Cienie północy
Informacje

Dragon Ball

INFORMACJE
-
MIEJSCA I ORGANIZACJE -- KAME HOUSE
Zdjęcia


Opis

Kame House to niewielki domek Kame sennina. Jest on położny na niewiele większej od niego wysepce. Bez problemu można go pomniejszyć i ukryć w małej Hoi-Poi. Tu Kame sennin wiedzie samotny żywot w towarzystwie starego żółwia Umigame. Po niedługim czasie do Kame House sprowadzili się raczej na stałe Ranchi, U-Ron oraz Purr.


Raczej stali mieszkańcy

Kame sennin: Jest zupełnie łysy, ma długą białą brodę i nosi przeciwsłoneczne okulary. Na plecach nosi prawie zawsze ciężką żółwią skorupę. Od jakiegoś czasu się nie starzeje i nie może dzięki temu umrzeć ze starości. Kiedyś był uczniem starego mistrza Mutaito. Później założył własną szkołę walki. Stworzył bardzo dobrą technikę walki Kamehameha. Dawno temu był najsilniejszych wojownikiem na Ziemi. Brał udział w wielu Tenkaichi Budokai, między innymi 21, 22. Jest to naprawdę mądry i szlachetny człowiek, zdolny nawet poświęcić życie.

Umigame: Żółw morski. Kame sennin wychował go od małego, za co Umigame odwdzięcza mu się przyjaźnią i lojalnością wobec niego. Son-Goku stotkał go, po tym jak Animal zabłądził i nie mógł odnaleźć morza. Chłopiec oczywiście, pomógł mu dotrzeć do starego mistrza Kame sennina.

Ranchi: Dziewczyna o dwóch osobowościach. Raz jest miłą dziewczyną o ciemnoniebieskich oczach i niebieskich włosach. Jednak kiedy kichnie zmienia się w ostrą i żądną krwi blondynkę, która traktuje każdego w zasięgu wzroku jako wroga. Kame sennin, Son-Goku i Kuririn na początku bali się jej i na każde kichnięcie reagowali ucieczką.

U-Ron: Mały prosiak, który potrafi zmieniać postać. Terroryzował małą wioskę, porywając z niej młode dziewczyny, którym potem zapewniał luksusowy byt w swoim pałacu. Wyruszył przymusowo na poszukiwanie Smoczych Kul wraz z Bulmą i Son-Goku. Później zamieszkał z Bulmą, Yamuchą i Purrem.

Purr: Latający kot o błękitnej sierści, który postanowił mieszkać z Yamuchą. W przedszkolu poznał go U-Ron, który dał mu nieźle w kość. Pod koniec pierwszej serii zostali nawet przyjaciółmi. Purr może zamieniać się, w co zechce. W towarzystwie Upachiego pokonał Draculę.


<- POWRÓT DO DZIAŁU

KAME HOUSE -- MIEJSCA I ORGANIZACJE
-
INFORMACJE
Informacje ►
Cienie północy
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker