Forum Dragon Ball Nao
» Szukaj » Znaleziono 17 wyników

Dragon Ball Super: Super Hero (2022)

Rebirth

Odp.: 64
Wyś.: 5.442
Ja też nie mogę się doczekać. Mam tylko nadzieje, że to nie będzie pełne CGI bo nie lubię CGI chciałbym, aby kreska była podobna do poprzedniego filmu. Co do wroga nie mam specjalnych oczekiwań. Może być Saiyan +nasi bohaterowie mogą osiągnąć jakiś nowy poziom. Dobrze by było, gdyby rola Ziemian została zwiększona. Mam tu na myśli Tiena, Yamche czy Kuririna.

Dragon Ball Super: Super Hero (2022)

Rebirth

Odp.: 64
Wyś.: 5.442
Ja jestem zdania, że seria i tak pójdzie dalej. Widzą, że historia ma potencjał, ciężko stwierdzić, że zakończenie Super będzie w 100% takie samo jak Zetki.

Dragon Ball Super: Super Hero (2022)

Rebirth

Odp.: 64
Wyś.: 5.442
Bardzo interesująca wiadomość. Ciekawe co będzie w filmie, miejmy tylko nadzieje, że po 2022 wznowią serie TV.

Zmarł Shunsuke Kikuchi, kompozytor muzyki do Dragon Balla

Zmarł Shunsuke Kikuchi, kompozytor muzyki do Dragon Balla

Rebirth

Odp.: 8
Wyś.: 864

Muzyka z Naruto

Rebirth

Odp.: 34
Wyś.: 20.248
Muzyka z Naruto to bez wątpienia + tego anime. Dodaje mu klimatu i doskonale wpisuje się w akcje na ekranie. To moja ulubiona https://youtu.be/qgjV5xyW8C0

Naruto

Rebirth

Odp.: 58
Wyś.: 27.486
Jestem fanem tego anime. Podoba mi się akcja i rozwój bohaterów, chociaż małym błędem było w późniejszym etapie fabuły skupienie się na odnalezieniu Sasuke, mogliby pokazać rozwój Naruto poprzez wykonywanie misji nawet w 2 serii. 3 seria to już trochę nie moja bajka, jednak od czasu do czasu oglądam z przyzwyczajenia chyba.

One Piece

Rebirth

Odp.: 45
Wyś.: 24.035
One Piece jest jednym z lepszych anime swoje gatunku. Mimo upływu lat i wielu odcinków trzyma swój poziom. Bardzo lubię oglądać te produkcje i wracać nawet do tych odcinków, które były wcześniej. Najlepiej podchodzą mi te pierwsze sagi jak zbierał załogę, czy potem z Crocodile.

Koronawirus

Rebirth

Odp.: 167
Wyś.: 32.298
To jest poważna epidemia i nie można z tym dyskutować. Każda władza czy z lewa czy z prawa wprowadzałaby podobne obostrzenia, śmiem twierdzić, że opozycja nawet większe. Ja staram się ich przestrzegać dla zdrowia swojego i innych no i do tej pory nie zachorowałem. Nie neguje nie zachowuje się jak szaleniec wierzący w teorie spiskowe. Jeśli będzie taka okazja to się zaszczepię.

Dragon Ball Z Dokkan Battle

Rebirth

Odp.: 9
Wyś.: 3.831
Dlatego jako doświadczony gracz tego trybu nie ruszam, bo zawsze można na końcu pozbierać sobie ichniejszej waluty premium, zawsze brakuje, gdy jest się graczem ftp.

Dragon Ball Z Dokkan Battle

Rebirth

Odp.: 9
Wyś.: 3.831
No ja mam dopiero 60 dni. Fabuły nie ruszam, zostało mi trochę eza, eventów o sbr nie wspomnę, lr mam może z 10 w tym tą najnowszą. Kiedyś miałem konto ponad rok logowania, ale straciłem

Dragon Ball Z Dokkan Battle

Rebirth

Odp.: 9
Wyś.: 3.831
Widzę, że gra mało popularna na forum, a szkoda. Według mnie Dokkan Battle jest najlepszą grą tego typu, jedną z lepszych na androida. Wciąga niesamowicie, przeważnie jest co robić. Aktualnie mają summony z Gohanem z kinówki gdzie przeciwnikiem był Boujack. Polecam grać.

Reklamy z Dragon Ballem

Rebirth

Odp.: 7
Wyś.: 2.513

Aborcja

Rebirth

Odp.: 151
Wyś.: 43.226
Jestem przeciwny Strajkowi Kobiet, gdyż wydaje mi się, że to ruch skrajnej lewicy nastawiony na obalenie demokratycznie wybranego rządu, poza tym liderki chcą się dzięki temu w jakiś sposób wybić w przestrzeni publicznej. Co do aborcji tutaj już kwestia dyskusyjna, bo to powinna być decyzja kobiety.

Cyberpunk 2077

Rebirth

Odp.: 28
Wyś.: 4.644
Nie mam konsoli nowej generacji. Zakupie dopiero gdy będzie lepiej dostępna w sklepach. CP2077 mimo hejtu jest jedną z tych gier, w które chciałbym bardzo pograć, gdyż wspieram Polskich twórców no i ciekawi mnie świat zaprezentowany w tym tytule.

[Anime] Dragon Ball Super - nowa seria

Rebirth

Odp.: 1.155
Wyś.: 390.674
Co do Dragon Ball Super, podczas emisji miałem mieszane uczucia, większość wydarzeń do akcji z Blackiem mi się nie podobała, graficznie było to słabsze od starszej Z, natomiast później im dalej w las tym było lepiej. Szkoda tylko, że po Turnieju Mocy przerwali nadawanie anime i trzeba czekać.

Dragon Ball Kai - Buu Saga

Rebirth

Odp.: 52
Wyś.: 35.670
W całym Dragon Ballu jest to moja ulubiona saga zarówno w DB Kai, jak i w DBZ. W DBKai wygląda to jeszcze lepiej, ponieważ jest odnowione i bez zbędnych przedłużeń.
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2021 DB Nao
Facebook