Forum Dragon Ball Nao

» Cyberpunk 2077

Strony: 1, 2  
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Trailer nowej, długo wyczekiwanej gry CD Projektu:


Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Furrek
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 2.538
Posty: 164
Jest też, od jakiegoś czasu, gameplay:

O ile nigdy nie ten tytuł się nie nakręcałem, to po tym materiale gra mnie trochę zainteresowała, chociaż fanatykiem cyberpunku nie jestem.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Świeży trailer z E3:


Premiera gry 16 kwietnia 2020.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Kenji Harima Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Kenji Harima
Wiek: 32
Dni na forum: 3.202
Posty: 497
Shounen napisał(a):
Premiera gry 16 kwietnia 2020.
Dobry termin. Niby w przyszłym roku też konkurencja jest mocna (kolejne Halo i The Last of Us), ale obecnie dużo gorzej by się było bić z nadchodzącym Fallen Order, czy w końcu z najbardziej promowanym tytułem jak chodzi o rok 2019 tj. Death Stranding.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
nowakowski912
Gekokujō
Gekokujō

Wiek: 36
Dni na forum: 1.375
Ostrzeżenia: 1
Posty: 8
Skąd: India
Wygląda obiecująco.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Bardzo fajny wywiad o grze.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
CyberPunk 2077: Szkoła 2020 Edition


Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Furrek
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 2.538
Posty: 164
Zwiastun rozgrywki, jeszcze świeży ^^
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Adminie, zamierzasz grać w tę gierkę?

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Zdecydowanie, ale jeszcze nie wiem kiedy, bo ja nie z tych, co muszą w dniu premiery

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Ja kupiłem, dzisiaj w sumie wczoraj bo juz jest po polnocy i zrobiłem preload, gra czeka juz do czwartku.

Gra dla mnie to jedna wielka niewiadoma i szczerze powiedziawszy nie interesowałem się nią ani nie sledziłem nowinek z nią związnych, chce się zaskoczyć.

Kupiłem, bo przez ostatnie lata rok 2015 uważam za najlepszy w gamingu w tym dziesięcioleciu, kiedy to w kwietniu zagrałem w długo wyczekiwane na PC GTA V, które było grą swietna a po miesiącu wjechał Wiesiek 3 który był także świetny.

Teraz aktualnie koncze RDR2 na PC, o którym powiem jak znajde chwile czasu w jej wątku, powiem tylko, że znienawidziłem a nastepnie pokochałem R* na nowo i ostatecznie gra pozamiatała dlatego też czekam na odpowiedź od Redów i CP 2077.

Dzisiaj minęło embargo, pojawiły się recenzje, które chwalą, a od paru tygodnii są przecieki gameplayów od zwykłych ludzi co dostali kolekcjonerki i gra szału nie robi i ma sporo glitchy. Tak jak mówiłem ja się chcę zaskoczyć i zostaje z zachętą od recenzentów w postaci tego, że gra jest:
- wulgarna
- brutalna
- RPG z krwi i kości.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Pompowali, pompowali i balon pierdyknął

Pograłem w weekend i nie jest dobrze, grę trapi mnóstwo problemów począwszy od lewitujących NPC, aut, moonwalkerów NPC, doczytujących się tekstur pojazdów i NPC i sporo innych. Wydajność też nie jest na najwyższym pozomie więc kto nie ma kompa z kartą RTX na pokłądzie albo kto ma PS4 i XONE niech poczeka na patche albo na przecene. Szczególnie posiadacze dwóch ostatnich maszyn mogą być najbardziej sfrutrowani, bo widziałem na YT, że gra czasami osiąga tam 17 fps xD

Co do samej gry, przeszedłem prolog, i Akt I, w każdym razie doszedłem do pojawienia się Silverhand'a i jest ok i tylko ok. Z jednej strony mamy kapitalną fabułę, która wciąga i mimo wyżej wymienianych kłopotów chce mi się tą grę odpalać, a jak mówiłem, fanem cyberpunkowego klimatu nigdy nie byłem, tak samo jak nie byłem fanem Łowcy androidów czy Matrixa, a gra lekko zahacza o te klimaty ito jest niewątpliwie + bo od 1wszego Wiedzmina polubiłem RPGi i być może od tego polubie też takie klimaty :p. Z drugiej strony mamy piękny, ale niestety pusty świat. Mieszkańcy chodza, ale tak naprawdę nic nie robią, jesli zagadasz pomamroczą coś, jeżeli zaczniesz strzelać, to tylko kucają z rękami na głowie system policji to parodia, respią się 2m od gracza xD Ruch pojazdów to jeszcze większa tragedia, nie potrafią wyminąć stojącego w wiekszosci na poboczu pojazdu, w ogóle zatrzymują się czasem na srodku drogi bez sensu, na czerwonym przejeżdzają generalnie konstrukcja świata to jedna wielka porażka któa nasuwa na myśl, że albo robili to studenci albo gra miała na pewnym etapie jakieś problemy i doklepali kod na szybko w ciągu ostatnich 2 lat. To samo można powiedzieć o aktywnościach pobocznych, tych naprawde pobocznych, tutaj prezentuje sie to jak w jakiejs grze z przed 10 lat tylko strzelnice, wyscigi, mordobicie i losowe zdarzenia polegajace na pacyfikacji lumpów, które służą punktom reputacji, czasem są irytujące jak wtrąci się ta nieszczęsna policja...


System walki, rozwój postaci, ewkipunek itp. jest spoko. Fajnie, ze nie wypraszczali broni palnej i nie robili z tego pseudo strzelanki z elementami RPG tylko pełnokrwistego RPGa, bronie maja staty, któem ozna ulepszać, bądz po prostu kupować/zdobywać nowe i na początku nie ma szans, ze zabijemy kogos na 1 strzała nawet strzelając w głowę. Pancerze tzn stroje to jest reskin z Wiedźmina, troche słaby element bo niby dobierzesz fajne wizualne portki skorzane +30, a tu nagle gra podrzuca ci rożowe damskie szorty +50 (i tak jako facet mozesz je założyć) Rozwój wygląda dobrze ale cholernie nie wiem w co iść, marzy mi się taki hakerek z biegłością pistoletu i broni białej (katany), który jest dobry w skradaniu. Fajne jest to, że exp za biegłosci dostajesz także jak te czynność wykonujesz, im wiecej sie skradasz, tym jakis exp dostajesz no i standardowo ogolny exp, ktory pozniej rozdajesz w bieglosci i atrybuty. Są też wszczepy, modyfikacje ciala, ktore są reskinem mutagenów z Wiedźmina.

Muzyka jest mega, w tej materii Redzi wykonali znowu kawał świetnej roboty.

Silverhand także, ta postać robi robotę, przynajmniej na razie na mojej ścieżce korpo. Cały prolog mruczałem pod nosem, że przeznacyzli pewnie połowe budżetu na tego Reeves'a no ale kurde daje rade.

Dubbing też niezły, aczkolwiek męski głos V troche kłuje w uszy.

Gra jest mocno LGBT

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Za jakies 3 miesiące może kupię na PS4 Pro, jeśli naprawią te błędy i będzie grywalna. Teraz przechodzę wiedźmina.

Widziałem na YT mega dużo różnych bugów, o których bym nawet nie pomyślał, że mogą się pojawić - respown policji jak się obrócisz, znikające auta. Gra była przesuwana w czasie, bardzo dziwne dla mnie, że wypuszczono ją tak niedopracowaną. Z tego co czytałem, to raczej zanosi się, że po wypuszczeniu tych patchy, powinno być dobrze... ale jakoś nie mogę w to uwierzyć. Dlaczego nie zrobiono tego od razu jak powinno?

A czy CD Projekt, zapowiadał jakieś kolejne gry? Czy Cyberpunk nie ma być multiplayerem w przyszłości?

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Mateusz napisał(a):
Dlaczego nie zrobiono tego od razu jak powinno?
Bo się nie wyrobili, a nie chcieli znowu przekładać. Podobno Wiedźmin 3 też na początku był "pełen bugów" (nie wiem, bo nie grałem od razu po premierze), ale później prawie wszystko zostało naprawione. Liczę, że tu będzie podobnie, tylko że to trochę inna skala, a poza tym oczekiwania były większe. Te nieszczęsne konsole to większy problem, bo one nie przystają już do dzisiejszych gier.

Mateusz napisał(a):
A czy CD Projekt, zapowiadał jakieś kolejne gry? Czy Cyberpunk nie ma być multiplayerem w przyszłości?
Mają być duże dodatki do Cyberpunka oraz tryb multi, swego czasu było też coś mówione o kolejnej grze ze świata wiedźmina.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Mateusz napisał(a):
Dlaczego nie zrobiono tego od razu jak powinno?
Były ponoć tarcia wewnątrz studia i prawie nikt nie ostał się z tej ekipy, która robiła W3. Druga sprawa wydanie gry w tym samym czasie na dwie generacje, minioną (PS4 i XONE) i aktualną (PC i PS5 XONE). Według mnie mogło też mieć to wpływ i zastanawiam się czy nie lepiej było olać wersje PS4/XONE, wypuścić teraz na PC a w przyszłym roku na wiosne np. pełnoprawny nextgen. Ta wersja, któa jest teraz na Xbox X czy PS5 to są wersje z PS4/XONE działające na zasadzie wstecznej kompatybilności i z uwagi na lepsze bebechy najnowszych konsolek działą i prezentuje się lepiej, ale to nie jest jeszcze pełnoprawny nextgen. To ma być też w patchu kiedyś tam.

Na razie rozkład jazdy jest taki, że w tym tygodniu ma być jakiś patch, potem po świętach i poczawszy od stycznia do lutego mają wlecieć 2 duże patche. Od stycznia mają także się pojawiać pierdołowate DLC za free, pewnie takie jak przy Wieśku, jakies bronie, drobne questy, moze NG+.

O multi na razie cisza i szczerze powiedziawszy nie jestem pewny czy jest ono grze potrzebny. Wpierw oprócz niedoróbek technicznych wypadałoby także zrobić jakiś balans trudności i przedmiotów bo coś mi zaczyna podpadac, że pistoletem sie troche męcze, a kataną 2x uderzyłem i było po typku.

Odnośnie nastepnej gry i ewentualnego Wiedźmina, to obawiam się, że gierka powstanie, ale już CDPR nie będzie polskim studiem, zostanie przez kogoś wykupione. Wyczuwam takie polskie januszostwo, takie jak w przypadku sportu, że byleby się nachapać, a cała reszta to uj, sprzedać z zyskiem i niech się inni męcza. Kilka lat temu był news, że rząd przeznaczył spore pieniądze na tego Cyberpunka, na jakiś kreator miasta i tego w grze nie widać, ogólnie w tej grze wielkich innowacji nie widać poza odważnym zagraniem w kreatorze postaci, że możesz sobie zrobić kobietę z penisem, tudzież faceta z pochwą, ale w sumie też nie wiem po co to skoro jak zdejmiesz ciuchy i wlaczysz tryb foto to i tak jest w gaciach.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Katz napisał(a):
Wyczuwam takie polskie januszostwo
Jedna wpadka i od razu od januszy...

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » Cyberpunk 2077
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook