Katz
30 stycznia 2016 (17:14)
W marcowym numerze V Jumpa, który ukazał się 21 stycznia, opublikowano projekty szóstki nowych postaci autorstwa Akiry Toriyamy, które już wkrótce pojawią się w Dragon Ball Super. Nie zabrakło również krótkich opisów, które publikujemy poniżej.


Hit
ヒット Hitto
Ubrany w fajne wdzianko, jakby płaszcz. Bez względu na to, jak na niego spojrzeć, widać, że posiada moc, z którą trzeba się liczyć! Nawet jego imię pachnie niebezpieczeństwem.

Cabba
キャベ Kyabe
Szósty wszechświat także ma Saiyan – oto Cabba! Jego strój bojowy jest inny, niż ten noszony przez Vegetę i resztę Saiyan z siódmego wszechświata. Ciekawe, jak silny jest.

Frost
フロスト Furosuto
"Hej, ten gość wygląda znajomo!" Jeśli pomyśleliście to samo, to macie rację! Jest on imperatorem szóstego wszechświata i zdecydowanie coś ukrywa! Czyżby to była jego pierwsza forma?!

Botamo
ボタモ Botamo
Wygląda jak niedźwiedź, więc śmiało można stwierdzić, że jest pewny swojej siły! Poza tym wiemy także, że jego ciało jest gładkie i pozbawione owłosienia.

Magetta
マゲッタ Magetta
Wewnątrz niego coś się pali, a z głowy unosi się dym! Choć wygląda na robota, to w rzeczywistości jest przedstawicielem obcej rasy istot metalowych (Metal Man). Jakie techniki zaprezentuje?!

Monaka
モナカ Monaka
Bohater, którego imię znaczy "Wielkie Ponta (sutki)". Mówi o sobie, że jest na tyle potężny, że nawet sam Beerus się z nim liczy, ale będziemy musieli sami się przekonać, na co naprawdę go stać.
komentarze (4)
Dragon Ball Super
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker