Shounen
7 października 2012 (2:44)
Jak poinformowała Cenega, od piątku w sklepach na terenie całego kraju dostępna jest gra Dragon Ball Z for Kinect. Tytuł został wydany na konsolę Xbox 360 z kontrolerem ruchu Kinect.

Gra kosztuje 149,99 zł i ma angielską wersję językową. Dodatkowo na krążku znajdziemy 20-minutowy odcinek anime Dragon Ball: Episode of Bardock. Więcej informacji na stronie sklepu.


Poniżej opis wydawcy:

Akcja i grywalność klasycznego uniwersum Dragon Ball Z spowoduje, że zanurzysz się w rozgrywce jak nigdy dotąd. W tej najlepszej dotąd odsłonie serii nauczysz się, jak za pomocą własnego ciała wykonać ponad 100 ruchów, włącznie z legendarnym Kamehameha.

Dragon Ball Z for Kinect™ zawiera ikoniczne postaci, słynne ataki i epickie bitwy wiernie odtworzone w oparciu o oryginalną mangę. Gra pozwoli graczom uwolnić swojego wewnętrznego Super Saiyana bez pośrednictwa kontrolera! Fani dostaną także prezent w postaci nowego materiału anime po raz pierwszy dostępnego w USA i Europie, a także ponad 50 grywalnych postaci, w tym jedną zupełnie nową. W oparciu o sensory Kinect, Dragon Ball Z for Kinect™ wspierać będzie także funkcjonalność kodów QR, które pozwolą fanom na odblokowywanie postaci i ulepszeń w grze.

komentarze (6)
Dragon Ball: Odrodzony jako Yamcha
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker