Forum Dragon Ball Nao

» [PS] Dragon Ball Z: Infinite World

Ojciec Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Ojciec
Wiek: 31
Dni na forum: 5.632
Plusy: 2
Posty: 59
Skąd: Częstochowa
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
DBZ Infinite World jest chyba jedynym tytułem, który najlepiej emuluje mi się na kompie i gram komfortowo z wykorzystaniem pada od x'a

Poziom trudności jest śmiesznie wyważony, że grając nawet na Very Easy nie można pokonać Frieezy, przyczyna tego stanu rzeczy jest prosta, gdyż on ma 2 paski życia więcej niż my i chyba trzeba sobie kupić kapsułkę "Fighter body", dzięki czemu my tez dostajemy dodatkowy pasek i sprawić sobie fasolkę shenzu aby także móc się w krytycznym momencie uleczyć. zamiast takiego stanu rzeczy wolałbym np. 3 walki z Frieezą, bo w zwykłym pojedynku można wybrać jedną z jego 3 form a tutaj od razo zostajemy wrzuceni do walki z tą najsilniejszą. On ma także lepsze ataki a my tylko 2 (kamehameha, Spirit Bomb), gdzie Spirit Bomb za chiny nie moge wykonac bo nie wiem co tam się dusi....

Gra ogółem fajna, typowe mordobicie w odrózneniu od serii Budokai Tenkaichi, choć fabularnie słaba, mimo dodatkowych misji w ramach GT sagi oraz minigierek związanych z najszybszymi dotarciam do checkpointa.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Takeru Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Takeru
Wiek: 32
Dni na forum: 4.383
Posty: 19
Skąd: Nowy Targ
Gra mi się podobała przeszłam caluśką ^^ a co do Frieezy Katz to umęczyłam się chyba dobre 5 godzin jak nie więcej ale pokonałam tego dziada bez kupowanie sobie żadnych kapsułek i senzu bo dopiero później odkryłam że mogę sobie coś takiego kupić xD
pitek599 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
pitek599
Wiek: 41
Dni na forum: 5.444
Posty: 418
Skąd: Warszawa
ostatnio po kilku latach grania na PC.Stalem sie szczesliwym posiadaczem konsoli ps2 i od razu przypomiała mi sie taka zajebista gra w która [ ort! ] grałem pare lat temu. to jest DRAGON BALL INFINITE WORLD.Jednak szukałem tej gry po sklepach róznych forach i niemoge jej spotkac;-( pirackie wersje niewchodza w rachube poniewaz mam orginała na gwarancji(zadne karty swapmagic tez niepomoga bo mam werxje pleja 8D.dlatego mam pytanie do was . czy ma ktos z was namiar na orginalna nieuszkodzona i dobrze odtwarzajaca sie plyte z gra DRAGON BALL INFINITE? Jesli tak to ja ja z miła checia odkupie prosze zostawic wiadomosc na moj e-mail pitek [email protected] z góry dziekuje
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [PS] Dragon Ball Z: Infinite World
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook