Forum Dragon Ball Nao
» Szukaj » Znaleziono 12 wyników

Muzyka z Naruto

Rebirth

Odp.: 34
Wyś.: 18.586
Muzyka z Naruto to bez wątpienia + tego anime. Dodaje mu klimatu i doskonale wpisuje się w akcje na ekranie. To moja ulubiona * zaloguj się, aby zobaczyć link *

Naruto

Rebirth

Odp.: 58
Wyś.: 24.718
Jestem fanem tego anime. Podoba mi się akcja i rozwój bohaterów, chociaż małym błędem było w późniejszym etapie fabuły skupienie się na odnalezieniu Sasuke, mogliby pokazać rozwój Naruto poprzez wykonywanie misji nawet w 2 serii. 3 seria to już trochę nie moja bajka, jednak od czasu do czasu oglądam z przyzwyczajenia chyba.

One Piece

Rebirth

Odp.: 45
Wyś.: 21.765
One Piece jest jednym z lepszych anime swoje gatunku. Mimo upływu lat i wielu odcinków trzyma swój poziom. Bardzo lubię oglądać te produkcje i wracać nawet do tych odcinków, które były wcześniej. Najlepiej podchodzą mi te pierwsze sagi jak zbierał załogę, czy potem z Crocodile.

Koronawirus

Rebirth

Odp.: 154
Wyś.: 22.683
To jest poważna epidemia i nie można z tym dyskutować. Każda władza czy z lewa czy z prawa wprowadzałaby podobne obostrzenia, śmiem twierdzić, że opozycja nawet większe. Ja staram się ich przestrzegać dla zdrowia swojego i innych no i do tej pory nie zachorowałem. Nie neguje nie zachowuje się jak szaleniec wierzący w teorie spiskowe. Jeśli będzie taka okazja to się zaszczepię.

Dragon Ball Z Dokkan Battle

Rebirth

Odp.: 8
Wyś.: 3.204
Dlatego jako doświadczony gracz tego trybu nie ruszam, bo zawsze można na końcu pozbierać sobie ichniejszej waluty premium, zawsze brakuje, gdy jest się graczem ftp.

Dragon Ball Z Dokkan Battle

Rebirth

Odp.: 8
Wyś.: 3.204
No ja mam dopiero 60 dni. Fabuły nie ruszam, zostało mi trochę eza, eventów o sbr nie wspomnę, lr mam może z 10 w tym tą najnowszą. Kiedyś miałem konto ponad rok logowania, ale straciłem

Dragon Ball Z Dokkan Battle

Rebirth

Odp.: 8
Wyś.: 3.204
Widzę, że gra mało popularna na forum, a szkoda. Według mnie Dokkan Battle jest najlepszą grą tego typu, jedną z lepszych na androida. Wciąga niesamowicie, przeważnie jest co robić. Aktualnie mają summony z Gohanem z kinówki gdzie przeciwnikiem był Boujack. Polecam grać.

Reklamy z Dragon Ballem

Rebirth

Odp.: 7
Wyś.: 2.113
Ja pamiętam reklamę kart Chio z RTL7 * zaloguj się, aby zobaczyć link *

Aborcja

Rebirth

Odp.: 151
Wyś.: 37.595
Jestem przeciwny Strajkowi Kobiet, gdyż wydaje mi się, że to ruch skrajnej lewicy nastawiony na obalenie demokratycznie wybranego rządu, poza tym liderki chcą się dzięki temu w jakiś sposób wybić w przestrzeni publicznej. Co do aborcji tutaj już kwestia dyskusyjna, bo to powinna być decyzja kobiety.

Cyberpunk 2077

Rebirth

Odp.: 28
Wyś.: 3.421
Nie mam konsoli nowej generacji. Zakupie dopiero gdy będzie lepiej dostępna w sklepach. CP2077 mimo hejtu jest jedną z tych gier, w które chciałbym bardzo pograć, gdyż wspieram Polskich twórców no i ciekawi mnie świat zaprezentowany w tym tytule.

[Anime] Dragon Ball Super - nowa seria

Rebirth

Odp.: 1.155
Wyś.: 359.893
Co do Dragon Ball Super, podczas emisji miałem mieszane uczucia, większość wydarzeń do akcji z Blackiem mi się nie podobała, graficznie było to słabsze od starszej Z, natomiast później im dalej w las tym było lepiej. Szkoda tylko, że po Turnieju Mocy przerwali nadawanie anime i trzeba czekać.

Dragon Ball Kai - Buu Saga

Rebirth

Odp.: 52
Wyś.: 30.992
W całym Dragon Ballu jest to moja ulubiona saga zarówno w DB Kai, jak i w DBZ. W DBKai wygląda to jeszcze lepiej, ponieważ jest odnowione i bez zbędnych przedłużeń.
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnime PhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2021 DB Nao
Facebook