Shounen
23 listopada 2011 (16:41)
W ostatnim wydaniu magazynu V Jump zapowiedziana została animowana adaptacja mangi Dragon Ball: Episode of Bardock. Forma wydania ani żadne inne szczegóły techniczne nie są znane.

Episode of Bardock jest to długi na 3 rozdziały spin-off, którego autorką jest Naho Ooishi – znana już z dwóch wcześniejszych wydań tego rodzaju. Manga opowiada historię Bardocka, ojca Gokū, który w momencie ataku Freezy zostaje przeniesiony w przeszłość. Stanowi ona niejako kontynuację historii z pierwszego odcinka specjalnego Dragon Ball Z emitowanego w roku 1990.

Nowe anime zostanie zaprezentowane na imprezie Jump Festa '12, która odbędzie się 17 i 18 grudnia 2011 w Tokio. Odcinek ten jest częścią większego projektu o nazwach "Dragon Ball SSSS (Saikyo Super Saiyan Secret)" i "Dragon Ball Force Project".


Poza tym, w ramach owego projektu, na stronie V Jumpa dostępny będzie on-line odcinek Plan to Eradicate the Super Saiyans, będący całkowicie odświeżoną wersją odcinków z 1993 roku. Obecnie odcinek można nabyć jedynie jako dodatek do gry Dragon Ball: Raging Blast 2 wydanej w roku ubiegłym. Data internetowej premiery nie jest jeszcze znana.

Źródła: ANN, V Jump
komentarze (8)
Cienie północy
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker