Informacje

Dragon Ball

INFORMACJE
-
MIEJSCA I ORGANIZACJE -- MA-JIN
Logo


Opis

Ma-jin jest to rasa, do której należy Babidi i jego ojciec. Są oni największymi magami w całym wszechświecie. Ich największym dziełem jest demon o imieniu Buu.

Bardzo dawno temu owy potwór zabił większość Kaioshinów, a w końcu unicestwił swojego stwórcę, Bibidiego. Wtedy Babidi uwięził go w różowej kuli, a następnie wysłał w kosmos.

Poza tym Babidi i jego ojciec potrafili sprawić, by każdy wojownik, który ma w sobie choć trochę zła przeszedł na ich stronę. Dzięki temu mogli ich w zupełności kontrolować. Babidi przeciągnął na swoją stronę Daburę, Yakona, Pui Puia, Supopobicchiego, Yamu, aż w końcu nawet Vegetę, ale tego tylko częściowo.

Zadaniem Dabury, Pui Puia i Yakona było chronienie Babidiego. Zaś Supopobicchi i Yamu mieli zebrać wystarczającą ilość energii do wydostania Buu z kuli. Kiedy ci ostatni wykonali swoje zadanie, Babidi okrutnie ich zabił. Potem opanował Vegetę, by walczył z Son-Goku i dzięki temu Buu mógł być wolny, gdyż dopiero wtedy miałby potrzebną energię.

Wkrótce, kiedy demon wyszedł z kuli, Vegeta rozpoczął z nim pojedynek. Pod koniec walki wysadził się w powietrze, lecz to i tak nic nie dało.

Po jakimś czasie Buu oderwał głowę Babidiemu, gdyż miał go już po prostu dość.


<- POWRÓT DO DZIAŁU

MA-JIN -- MIEJSCA I ORGANIZACJE
-
INFORMACJE
Informacje ►
Cienie północy
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker