Cienie północy
Katz
9 maja 2016 (13:02)
W dniu dzisiejszym na oficjalnej stronie serii Dragon Ball Super pojawiły się pierwsze informacje oraz grafiki na temat nowych wydarzeń. Stanie się to, o czym spekulowała większość fanów – zbliżająca się saga skupi się na Trunksie z przyszłości. Jej start wyznaczono na 12 czerwca 2016.


Projekty wykonane przez Toriyamę

O wstępnych szczegółach, również o nowym przeciwniku naszych bohaterów, możecie przeczytać w zamieszczonej na stronie najnowszej wiadomości od Akiry Toriyamy:

W następnej sadze Dragon Ball Super po raz pierwszy od dłuższego czasu pojawi się dorosły Trunks! Tak jak poprzednio, zebrałem w całość historię zasugerowaną przez redakcję i zarysowałem całą fabułę po swojemu. Scenarzyści natomiast tną ją na odcinki, rozszerzając wątki, zmieniając i dodając coś, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Mimo swojej ogromnej siły Trunks ledwo uchodzi z życiem, uciekając z przyszłości, w której wydawało się, że panuje pokój, więc co takiego mogło się stać?!

O co chodzi z niezwykle silnym Czarnym Goku (ゴクウブラック, Goku Black), z którym nie mógł sobie Trunks dać rady!? (Pewnie spoglądając na imię, już sobie go wyobrażacie).

Rozpocznie się walka wykraczająca poza czas i przestrzeń, która dotyczyć będzie Boga Zniszczenia, Bogów Światów, a nawet Króla Wszechrzeczy. Odkrytych zostanie sporo tajemnic!

Pojawią się zagmatwania związane ze zmianą czasu tu i ówdzie, ale bądźcie spokojni, całość na pewno okaże się zabawną historią! Nawet ja sam nie znam jeszcze ostatecznego scenariusza, więc bawmy się wszyscy razem podczas oglądania!! (śmiech)

Informacja ta została opublikowana dzisiaj nieprzypadkowo – rok temu dzień 9 maja ustanowiono Dniem Goku.
komentarze (0)
Cienie północy
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker