Forum Dragon Ball Nao
» Szukaj » Znaleziono 45 wyników

[Pomoc] Jaki to utwór, szukam motywu

Kakarotto95

Odp.: 199
Wyś.: 231.477

[Pomoc] Jaki to utwór, szukam motywu

Kakarotto95

Odp.: 199
Wyś.: 231.477
Przepraszamy.
Ten plik jest dostępny tylko dla znajomych tego użytkownika.

No to Ci pomogłem .

Dragon Ball Xenoverse (PC, PS4, PS3, XONE, X360)

Kakarotto95

Odp.: 116
Wyś.: 77.183
Dla czego nie robią takich gier na PC ? Dlaczego ?

Poszukiwana piosenka, film itp.

Kakarotto95

Odp.: 731
Wyś.: 585.610

Muzyka japońska i chińska, drugie znaczenie, polskie

Kakarotto95

Odp.: 1
Wyś.: 1.589

Zabawa w Detektywa =)

Kakarotto95

Odp.: 366
Wyś.: 168.373
A co powiecie Mi o fuzji ? Jak Goten i Trunks dokonywali fuzji , to po zakończeniu nic nie pamiętali , a w GT , jak Goku i Vegeta dokonali również fuzji na Gogetę ssj4 podczas walki z Omega Shenronem , ci już poamiętali co robili . O co w tym chodzi ?

Śmierci

Kakarotto95

Odp.: 13
Wyś.: 5.620
Po prostu nie widział sensu być na Ziemi , skoro był tam jego syn Gohan , który przerósł go i to nie o trochę . Być może , nie było to rozwiązanie doskonałe , bo zostawił dziecko , żonę , przyjaciół na Ziemi , ale cóż , nikt nie jest doskonały . Ale jest tez i jedno pewne był świadomy swojej decyzji , wiedział , ze to ma swoje konsekwencje .

Śmierci

Kakarotto95

Odp.: 13
Wyś.: 5.620
Ale należy też dodać , że chciał walczyć z nowymi przeciwnikami , poznawać nowe techniki i tam tez trenować .

Bliscy i DB

Kakarotto95

Odp.: 9
Wyś.: 4.640
U mnie było podobnie , mama oglądała jakoś z przymuszeniem , albo po prostu robiła coś , aby nie oglądać , tata sam z chęcią oglądał i pamiętam scenkę , jak Goku przenosi się z Cellem na planetę Kaio i wybuchają , ja w płacz , tata podchodzi i mnie pociesza , że mogą go wskrzesić itd , brat też uwielbiał oglądać . Niewielu moich znajomych oglądało to anime , ale cóż , chociaż próbowali he he . Teraz znów z chęcią zacząłem oglądać , myślałem też o innych anime , ale coś nie za bardzo Mi z tym , coś nowego niby fajnie było by obejrzeć, ale Dragon Balla znam już dosyć sporo i tak już pewnie zostanie . Ukradkiem liczę na jakąś nową serię , ale cóż , nie zapowiada się :C

[Ciekawostki] Imiona Androidów 17 i 18

Kakarotto95

Odp.: 6
Wyś.: 3.224
No ale różnili się, Piccolo się męczył , a c-17 nie . To był pewnie decydujący fakt tej bójki .

Zabawa w Detektywa =)

Kakarotto95

Odp.: 366
Wyś.: 168.373
Niech ktoś Mi powie , jaką moc w końcu ma Kaio-sama . W sadze saiyan gdy Goku udaje się z powrotem na Ziemię , ten jemu mówi , że Ci z którymi będzie walczył ( Vegeta i Nappa ) są silniejsi nawet od niego , ale już w sadze Freezer , gdy część oddziału Ginyu Tokusentai jest na jego małej planetce , mówi do nich , że nawet nie są w stanie go dotknąć , a przecież nawet mały Guldo był silniejszy , niż ówczesny Vegeta . Wydaje Mi się że jest to błąd ,ale czekam na wasze opinie .

Odcinek 101, 20.04.2014 (Majin Buu Saga #03)

Kakarotto95

Odp.: 7
Wyś.: 3.966
Oglądacie to z jakimś spolszczeniem czy coś ? czy w orginalnym języku ? jak z spolszczeniem to poproszę o link .

[Postać] Matka Goku - Gine / Dragon Ball Minus

Kakarotto95

Odp.: 46
Wyś.: 19.687
Ale też trzeba zauważyć , że Goku jak i Vegeta nie mieli wybitnie silnych rodziców nie prawda ? , a jeśli tyczy się to Gotena i Trunksa , to już rodzice mieli poziom ssj ( saiyanie ) . Nawet przed wejściem któregokolwiek z saiyan na poziom ssj , czyli w sadze Saiyan , Vegeta mówi do Nappy po rozmowie o połączeniu ich z Ziemianami , że Ci mogą dać wielką siłę , która finalnie przekroczy ich siłę , i nie będą Oni sprawować władzy nad światem , tylko te " mutanty " czy " hybrydy " ( jak kto woli ) . Więc biorąc to pod uwagę można wyciągnąć wnioski , że im wyższy poziom siły mają rodzice , to tym wyższy poziom siły na wstęp dostaną ich potomkowie , i nie będą musieli przechodzić tego samego morderczego treningu , aby osiągnąć formę ssj . Vegeta w sadze Buu , sam się dziwi , że nawet Trunks może stać się ssj , mimo iż ten nie przeszedł żadnego nadzwyczajnego treningu , i że dostał to " w bonusie " od razu po poczęciu .

[Postać] Matka Goku - Gine / Dragon Ball Minus

Kakarotto95

Odp.: 46
Wyś.: 19.687
Co do przemiany Goku w ssj3 to nie minęło 9 lat a więcej . W jednym z docinków Goku mówi : " Tu na Ziemi , gdzie jest czas nie mogę zbyt długo być w formie ssj3 , gdyż traci zbyt dużo energii " a w innym momencie ( wcześniej ) Goku dowiaduje się , że w zaświatach nie ma pojęcia czasu . Więc trenuje 9 lat ale Ziemskich , nie wiadomo jak długo trenował w zaświatach , więc nie możemy określić dokładnie długości jego treningu , aby osiągnąć ową formę .

[Pomoc] Jaki to utwór, szukam motywu

Kakarotto95

Odp.: 199
Wyś.: 231.477

Jak się czujesz?

Kakarotto95

Odp.: 715
Wyś.: 213.790
Zakwasy w nogach , masakra , więcej tak nie ćwiczę

Kuchnia japońska

Kakarotto95

Odp.: 77
Wyś.: 51.352
Kuchnia japońska powinna być konsumowana tylko przez Japończyków , a to dlatego , że jedzenie surowej ryby , nie koniecznie może działać dla nas dobrze , a to dlatego że nawet jadalne ryby mają kwasy , które neutralizują się podczas obróbki termicznej . Dlatego surowa ryba działa na naszą niekorzyść , natomiast co do Japończyków , to oni jedzą je od setek lat i ich organizmy stworzyły coś na sposób surowicy , która neutralizuje te jak że bardzo małą liczbę toksyn , ale jednak . Ale jeżeli chodzi o surowce , które nie mają żadnej ilości zwierząt morskich , to można śmiało jeść , ale radze uważać na ostrość potraw , to może wywołać już niemiłe ekscesy w wc .

Dragon Ball Z Movie: Battle of Gods (2013)

Kakarotto95

Odp.: 486
Wyś.: 219.276
Szkoda , ja oglądałem tylko tą uboższą wersję z polskimi napisami .

Dragon Ball Z Movie: Battle of Gods (2013)

Kakarotto95

Odp.: 486
Wyś.: 219.276
Wiadomo może coś o tej rozszerzonej wersji po Polsku ? czy jest to na razie czysta abstrakcja ?

[Pomoc] Jaki to utwór, szukam motywu

Kakarotto95

Odp.: 199
Wyś.: 231.477
Strony: 1, 2, 3  
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2023 DB Nao
Facebook