Mateusz
31 marca 2012 (18:53)
W programie You Can Dance, dnia 28 marca tego roku, pojawił się fan Dragon Balla. Chodzi mianowicie o Mariusza "Ryjka" Adama. Jego występ miał być połączeniem hip-hopu i breakdance, czy mu się udało, ocenicie sami. Pan ten ma 25 lat i mieszka w Gdyni. Jak się domyślamy, jego strój został zaprojektowany na wzór stroju Goku. Pan Mariusz, oprócz efektywnego "Kamehameha", wykonał bolesny skok na kolana czy "dżdżownicę", którą, jak zaznaczył, sam wymyślił.

Jak możemy przeczytać w komentarzu umieszczonym pod filmikiem na YouTube, pan Mariusz pragnął zaznaczyć swoim występem, że legendarne anime ciągle żyje i ma się dobrze: "chciałem pokazać fanom Dragona, że jeszcze nie umarł. Że są ludzie tacy jak ja, którzy kochają to anime".

Cały występ wraz z prezentacją osoby Mariusza i ocenami jurorów możecie obejrzeć, klikając w obrazek poniżej.


Osobiście na początku źle oceniałem pokaz Mariusza, jednak po głębszym zastanowieniu uznałem, że za dobre chęci należy mu się plus. Choć taniec nie powala.

Dla ciekawych osób dodam, że brał on też udział w poprzedniej, 6 edycji You Can Dance. Wygłosił on wtedy dość interesujące słowa: "Zaprawdę powiadam, że nie sztuką jest wziąć np. osobę, która 10 lat czy 20 lat uczy się tańca, tylko sztuką jest wziąć mnie, amatora, który lubi muzykę, lubi se dobrze podensić, i doprowadzić go do finału. Skoro TVN potrafi aktorki nauczyć densić – Edytę Górniak – to mnie też wy potraficie nauczyć tańczyć!".
komentarze (7)
Dragon Ball: Odrodzony jako Yamcha
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker