Shounen
6 listopada 2012 (15:52)
Pojawiło się zielone światełko w tunelu zwanym Dragon Ball Kai. Mayumi Tanaka, seiyu Kuririna, zamieściła na swoim blogu poniższą wiadomość dotyczącą przyszłości serii Dragon Ball Kai wraz ze zdjęciem wykonanym po sesji nagraniowej, na którym znajduje się ona z innymi czołowymi aktorami serii: Ryō Horikawą (Vegeta), Masako Nozawą (Son Goku) i Toshio Furukawą (Piccolo).

Dragon Ball Kai jest kontynuowany, nie będzie jednak emitowany w Japonii, lecz za granicą. Nagrywaliśmy właśnie sceny podczas Tenkaichi Budokai, kiedy Goten i Trunks przechadzali się w przebraniu dorosłego zawodnika, siedząc jeden na ramionach drugiego. Obraz jest zdecydowanie lepszy niż wcześniej. Chcielibyśmy, żeby odcinki były emitowane również w Japonii.

Co to może oznaczać i jakie mogą być powody takiego działania? Być może ma to związek z nadchodzącą premierą nowego filmu Dragon Ball Z w 2013 roku, którego przecież akcja będzie miała miejsce po pokonaniu Buu. Miejmy tylko nadzieję, że wpływy USA w markę Dragon Balla nie będą rosnąć zanadto, bo może mieć to w przyszłości nieciekawe konsekwencje.

Przy okazji przypominamy, że już w ten czwartek o godzinie 15:25 na antenie AXN Spin zostanie wyemitowany pierwszy odcinek Dragon Ball Kai z polskim lektorem :)
komentarze (14)
Dragon Ball Z (film 14): Bitwa bogów
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker