Rok 2003 :: Premiera pierwszego DVD z odcinkami "Dragon Ball" (21 lat temu)

» Którego z wrogów najbardziej polubiliście?

Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.015
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Ja najbardziej Broolego, a Wy? W koncu to LSSJ, ktory sie niczym nie przejmuje, zabija, niszczy nie zwazajac na bol itp., exxtra.

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez eMate: 11.12.2005, 22:54
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.124
Plusy: 72
Posty: 15.221
Skąd: ふざけた時代
No ja chyba Cella - czyli Komórczaka, ale Freezer i Buu tez byli spoko.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.038
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
eMate i pocholere to piszesz, napisałeś kogo lubisz najbardziej więc nie wyskakuj zaraz z jakimś durnym postem.
A tak poza tym [ ort! ] Cell rules !!
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.031
Posty: 501
Hmm... tak Cell był zdecydowanie najlepszy chodz z Buu mozna bylo sie troche posmiac
a jezeli chodzi o cela to o jego umysł... i pomysły bo zaden inny przeciwnik nie mial mądrosci tylu wojowników a .. pomysl z Cell Game byl zajebisty

END
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.049
Posty: 482
Skąd: Kraków
mnie najbardziej zaimponowal buu mial fajne formy i z kazda stawal sie silniejszy. Ale komorczak za to byl inteligentniejszy i lepiej rozgrywal walke

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
forager
"Rōnin
Rōnin
forager
Dni na forum: 7.047
Posty: 67
Skąd: Kraków
Cóż mój ulubiony wróg? Chyba jednak Freezer. Do pozostalych nic nie mam ale ten byl najciekawszy. Te wszystkie formy bujna przeszłość

dbvictory.prv.pl - All about Dragon Ball
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.025
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Zdecydowanie Cell. Powód? Przecież inni już wymienili wszystkie sensowne powody...

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.044
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Jak dla mnie naj był Cell - sprytny itd. A poza tym jak ten Gohan Ładnie wyglądał walcząc z nim...!
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.031
Posty: 501
ja tam nie lubie brollego , jak dla mnie moze jest tam legendarny super sayian ale ... nieco przesadzony... a i tka dostał w pupsko

END
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.015
Posty: 518
Jak dla mnie jest za bardzo napakowany wole facetow z mniejszymi miesniami . Moim ulubionym wrogiem jest Buu grubasek , jest jak slodkie niezdarne dziecko, ktorym ktos manipuluje
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.049
Posty: 482
Skąd: Kraków
matka takiego buu niezle wydawala na jedzenie. Ale z drugiej strony ile sie trzeba napracowac zeby byc taki puszysty po prostu szacunek buu.
Na marginesie brolly rzeczywiscie jest przepakowany miesien na miesniu. jeszcze troche by przypakowal a by sobie rozporka nie mogl rozpiac bo by mu miesnie na klatce piersiowej przeszkadzaly.

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Zychu89 Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Kutang ]
Zychu89
Wiek: 35
Dni na forum: 7.026
Posty: 118
Skąd: Kielce
Najbardziej mi się podobał Broli, chociaż Cell też był spoko, lubię też Kid BUU
forager
"Rōnin
Rōnin
forager
Dni na forum: 7.047
Posty: 67
Skąd: Kraków
Najbardziej mi się podobał Broli
No tak brolli tez byl swietny. Szkoda ze nie zostal umieszczony w serialu

dbvictory.prv.pl - All about Dragon Ball
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.031
Posty: 501
brolly byl beznadziejny, jak by go w serialu umiescili to mozna by bylo usnać, ew. by był przez 2 odcinnki
odcinek 1 ... brolly przylatuje na ziemie , i tam kogos okłada
odcinek 2 ... brolly odlatuje z ziemi z powodow oczywistych

END
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.049
Posty: 482
Skąd: Kraków
no ale patrzcie...z drugiej strony to jakies urozmaicenie. Caly czas walcza z jakimis skurczybykami changelingami cellami demonami. Z broli to przynajmniej przypomina czlowieka "czlowiek". Nie mowie ze cyborgi nie przypominaja ale sam fakt ze to saiya-jin juz wnosi cos innego.

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.038
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Brolly to nudziasz. Wymyślili mu fajny wygląd i ,że będzie silny i tyle. Nie wniósłby do fabuły nic ciekawego poza jego zoranym psychem bo jak był mały jakiś Kakarroto płakał obok. To jeden z najbiedniejszych pomysłów w całym DB, jak można wymyslić coś tak naiwnego ?? No ,ale co się dziwić skoro Akira nie tworzył kinówek. Jego czarne charaktery są dopracowane i wnoszą dużo do DB.

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.031
Posty: 501
Nie mowie ze cyborgi nie przypominaja ale sam fakt ze to saiya-jin juz wnosi cos innego.
hmmm czyli walka z Radizzem i Vegetą nic nie wnoscila , acha i nappą

END
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.025
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
A Brolly był od nich do tego mniej ciekawy. Chociaż Scyllerowi chodziło zapewne o to, że przez bardzo długi okres w DB wśród przeciwników dominują przedstawiciele wspomnianych przez niego ras.

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.049
Posty: 482
Skąd: Kraków
nie mowie ze nic nie wnosila ale oprocz tych saiyajinow to wlasnie te rasy co wymienilem wyzej i jeszcze inne, przewaznie

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Goku Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Goku
Wiek: 34
Dni na forum: 6.940
Posty: 60
Skąd: Ostrowiec Św.
Najbardziej lubię Freezera bo wtedy poraz pierwszy Goku zamienił się w ssj.

DRAGON BALL!!!!!
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  

Forum DB Nao » » » Którego z wrogów najbardziej polubiliście?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook