Teksty

Dragon Ball

TEKSTY
-
RECENZJE -- GRY -- DRAGON BALL Z SUPER BOTOUDEN 3

Gra Super Botouden 3 została wyprodukowana w 1995 roku przez znaną firmę Bandai. Jest ona kolejną z rodziny gier Dragon Balla na konsolę Super Nintendo. Produkt jest bijatyką 2D. Gra ma tylko japońską wersję językową (niestety) i aby pograć sobie w to na kompie musimy mieć emulator Snes 9x.

Gra fabuły jako takiej nie posiada. Została ona jednak wyposażona w dwa tryby gry:
Pierwszy to znany VS mode (czyli wybieramy sobie wszystkie parametry rozgrywki sami) i turniej. Po ukończeniu turnieju wyświetla nam się ekran z napisami końcowymi. W Super Botouden 3 mamy do dyspozycji postacie z Buu Saga, czyli: Son-Goku, Son-Gohan, Son-Goten, East Kaioshin, Trunks, Vegeta, Dabura, Jinzo Ningen 18.Grafika w grze jest dobra. Plansze na których gramy są bardzo ładne. Prawie każda ma dwa tryby, tzn. ziemia i powietrze. Omawiając postacie można się przyczepić kilku szczegółów u Son-Goku. Efektem który zrobił na mnie wrażenie były fale uderzeniowe. Gdy ktoś puszcza w nas Kamehameha to możemy mu odpowiedzieć tym samym lub osłonić się w trojaki sposób!

Muzyka w grze jest dobra, lecz nie ma dużo wspólnego z Dragon Ballem :-(. Mamy do wyboru kilka utworów, które nam towarzyszą podczas zmagania się z przeciwnikiem. Głosy bohaterów są bardzo dobre, można powiedzieć, że dodają klimatu grze.

Super Botouden 3 jest lepszy od swoich poprzedników (Super Botouden 2 i 1) pod względem grafiki i muzyki. Gra ma jednak jedną poważną wadę, nie ma fabuły i są do dyspozycji tylko dwa tryby gry. Produkt jest przeciętny i raczej nie umywa się do takich tytułów jak Legend Of Super Saiya-jin czy Hyper Demension.


Autor: Zychu


<- POWRÓT DO DZIAŁU

DRAGON BALL Z SUPER BOTOUDEN 3 -- GRY -- RECENZJE
-
TEKSTY
Teksty ►
Cienie północy
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker