Cienie północy
Shounen
22 lipca 2008 (2:16)
Aktualizacja dosyć skromna. Tym razem same recenzje anime ;)

Joe napisał recenzję 50-odcinkowej serii telewizyjnej Blood+. Opowiada ona o przepełnionej krwią walce z potworami zagrażającymi rasie ludzkiej. W przeciwieństwie do podobnych produkcji, seria ta nie jest pozbawiona głębszego sensu. Okazuje się być ciekawą i zaskakującą historią. Tym samym Joe wchodzi w skład Zarządu DB Nao na stanowisku Hatamoto. Gratulujemy.

Od Focusa mamy kolejno seinena Basilisk: Kōga ninpō chō i shōnena Shijō Saikyō no Deshi Kenichi. Pierwsze to fantasy historyczne, którego akcja ma miejsce w dawnej Japonii rządzonej przez shōgunów z rodu Tokugawa, traktujące o klanach ninja. Drugie to pełna humoru opowieść o tym, jak sztuki walki mogą odmienić życie zwyczajnego nastolatka.

Jedną z recenzji sporządził Hako – aktualnie ukazującej się mangi One Piece. Owa manga opowiada o chłopcu, którego największym marzeniem jest stać się Królem Piratów, a jej akcja rozgrywa się na morzu i oceanie. Jest to jego pierwsza zamieszczona u nas praca.

Pozostały dwie recenzje – 48-minutowego horroru Blood: The Last Vampire, na którego podstawie wyprodukowano wyżej wymienione anime Blood+, oraz powstałą przed 10 laty serię telewizyjną Trigun będącą swego rodzaju westernem, którego akcja rozgrywa się na pustynnej planetce. Autorem obydwu prac jest Ishido.

Zapraszam do zapoznania się z recenzjami, czytania mang i oglądania anime, szczególnie drugiego tutaj wymienionego, w miarę krótkie, a jakie ciekawe. Do rozmów o wyżej wymienionych zapraszam na forum. Pozdrawiam, i sayōnara, żeby klimatycznie było.
komentarze (10)
Cienie północy
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker