Cienie północy
Shounen
3 lipca 2015 (13:31)
Do sieci trafił skan z kolejnego numeru japońskiego tygodnika Weekly Shōnen Jump, w którym zawarto tytuł, zwięzły opis i parę zdjęć z drugiego odcinka nowej serii Dragon Ball Super, której premiera już w najbliższą niedzielę.

Odcinek 2: "Kierunek kurort! Vegeta jedzie na rodzinną wycieczkę?!"

Rodzinne chwile Vegety, księcia Saiyan!
Vegeta wraz z Bulmą i Trunksem udają się do kurortu! Bulma i Trunks są bardzo szczęśliwi z tej nieoczekiwanej możliwości spędzenia razem czasu! Vegeta, decydując się na to, jest zaniepokojony, czy Goku aby na pewno nie trenuje?!

Goku w tym tygodniu: Trening u Króla Światów!
Trenowanie na planecie Króla Światów przy dziesięciokrotnie większej grawitacji jest świetne! Pomimo uciążliwości Goku rozpoczyna swój trening, ale cóż to za dziwne metody?!


Dragon Ball Super to pierwsza od 18 lat całkowicie nowa seria anime w uniwersum Smoczych Kul. Akcja będzie miała miejsce "po zaciętej walce Goku z Majin Buu, kiedy na Ziemię powrócił pokój", a historią i projektami postaci zajmie się Akira Toriyama. Na ekrany japońskich telewizorów trafi 5 lipca 2015, a jednocześnie w miesięczniku V Jump będzie się ukazywała mangowa adaptacja serii autorstwa Toyotarō.
komentarze (0)
Dragon Ball Super
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker