Forum Dragon Ball Nao

» Broń

Strony:   1, 2, 3
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.129
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Nie potrzebna mi jest broń, wolę już pójść na strzelnicę!
SSJ-ddkiller Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SSJ-ddkiller
Wiek: 29
Dni na forum: 6.133
Posty: 222
Skąd: Leszno
ja mam w domu bron
kolekcja nozy malych duzych ... jest ich tu duze u mnie z kilkanascie
i zwykla srutowe (nie potrzebne zezwolenie xD)

walcz by zyskać Honor.
walcz by Awansować.
walcz by zostać wodziem.

@@@@@@@@@@
Dragon Ball
@@@@@@@@@@
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
Nie mam,bo zgubiłam,nie no większość wie o co mi chodzi,ale co do zainteresowania,hmm nie,nie tyle co się interesuje,a co fascynuje i tylko jedną bronią,Shotgunem,ah już sama nazwa wywołuje u mnie dresz zachwytu i podniecenia,wygar broni,wygląd...ehh...cudo...hmm,interesuje mnie też tylko jedna broń,katana,jej wygląd,to co potrafi zdziałać,ale także to jak niekturzy potrafią posługiwać się tą smiercionośną bronia,ale ogólnie każdy nóż,większy czy mniejszy można nazwać bronią,prawda?...xD

r4: Tak, w końcu broń biała
rafal0880 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.991
Posty: 3
Witam i jak zawsze chce upomiec sie do kakarotto bo na polski to pajac ja za bron uważam pieści są najlepsze a jeżeli ktoś wyskoczy mi z AK-47 lub M4A1 i będzie cwaniakowła lub do mnie strzelał to już nie jest walka fer-play ja jak ktoś stał przedemno bez broni a ja z glockiem to bym chyba sie powiesił jak bym go zastrzelił bo bym splamił honor a w domu mam wiele mocnych replik broni palnej ale najbardziej lubię oryginalne katany które sam kupiłem w japoni o nie małej cenie ale lubię tez schurikeny ale najlepszą bronio jest pięść bo mój kolega z osiedla był nie raz w bojce tak jak i ja i koleś do niego z nożem wyskoczył do teraz ziom ma blizny na ręce ale tamci tak dostali ze chyba z 3 dni w rowie spali pozdro
Massey Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Massey
Wiek: 28
Dni na forum: 5.788
Ostrzeżenia: 3
Posty: 166
Skąd: Ścinawa Nyska
Ja mam karabin M83 (na kulki )

nóż sprężynowy , zwykły i kastet
Massey Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Massey
Wiek: 28
Dni na forum: 5.788
Ostrzeżenia: 3
Posty: 166
Skąd: Ścinawa Nyska
Temat militarny i zrozumiały piszecie po prostu wasze ulubione bronie i dlaczego one trafiły na takie a nie inne miejsce

1. M60 Grenade Launcher
2. M16 Grenade Launcher
3 . AK 47
4 . M37 Scorpion
5. MP5

moją ulubioną bronią jest ciężki karabin postojowy i przeciw lotniczy M60 . można go używać jak zwykły karabin , strzela szybko i ma duży kaliber 1 strzał i death do tego granatnik ( Grenade Launcher ) i możesz iść na Irak

M16 za to że je lubię

AK 47 za to że jest z nami ponad 50 lat i to wciąż to same i dobre AK

reszta bez komentarza

Temat sklejam z istniejącym.
SoheiMajin Gotenks
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Aha... No mi się wygodnie strzelało z elektrycznej repliki m4a1 w zestawieniu z laserowym celownikiem.

BTW. niezłe masz doświadczenie, pewnie zabiłeś nie jedną osobę.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Sturmgewehr 44. Na tej konstrukcji opiera się większość dzisiejszych karabinów(wszystko zresztą opiera się na niemieckich konstrukcjach), ktorymi podnieca się Goji. Poza tym wydaje zajebisty dźwięk i fajnie się ją trzyma.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Jeśli chodzi o broń palną, to zdecydowanie wolę broń długą, niż krótką. Choć o praktykę strzelania z broni długiej nie łatwo, bo nie wszystkie strzelnice prowadzą takie zajęcia.

Z broni krótkiej polecam CZ75 i CZ85. Tradycyjnie Glock17, choć według mnie "cezetka" spisuje się duuuużo lepiej.

Broń, którą cenię sobie najbardziej, to strzelby gładkolufowe typu "pump-action".
Te zabaweczki budzą we mnie dziecięce uczucia. A strzela się z nich rewelacyjnie.

I prośba- piszcie o broniach, z którymi naprawdę mieliście do czynienia, a nie o tych, które widzieliście w grach lub filmach a co niektórzy, bardziej kumaci(to nie o tobie masłej), w magazynach o broni palnej.

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Massey Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Massey
Wiek: 28
Dni na forum: 5.788
Ostrzeżenia: 3
Posty: 166
Skąd: Ścinawa Nyska
Miałem doświatczenia z wiatrówkami , z replikami AEG i ASG i z prawdziwą bronią Desertem i AK 47 , na poligonie kiegyś strzelałem , choś ,,Kałach" nieżle kopie


Dai Kaiosama: Wiatrówki i ASG to nie broń palna...
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Trochę dziwny temat jak dla mnie. Broń lubię, tak jak i wojnę,ale tylko w teorii. Nie mam pozwolenia na broń i nie chcę mieć, tak samo jak i samej broni. Uważam,że posiadanie jej nie gwarantuje mi w żadnym stopniu bezpieczeństwa (np. zawsze może się pojawić ktoś,kto pociągnie za cyngiel szybciej ode mnie i wtedy efekt jest ten sam jakbym w ogóle nie miał broni - jestem trupem). Jako broń najlepiej sprawdzają się te dwie rzeczy przymocowane do nadgarstków i tyle.

No ale jeżeli już mam się pochwalić, to mam w domu dwie katany, które służą mi za dekorację pokoju.
Kiper Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 29
Dni na forum: 5.575
Plusy: 10
Posty: 618
Skąd: z przemytu
Ja mam wiatrówkę Magnum (nie trzeba mieć zezwolenia) . Czasem lubię sobie poszczelać i poćwiczyć celność. Nie zamierzam kupować sobie cięższego arsenału, gdyż nie jestem pełnoletni i po co mi przecie nie idę na wojnę. Zwykła wiatróweczka za 100-150zł do użytku domowego zupełnie wystarczy. Chyba, że ktoś naprawdę nie lubi swoich sąsiadów...
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3

Forum DB Nao » » » Broń
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook