Shounen
14 marca 2015 (23:34)
Do japońskiej premiery Dragon Ball Z: Fukkatsu no "F" pozostało 35 dni. Na oficjalnym blogu filmu prowadzonym przez Bulmę pojawił się komentarz Takeshiego Kusao, seiyū Trunksa.

Witajcie, tu Bulma!
Do premiery już tylko 35 dni!
Dzisiaj mamy wiadomość od Takeshiego Kusao, który gra mojego syna, Trunksa.


Kiedy usłyszałem, że powstanie nowy film, byłem tak zaskoczony, że aż nie mogłem uwierzyć. Jak jeszcze okazało się, że scenariusz napisze sam mistrz Toriyama, pomyślałem, że dostaniemy film, który uchwyci czystą esencję Dragon Balla.

Bez znaczenia, czy postawi na miły i familijny klimat, czy naszpikuje go dragonballową akcją, na pewno wyjdzie z tego coś niewiarygodnego. Na samą myśl o jego zaangażowaniu dostaję gęsiej skórki.

Zadowoleni powinni być nawet ludzie, którzy zetkną się z Dragon Ballem po raz pierwszy czy też rodzice z dziećmi. Myślę, że ten film pchnie legendę Smoczych Kul w nową erę. Jako naoczny świadek tej historii uważam, że wszyscy powinni z całego serca radować się tym filmem, tą pierwszą stroną legendy Dragon Balla, która właśnie wkracza na nowe tory, aby rok po Fukkatsu no "F" powstała kolejna kontynuacja, potem następna i jeszcze więcej. Cieszcie się wszyscy tym filmem, a ja razem z wami.


Oficjalna japońska premiera Fukkatsu no "F" odbędzie się 18 kwietnia 2015. Na trzy tygodnie wcześniej zapowiedziano pokazy przedpremierowe.
komentarze (0)
Dragon Ball Z (film 14): Bitwa bogów
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker