Katz
18 marca 2015 (15:18)
Firma Bandai Namco pochwaliła się, że ich najnowsza gra o Goku i jego kompanach, Dragon Ball Xenoverse, trafiła do sklepów na całym świecie w liczbie ponad 1,5 mln sztuk. Nie ujawniono jednak, w jakiej konkretnej liczbie gra się sprzedała.

Bandai Namco Games ma zaszczyt poinformować, że wysłano do sklepów na całym świecie ponad 1,5 mln kopii ich najnowszej bijatyki, która swoją premierę miała w lutym. Sprzedając się dobrze w Europie, Japonii i obu Amerykach Dragon Ball Xenoverse osiągnął cel, jakim było zdobycie tylu fanów, ilu się tylko da.

Zapytany o sukces Masayuki Hirano (główny producent gry), powiedział:
Chciałbym podziękować wszystkim za wsparcie. Podjęliśmy ryzyko i poszliśmy w zupełnie nowym kierunku, by zadowolić nie tylko naszych fanów, ale także maniaków Dragon Balla, z czego ostatecznie jesteśmy bardzo dumni! Jeśli mogę coś dodać, to jestem niezwykle szczęśliwy, że mogę tworzyć gry na tak potężnej licencji, jaką jest Dragon Ball!
W imieniu Bandai Namco jeszcze raz dziękuję za niesamowite wsparcie! Będziemy dalej kontynuować naszą pracę, by osiągać coraz to wyższe cele!

Przypominamy, że od wczoraj dostępny jest pierwszy z trzech dodatków, o którym niedawno pisaliśmy.
komentarze (0)
Dragon Ball Z (film 14): Bitwa bogów
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker