Forum Dragon Ball Nao
» Szukaj » Znaleziono 6 wyników

Le Parkour

zasad

Odp.: 79
Wyś.: 25.904
Variu wiem co to jest, skakanie po dachcach to tylko przyblizenie. Widzialem film Jump Britain. Yamakshi tez oglądałem, ale najwiecej mi dal film pt: 13 Dzielnica, Banliue(czy jakoś tak) 13, jak kto woli, w pierwszych 20 minutach filmu jest tylko Le Parkour i lanie, potem troche mniej, ale fabula jest swietna i polecam obejrzec.

Le Parkour

zasad

Odp.: 79
Wyś.: 25.904
Nie wiem czy ktoś z was o tym slyszał. Jest to rodzaj sportu, a mianowicei skakanie po dachach. Są różne rodzaje, np. Free Runing, czyli po prostu [ ort! ] jakis koles biegnie i przeskakuje z jednego dachu na drugi, potem sie spuszcza po jakiejs rurze i skacze z 6 m. Można też robić triki, w czym ja nie jestem wyspecjalizowany.
Mogę sie pochwalić tym że mój rekord skoku z wysokości to 4 m .

Ulubiony utwór muzyczny

zasad

Odp.: 56
Wyś.: 30.660
Opening niemiecki DB
Dan Dan Kokoro
We gotta power
Chala, Head Chala

Parodie, podróbki, przeróbki

zasad

Odp.: 65
Wyś.: 25.068
Niektore sa dobre... niektore nie... . Przyklad dobrego to to, gdzie widac najpierw wkurzonego Goku, potem Vegete, a na koncu jak graja w PS! A takie lipne, to sa wlasnie takie zdjecia, cell jako żółw ninja. po prostu [ ort! ] to wszystko zalezy od poczucia h...umoru.

Ulubiony demon

zasad

Odp.: 51
Wyś.: 12.490
No oczywiscie ze Dabura, po 1
- Najmądrzejszy z demonów
- Jako jedyny logicznie myślał, a nie powtarzał sobie ze ma kogoś zabić, i chcial sie bic (przyklad: Janemba)

Dragon Ball VS All

zasad

Odp.: 39
Wyś.: 11.518
No to teraz ja sie wypowiem, ja mysle że bohaterowie innych mng/komiksów, z wojownikami Z, nie mieliby szans. No np. taki Pikachu, co on by zrobil chociażby Yamchy? . Nawet jezeli w niektórych, komiksach, sa potwory, ktore wladaja roznymi kulami, niszcza duze przedmioty... to nic im to nie da. Wątpie czy ktorys, nawet mial by szanse z Genialnym żołwiem
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnime PhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2020 DB Nao
Facebook