Shounen
21 maja 2007 (21:28)
Witam znowu po długiej przerwie. Od ostatniej aktualizacji minęły prawie dwa miesiące, co spowodowane było dosyć sporym "zamieszaniem" z maturami, którego już nie ma, więc możecie spodziewać się znacznie częstszych zmian w witrynie.

Jak ostatnio wspominałem coś o komentarzach, tak dzisiaj wprowadzam nareszcie na DB Nao system komentarzy. W końcu lepiej późno niż wcale. Linki do nich znajdują się na dole strony każdego działu czy poddziału. Zachęcam do wyrażania tam swoich opinii, uwag i wszelkich sugestii. Wszystkie są mile widziane i niezmiernie pomagają w tworzeniu serwisu :)

Pewnie zastanawiacie się co z tym LSSJ, które zawarłem w temacie. Otóż Dai Kaiosama jakiś czas temu napisał dla Was chyba wyczerpujący artykuł dotyczący problemów interpretacji legendy o Super Saiya-jinie. Link do niego znajdziecie w ciągle rozrastającej się zakładce Teksty. Wszystkim fanom serii bardzo polecam się mu "przyjrzeć". W mojej opinii jest on bardzo dobry, a co o nim sądzicie Wy, możecie pisać w komentarzach.

W miejscu tym pragnę jeszcze podziękować niejakiej Malence, która podesłała nam informację do działu "Dragon Ball wokół nas" – ową informację łatwo powinniście odnaleźć. A jak już jesteśmy przy podziękach, to chciałbym jeszcze podziękować wszystkim użytkownikom aktywnie biorącym udział w życiu naszego forum.

Na koniec chcę Was jeszcze poinformować, o fakcie iż niektórym znany administrator Snakeyes zrobił mały myk i parę dni temu przywrócił do istnienia swoją niegdyś popularną stronę o nazwie Dragon Ball Saiyan Adventure. Link do niej znajdziecie w górnych buttonach, zapraszam do odwiedzania. No i by było na tyle, pozdrawiam serdecznie.
komentarze (0)
Dragon Ball Super
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker