Shounen
4 stycznia 2007 (19:24)
To, na co czekały tysiące – stało się. Akira Toriyama znów narysował Dragon Balla! Jest to krótki chapter (one-shot – czyli krótka historia bez kontynuacji), który powstał w wyniku scalenia się dwóch mang – Dragon Balla Toriyamy, a także One Piece Eiichiro Ody.

Oprócz postaci nie zobaczymy nic związanego z fabułą. Może to, że jest rozbrajająco śmieszne. Widzimy – konduktora Krillana, Mistera Satana – władcę świata, Bulmę – kosmiczną wojowniczkę, Żółwiego Pustelnika jako szeryfa, Vegetę jako kosmicznego pirata, Piccolo jako... ee... gościa z mieczem, Pilafa jako jednego z dwóch głównych złych... no i wreszcie Goku jako... Goku.

Linki do chaptera znajdziecie na naszym forum w odpowiednim temacie. Planowane jest tłumaczenie na język polski.

A teraz druga, chyba dosyć interesująca informacja. Uruchomiłem usługę SMS – za wysłanie jednego SMS-a na wskazany numer można łatwo i prosto zamieścić reklamę swojej lub nie swojej strony, która pojawi się w menu w zakładce Reklama. Wszystkich właścicieli stron, jak i ich współpracowników, zapraszam do korzystania, gdyż z pewnością warto. Wszystkie uzbierane w ten sposób pieniądze zostaną przeznaczone na stronę – głównie chodzi nam o bardzo szybko kończący się transfer. Usługa będzie czynna za kilka dni.

Na końcu newsa chciałem życzyć wszystkim odwiedzającym stronę, a także wszystkim innym dobrym ludziom, szczęśliwego Nowego Roku, i oby był on zdecydowanie lepszy od poprzedniego.
komentarze (4)
Dragon Ball: Odrodzony jako Yamcha
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker