Shounen
28 sierpnia 2017 (19:52)
Na oficjalnym kanale YouTube studia Toei Animation opublikowano zapowiadane wideo promocyjne październikowych odcinków specjalnych anime Dragon Ball Super i One Piece.

Narrator: Kto wygra tę przekraczającą limity walkę pomiędzy Goku a jego najsilniejszym przeciwnikiem, Jirenem z jedenastego wszechświata?
Goku: Dragon Ball Super 8 października o godzinie 9. Nie przegapcie tego!

W zapowiedzi nie zamieszczono żadnych nowych scen, przedstawiono natomiast grafikę z nową formą Goku (z lekką animacją), którą zaprezentowano również w najnowszym wydaniu V Jumpa, gdzie w nawiązaniu do grafiki z czerwca podpisano ją następującymi słowami:

W ostatnim materiale promocyjnym widzieliśmy jakąś transformację...?!

Tym razem grafika, w której Goku stoi przodem! Jego oczy błyszczą na srebrno, a twarz ma poważny wyraz!

Na oficjalnej stronie internetowej anime udostępniono również grafikę, która pojawiła się także w najnowszym wydaniu Weekly Shōnen Jumpa.


"Przygody i ekscytacja nie kończą się"

Tamże opublikowano też komentarz Hiroyukiego Sakurady, producenta Toei Animation:

W Dragon Ball Super trwa właśnie największy w historii "Turniej Mocy", by zadecydować o losie wszechświatów. Począwszy od października wejdzie w decydujący moment, gdy Goku zmierzy się w końcu z Jirenem. Od tego momentu rozpocznie się kulminacyjna walka Goku i reszty. W związku z tym 8 października zostanie wyemitowany trwający godzinę jesienny odcinek specjalny Dragon Ball Super. Przewidywana jest w nim masa atrakcji, jest więc na co czekać. I tak między tymi niedzielnymi seriami, Dragon Ball Super, która wchodzi w ten ważny moment, i One Piece, która gorączkowo świętuje swoje 20-lecie, współpraca staje się faktem. Ten oto rysunek przedstawia dwie wspaniałe serie – jak gdyby Goku i Luffy przeżywali razem przygody! Ten obraz będziecie mogli zobaczyć w różnych miejscach. Od teraz te dwie wielkie, niedzielne serie będą już tylko rosnąć w siłę!

Jednocześnie na oficjalnym Twitterze serii ogłoszono konkurs, w którym nagrodą jest plakat z powyższą grafiką oraz autografami Masako Nozawy (głos Son Goku) i Mayumi Tanaki (głos Luffy'ego i Kuririna). Pięciu szczęśliwców zostanie wybranych spośród osób, które do 17 września 2017 przekażą tweeta dalej.

Odcinki zostaną wyemitowane kolejno 1 października (One Piece) i 8 października (Dragon Ball Super) o godzinie 9:00, a więc w miejscu standardowych odcinków tych serii.
komentarze (0)
Jaco z Galaktycznego Patrolu
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker