Cienie północy
Shounen
2 lutego 2018 (20:33)
Na oficjalnej stronie Dragon Balla zamieszczono piętnasty wpis w cyklu "Prawie wszystkie prace Akiry Toriyamy". Tym razem jest to fragment z wydanego we wrześniu 1983 drugiego numeru Bird Land Pressu, magazynu oficjalnego fanklubu Akiry Toriyamy, a konkretnie dotyczący jego pracy nad mangą Ageha-chō Kansatsu Nikki (アゲハ町観察日記, dosł. "Dziennik obserwacji miasta Ageha").


Komentarz mistrza Toriyamy: Oto Dziennik obserwacji miasta Ageha, który narysowałem przed Dr. Slumpem. To praca widmo, która została odrzucona przez pana Torishimę! Jest tutaj dziecko ze skrzydłami, które stało się podstawą dla Gaciusia. Bardzo lubię takie skrzydlate dzieci i wciąż rysowałem je w swoich poprzednich pracach. W przypadku tej historii miało być głównym bohaterem...
W każdym razie była to praca, która dała podstawę pod Dr. Slumpa.

Autorzy wpisu zauważają, że to niezwykle rzadka ilustracja, ponieważ nigdzie indziej się nie pojawiła, a manga została odrzucona.

Cykl wystartował 15 stycznia 2018 – w dodawanych raz dziennie od poniedziałku do piątku wpisach autorzy przedstawiają nietuzinkowe materiały związane z Akirą Toriyamą, jak ilustracje mangaki, projekty postaci, wywiady.
komentarze (0)
Cienie północy
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker