Forum Dragon Ball Nao
» Szukaj » Znaleziono 4 wyników

[Serial] Power Rangers

Darkonever

Odp.: 34
Wyś.: 15.256
Witam nie chciałbym spamować czy coś w tym stylu ale właśnie tworzę Polskie Forum Power Rangers które jak mam nadzieję stanie się polskim odpowiednikiem międzynarodowego forum RangerBoard. Forum dopiero startuje i jak na razie jest tylko jeden użytkownik i ja Admin. Więc zachęcam do Rejestrowania się i pisania postów.
* zaloguj się, aby zobaczyć link *
Jeślli moja wypowiedz nie pasuje do tego tematu to proszę o przeniesienie.
A co do serialu to chyba nie muszę pisać co o nim sądzę. Jestem z nim od samego początku. Mam teraz 22 lata i jeszcze mi nie minęło (mam nadzieję że jeszcze długo mnie nie minie)

Liceum czy technikum

Darkonever

Odp.: 35
Wyś.: 10.591
Odpowiedz brzmi technikum.

Po liceum nie masz żadnego zawodu

Czego teraz słuchasz?

Darkonever

Odp.: 15.608
Wyś.: 1.745.382
behemoth - dimmu borgir

Tylko przy tym mogę się skupić na "robocie"

O tym, co słychać w studiu 20th Century Fox

Darkonever

Odp.: 40
Wyś.: 21.495
Gotenkskun napisał(a):
The 20th Century Fox studio is expected to shoot three big-budget movies in Montreal over the next year; each has a budget of at least $100 million. The films are the Night at the Museum sequel Another Night, Independence Day director Roland Emmerich's remake of the sci-fi flick Fantastic Voyage and a big-screen adaptation of the Japanese manga Dragonball Z.

Dragonball Z is adapted from the manga created by Akira Toriyama; the work was also turned into a Japanese anime series that played all over the world. It tells the story of an alien sent to destroy Earth, who has a change of heart and decides to join the humans in their fight against various aliens and bad guys.

There are no details yet as to when these three shoots will begin, but they are expected to wrap production by next July.
Witam
Jestem nowy na forum i już mi głupio że poprawiam ale do opisu wkradł się błąd a raczej błędy.
Zresztą nie będę wyjaśniał jakie tylko podam tłumaczenie tego doniesienia, według mnie bardziej poprawne.

20th Century Fox Studio planuje nakręcić trzy wielko-Budżetowe filmy w Montrealu w przyszłym roku.
Każdy z nich o budżecie co najmniej 100 milionów dolarów. Tymi filmami są seaquel "Nocy w muzeum" "Kolejna/Następna Noc", Film Reżysera "Dnia Niepodległości" Ronalda Emmericha (mam nadzieję że dobrze przełożyłem) będący remakem filmu Sci-fi Fantastyczna Podróż" i wielkoekranowa adaptacja japońskiej mangi Dragon Ball Z.
Opowiadanie o czym jest Dragon Ball Z (nie opłaca się tłumaczyć myślę)

Nie znane są na razie szczegóły co do tego kiedy te trzy obrazy będą kręcone, ale rozpoczęcie prac nad ich produkcją jest oczekiwane na lipiec następnego roku.
No teraz już chyba wszystko jasne i co najważniejsze nie ma niedomówień
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnime PhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2020 DB Nao
Facebook