Informacje

Dragon Ball

INFORMACJE
-
TRANSFORMACJE -- FREEZER

Jak wiadomo w mandze i anime Dragon Ball, wielu wojowników osiągało swoje kolejne poziomy, przez co stawali się mniej lub więcej silniejszymi niż przedtem.

Poniżej przedstawiamy trochę informacji o tych przemianach.


BEBI | BUU | FREEZER | SAIYA-JINOWIE | SERU

Freezer 1 forma
(Furîza dai 1 keitai)

W swojej pierwszej formie, Freezer zwykle siedział w jakimś pojeździe unoszącym się nad ziemią i rozkazywał z niego swoim podwładnym wykonywać brudną robotę, np. szukać Smoczych Kul.

Nosił on na sobie zbroję, podobną do tych, które mieli Zarbon czy Vegeta. Posiadał ogon, którym mogł poruszać. Z głowy wystawały mu dwa rogi. Był niskiego wzrostu, ale mimo to niewiarygodnie silny. Bez używania jednej ręki pokonał bez problemu Namek-jina o imieniu Nail.


Freezer 2 forma
(Furîza dai 1 keitai)

Freezer w tej formie różni się dosyć znacznie niż w pierwszej. Jego togi robią się znacznie dłuższe i bardziej proste,a mieśnie gwałtownie się powiększają.

Siła i szybkość Freezera również rosną. Piccolo, po tym jak połączył się z Nailem, przybył do Freezera, który był właśnie na tym poziomie.


Freezer 3 forma
(Furîza dai 1 keitai)

Dzięki tej formie Freezer izwiększył swoją siłę oraz szybkość. Jego szyja się wydłużyła, a nos prawie zniknął. Poza tym wyrosły mu nowe rogi.

Był on w tej formie raczej krótko, gdyż zaraz zaczął osiągać wyższy poziom.


Freezer najwyższa forma
(Furîza saishû keitai)

Ta forma Freezera różni się bardzo od poprzedniej. Zamiast znowu się powiększyć, wojownik zmniejszył się, a wyglądem można powiedzieć, że przypominał jaszczurkę. Po wyglądądzie nie można było w żaden sposoób poznać, jak wielką on ma moc. Potrafił przeżyć nawet atak Genki-Dama.

Po osiągnięciu tego poziomu, Freezer mógł jeszcze zwiększać swoje ciało. Wkrótce osiągnął on 100% swojej mocy, a wtedy jego mięśnie znacznie się powiększyły. Pomimo tego, został on niedługo zniszczony przez Son-Goku.


Freezer cyborg
(Meka Furîza)

Po eksplozji planety Namek, ojciec Freezera, Cold-Daio, zebrał szzątki syna i połączył je, tworząc z nich cyborga. Jego ciało było pokryte w niektórych miejscach metalowymi częściami. Freezer wraz z ojcem przybył na Ziemię, by zemścić się na Son-Goku. Kiedy zorientował się, że Goku jeszce nie przybył, postanowił on zlikwidować Ziemian! Ostatecznie pojawił się SSJ Trunks i zniszczył tym razem zupełnie Freezera.

Nie mogliśmy zobaczyć, czy moc Freezera rzeczywiście wzrosła, jak sam mówił, gdyż Trunks po kilku mocnych atakach go zlikwidował.


FREEZER -- TRANSFORMACJE
-
INFORMACJE
Informacje ►
Jaco z Galaktycznego Patrolu
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker