキム・ブチョル Kim Boo-cheol田村 仁 Hitoshi Tamura牛島あゆみ Ayumi Ushijima本山 修 Osamu Motoyama齊藤祟夫 Takao Saitō萩原猛夫 Takeo Hagiwara加藤伸也 Shin'ya Katō戸澤雄一朗 Yūichirō Tozawa林 幸司 Kōji Hayashi林コージロー Kōjirō Hayashi岡野亜友夫 Ayumi Okano奧井厚子 Atsuko Okui大内香苗 Kanae Ōuchi中村雄太 Yūta Nakamura近藤靖尚 Yasuhisa Kondō大石智一 Tomokazu Ōishi小松 学 Manabu Komatsu佐川卓也 Takuya Sagawa八木昌彦 Masahiko Yagi馬場貴子 Takako Baba柏木健太郎 Kentarō Kashiwagi山口直人 Naoto Yamaguchi猪鹿倉智幸 Tomoyuki Igakura小林俊介 Shunsuke Kobayashi
デジタル撮影プロダクションマネージャー Digital Photography Production Manager藤黒素子 Motoko Fujikuro作本幸大朗 Kōtarō Sakumoto
CG監督 CG Director宮原直樹 Naoki Miyahara中沢大樹 Daiki Nakazawa
CGプロデューサー CG Producer氷見武士 Takeshi Himi
CGアニメーションディレクター CG Animation Director高橋友彦 Tomohiko Takahashi井野元英二 Eiji Inomoto佐々木一樹 Kazuki Sasakiノブタ コウイチ Koichi Nobuta
CGアニメーター CG Animatorみうら Miura川崎健太郎 Kentarō Kawasaki池谷茉衣子 Maiko Iketani角田瑞紀 Mizuki Tsunoda
デジタルアーティスト Digital Artist森田信廣 Nobuhiro Morita鎌田匡晃 Masaaki Kamata吉田秀一 Shūichi Yoshida松本涼一 Ryōichi Matsumoto中谷純也 Jun'ya Nakatani高師史靖 Fumiyasu Takashi森重孝太 Kōta Morishige加茂鉄平 Teppei Kamo若江達也 Tatsuya Wakae神谷ももこ Momoko Kamiya佐藤号宙 Gōchū Satō都田崇之 Takayuki Miyakoda白 智雲 Baek Ji-woon淡路 健 Ken Awaji矢吹 淳 Jun Yabuki藤原源人 Gento Fujiwara平野雄大 Yūdai Hirano宮原洋平 Yōhei Miyahara関 香織 Kaori Seki湯原正巳 Masami Yuhara
キャラクターモデリング Character Modeling宮本浩史 Hiroshi Miyamoto米澤真一 Shin'ichi Yonezawa今井直也 Naoya Imai高村英秀 Eishu Takamura
ロケーションモデリング Location Modeling八巻 豊 Yutaka Yamaki海老沢大生 Daisei Ebisawa副島貴大 Takahiro Soejima升井秀光 Hidemitsu Masui木島啓介 Keisuke Kijima梶 玲子 Reiko Kaji田口工亮 Kōsuke Taguchi是松尚貴 Naoki Korematsu小林真理 Mari Kobayashi Darril Padua Mike De Vera Marlon Cuadrante藤本大吾 Daigo Fujimoto中橋一幸 Kazuyuki Nakahashi植木香奈江 Kanae Ueki
エフェクトアーティスト Effect Artist土居拓馬 Takuma Doi首藤 拓 Taku Shudō鄭 載薫 Hoon Jung-jae松浦太朗 Tarō Matsūra佐藤直樹 Naoki Satō朝倉靖子 Yasuko Asakura加藤真一 Shin'ichi Katō鈴木竜史 Tatsushi Suzuki平内貴善 Takayoshi Hirauchi東海徳亮 Noriaki Tōkai佐藤龍治 Ryūji Satō
CGテクニカルサポート CG Technical Support山田倫之 Noriyuki Yamada山下浩輔 Kōsuke Yamashita福長卓也 Takuya Fukunaga小森俊輔 Shunsuke Komori
CGプロダクションマネージャー CG Production Manager桜井正樹 Masaki Sakurai高橋裕哉 Yūya Takahashi三輪泰地朗 Taichirō Miwa上月章裕 Akihiro Kōzuki今村幸也 Yukiya Imamura
編集助手 Editing Assistant吉田公紀 Kiminori Yoshida
録音助手 Recording Assistant阿部智佳子 Chikako Abe
スタジオエンジニア Studio Engineer深井康之 Yasuyuki Fukai村田桃子 Momoko Murata
デジタル光学録音 Digital Optical Recording薄井洋明 Hiroaki Usui
記録 Documentation梶本みのり Minori Kajimoto
製作進行 Production Progression酒井直人 Naoto Sakai江波和樹 Kazuki Enami
演出助手 Director's Assistant伊藤聡伺 Satoshi Itō佐藤雅教 Masanori Satō森 大貴 Hirotaka Mori
助監督 Assistant Director俊藤康徳 Yasunori Gotō
録音スタジオ Recording Studioタバック TAVAC東映デジタルセンター Toei Digital Center
テクニカルコーディネーター Technical Coordinator俊藤利実 Toshimi Gotō
タイミング Timing小荷田康利 Yasutoshi Konita
オンライン編集 Online Editing阿部 理 Satoru Abe
デジタルI/O Digital I/O佐竹 綾 Aya Satake佐藤友美 Tomomi Satō
DCPコンプレッショニスト DCP Compressionist帆足康洋 Yasuhiro Hoashi
レコーディングオペレーター Recording Operator鈴木奈緒美 Naomi Suzuki
ラボマネージャー Laboratory Manager大津寄宏一 Kōichi Ōtsuki
フィルムレコーディング Film Recording ARRI: Arrilaser
現像 Film Development東映ラボ・テック Toei Lab Tech
技術協力 Technical Support東映ラボ・テック Toei Lab Tech東映デジタルラボ Toei Digital Lab
宣伝統括 Publicity Coordinator相原 晃 Akira Aihara
宣伝プロデューサー Publicity Producer土屋 勝 Masaru Tsuchiya
宣伝 Publicity波多野孝英 Takahide Hatano及川 愛 Ai Oikawa高橋大典 Daisuke Takahashi露木志保 Shiho Tsuyuki
アドバタイジング Advertising田口和也 Kazuya Taguchi高橋遥介 Yōsuke Takahashi
予告篇ディレクター Trailer Director里謙二郎 (LAUGH GRAPHICS INC.) Kenjirō Sato (Laugh Graphics Inc.)
アドデザイン Ad Design古川 健 Ken Furukawa野田義貴 (ドラゴンフライ) Yoshitaka Noda (Dragonfly)
劇場営業 Theater Operations菅原 史 Fumi Sugawara
ローカル宣伝 Local Publicity川井俊一 Shun'ichi Kawai
協力プロダクション A Cooperative Production With山室作画スタジオ Yamamuro Animation Studio旭プロダクション Asahi Productionスタジオ座円洞 Studio Zaendōスタジオライブ Studio Live WishスタジオMAT Studio MATか ぐ ら Kagura武遊 Buyū Triple Aスタジオグラフィティ Studio Graffiti Toei Animation Phils., Inc.タケプランニング Take Planningととにゃん Totonyanステロタイプスマーチル Stereotype Smarchill草薙(KUSANAGI) KusanagiスタジオPABLO Studio Pablo手塚プロダクション Tezuka Production美峰 Bihōオレンジ Orangeシネグリーオ Cinegriot神央薬品 CG開発室 Zinō Pharmaceutics: CG Development OfficeD.A.G D.A.G.カプセル Capsule505事務所 Office 505グラフィニカ Graphinica Assez Finaud Fabric. CLIP + BISONアスラフィルム Asura Filmスタジオ・イースター Studio Easterバハンエンターテインメント Bahan Entertainmentシアン Cyanレアトリック Rare Trick三晃プロダクション Sankō Productionスタジオトゥインクル Studio Twinkleアムガ Amuga@フィルム @Film報映産業 Hoei Sangyo Avid's Symphonyフォーリーフジャパン Four Leaf Japanワタナベエンターテインメント Watanabe Entertainment青二プロダクション Aoni Production
「2013ドラゴンボールZ」製作委員会 "2013 Dragon Ball Z" Production Committee
東映 Toei吉田 順 Jun Yoshida大島 学 Manabu Ōshima井上めぐみ Megumi Inoue山野宏樹 Hiroki Yamano
フォックス・インターナショナル・プロダクションズ・ジャパン Fox International Productions Japan
集英社 Shueisha足立聡史 Satoshi Adachi稗田 晋 Shin Hieda
フジテレビジョン Fuji Television Network情野誠人 Masato Seino坂上真倫 Marin Sakagami
東映アニメーション Toei Animation大西悦代 Etsuyo Ōnishi小山弘起 Hiroki Koyama津留一己 Kazumi Tsuru高柳香織 Kaori Takayanagi
バンダイ Bandai小野口征 Masashi Onoguchi石田忠也 Chuya Ishida菅原多絵 Tae Sugawara
バンダイナムコゲームス Bandai Namco Games内山大輔 Daisuke Uchiyama橋本邦雄 Kunio Hashimoto渥美真紀 Maki Atsumi
助成 Financial Grant文化庁 Agency for Cultural Affairs
制作プロダクション Production Company東映アニメーション Toei Animation
配給 Distribution東映 Toei20世紀フォックス映画 20th Century Fox Movies
美術監修・美術設定 Supervising Art Director & Art Design加藤 浩 Hiroshi Katō
美術監督 Art Director栫ヒロツグ Hirotsugu Kakoi
アニメーションキャラクター設計・総作画監督 Animation Character Design, Chief, Animation Supervisor山室直儀 Tadayoshi Yamamuro
監督 Director細田雅弘 Masahiro Hosoda

powrót do "Dragon Ball Z: Battle of Gods (2013)"
Księżycowe blizny
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Gintama Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker