Forum Dragon Ball Nao

» [Postać] Goku czy Vegeta? ocena: 9,00 (głosy: 4)110

Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  

Son Goku czy Vegeta?

Son Goku czy Vegeta?
Son Goku 57,66% 79 57,66%
Vegeta 42,34% 58 42,34%
Wszystkich głosów: 137
M!SzCz Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
M!SzCz
Wiek: 32
Dni na forum: 6.800
Posty: 28
Tak mi sie nasunal taki temacik... Kogo bardziej lubicie, Goku, czy Vegete?Temat banalny. No ale przkonajmy sie kogo lubiecie. Ja osobiscie wole Vegete. Wiec zaczynamy! GOKU VS VEGETA!

"Bestia najgorsza ma w sobie choc troche litosci... Jestem czlowiekiem nie mam [ ort! ] litosci"
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Jasne że Goku. To inteligentny, wyluzowany facet. Nie taki furiat jak Vegeta. 8)Zresztą syn Barocka miałtakie proste życie, chciałbym patrzeć na świat jego oczami

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
M!SzCz Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
M!SzCz
Wiek: 32
Dni na forum: 6.800
Posty: 28
Hmm... kazdy ma inny gust. Dla mnie i tak Vegeta bedzie najlepszy!

"Bestia najgorsza ma w sobie choc troche litosci... Jestem czlowiekiem nie mam [ ort! ] litosci"
Chibi Pan Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Chibi Pan
Wiek: 33
Dni na forum: 6.805
Posty: 62
Skąd: Łuków
Zdecydowanie Goku to on jest tym głównym bohaterem.Vegeta też jest fajnym sayanem!!!
Hero Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Hero
Wiek: 53
Dni na forum: 6.798
Posty: 51
Skąd: Suwałki
VEGETA-ROX!!Goku udawal takiego hojraka.Vegeta był prawie szczery ze wszystkimi

Hero Back
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Ja wolę Goku. Jest zabawny, silny i nie jest takim dumnym księciem Saiyan jak Vegeta. Gdybym spotkała tego drugiego powiedziałabym mu:
-Wiesz, dał byś na luz.
Znajądz go potraktował by mnie Big Bang Attackiem

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
trudno porównywac takich 2 wspanmiałych wojowników, jakimi byli Goku i Vegeta
Nie potrafie okreslic którego bardziej lubię, Lubiłem Goku w Db i do Sagi Cella, potem polubiłem Vegete.

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.867
Posty: 259
Skąd: Główczyce
Ja jak kolega po wyżej lubię obu, więc nie zagłosowałem. Chwilę się wachałem czy nie zagłosować na egete ale poszłem po rozum do głowy i nie głosowałem.

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Z pewnoscia Goku ,za jego waleczność,luzackie podejscie do życia,nieodparty urok i ciekawe techniki walki .Ale spoko Vegete lubie za charakter ;P

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Brolli Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Brolli
Wiek: 32
Dni na forum: 6.798
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 248
Skąd: Białystok
Obu lubię ale ostatnio bardziej polubiłem Vegeta szczególnie Final Flash,ale za to goku fajnie wyglądał w poziomie ssj4
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Ja lobię Vegetę, za to że jest taki poważny. Goku jest śmieszny i przypomina mi się jak w odcinku z Brolly'im zaczął gadać że jest głodny bo tam było echo.

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Shihouin: 08.07.2008, 0:34
SonGoku Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SonGoku
Wiek: 36
Dni na forum: 6.754
Posty: 211
Skąd: Land of 10 000 souls
ja bradziej lubie goku nie tylko ze wzgledu na jego charakter ale także dlatego że będąc niższej klasy wojownikiem stał się najsilniejszy

„Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność”.
I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę,
bo sam jestem silniejszy od całego zła w tej dolinie
GuMIŚ Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
GuMIŚ
Wiek: 38
Dni na forum: 6.760
Posty: 95
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki/Boża Wola
Też jestem za Goku.

Co do jego inteligencji to bym nie przesadzał . Wieloktoć ktoś go sprowadzał na ziemie w rzeczach trywialnych . Było to zabawne.

Po pierwszy był on zabawny. Przejawiało się to w jego beztrosce. Robil co chciał.
Niekiedy jednak nie było co się dziwić, że nie wie o pewnych rzeczach. Nie znał np. wielu cech Sayianów, czym irytował Vegeta. Sprawa długości włosów czy ogona.

Nie był egoista, ale pomagał innym. Był gotów w całosci się poswiecić danemu człowiekowi czy rzeczy. Dotrzymywał słowa. Przykładowo ślub z chi chi, właściwie to obietnica .

Doskonały wojownik. Cieszyła mnie jego chęć do walki. Np. moment, gdy w czasie wychodze nia z choroby uśmiechał sie, bo wiedział, że ma przed sobą walkę z mocnym przeciwnikiem. Zawsze stawiał sobie wysokie cele. Nawet będą w zaświatach nie spoczął na laurach. Trenował zawzięcie.

No i ta jego fobia co do igieł. I nie tylko to. W ogóle to człowiek, właściwie saiyan pełny przeciwieństw. Z jednej strony mocarz - sam mógłby zniszczyć planate, pokonać wielkiego przeciwnika, nie boi się śmierci... ale boi się malej, szarej, lśniącej igiełki... boi się także żony . To po prostu było rozbrajajace. Gdy Goku, który jednym ruchem ręką mógłby ją wysłać na Księżyc, stał i słuchał jej niemal ze łzami w oczach . Ileż to musiał się naprosić, by Gohan mógł trenować. Ale czego to się nie robi dla żony... i to takiej .

Goku, w przeciwieństwie do vegety, nie byl tak pewny siebie. Ale to normalne. Nie obcował on w dzieciństwie z Saiyanami. Tamtym wpajano od urodzenia, ze są super itp. On od dziecka czuł i widzial, że są silniejsi. Dlatego miał szacunek i czuł respekt przed każdym. Nie lekceważyl wroga.

Mój typ; GOKU
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
no no Gumiś- musze przyznać że to co napisałes ma sens
Faktycznie Goku jest bardziej pozytywną postacią. co prawda każdy wie, iż był przez całe swoje żeci dobrym ziemianinem, o wielkim sercu, jednak nie każdy zwrócil uwagę kto był większym wojownikiem!

Vegeta trzeba przyznać nie posiadał tak wielkich zdolności do pozyskiwania nowej siły jak Goku, jednak mimo wszystko to własnie on jest dla mnie tym prawdziwym przedstawicielem krwi sayian, i nie bez powodu był on uznany za elitarnego wojownika.
Potrafił on przechodzić przez męczarnie, i katować swój wlasny organizm w sposób, jaki dla Goku był niewyobrażalny. Gdy kogu ćwiczył na 100G- Vegeta ćwiczył na 400G posiadając siłę proporcjonalnie podobną!!!
Walczył on zawsze do końca, nie poddawał się mimo odniesionych ran. Potrafił walczyć z przeciwnikami znacznie przerastającymi jego siłę(np. evil buu),
Nie wiedział co to strach- potrafił poświęcić nawet swoje zycie by pokonać
wroga. Dla niego najważniejsza była przedwwszystkim walka, i jej wygranie.

Według mnie to właśnie Vegeta przedstawia prawdziwą Sayiańską krew, i dlateg olubię go bardziej. Jednak dotyczy to tylko serii Z.
Jak jużchyba wiecie gardzę serią GT, a seria DB była świetna, i tamtego Goku lubię najbardziej- małego niewinnego "SONGA"

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
GuMIŚ Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
GuMIŚ
Wiek: 38
Dni na forum: 6.760
Posty: 95
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki/Boża Wola
No wiesz, troche z tym przyciąganiem to nie tak .

Goku ćwiczyl na 100 G przed walką z Ginyu Force. Vegeta ćwiczyl na 400 G po powrocie na Ziemie, z Nameck. Wtedy jego sila była chyba z 5 x większa niż Goku wtedy .

Wiesz, on był elitarnym Saiyanem. Wiadomo, że na planecie Vegeta młodych wychowywano inaczej niż na Ziemi. Tak była po pierwsze grawitacja wyższa. Poza tym, tam tylko walka i nic poza tym. Kult wojownika. Coś jak Klingoni w Star Treku .

Ale masz wiele racji. Vegeta nie znał strachu. Wiadomo, że czasem pewne sytuacje go przerastały. Ale zawsze podziwialem to, ze mimo walczył z mocniejszymi, mimo, iż miał świadomość, że jest bez szans. Prawdziwy wojownik. Wiesz, on byl typowym Saiyanem --> pewny siebie, pyszny. To chyba ich cechowało. Jeśli mial przewage to lubił się pastwić. Inne przykłady to Raditz czy Nappa. Niestety, zbyt wielu innych nie znamy.

Zależy kto na co patrzy. W wielu sprawach można postawić znak równości miedzy Goku i Vegeta. Zalezy to tylko od tego, co porównujemy. Jednak jest wiele cech, którymi odznacza się tylko Goku, jak i Vegeta.
Promo Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Promo
Wiek: 35
Dni na forum: 6.774
Posty: 18
Skąd: Chybie koło Bielska Białej
wole Goku gdyz był on od samego poczatku, miał popczucie humoru, był inteligetny i umiał sie hamowac a poza tym był bardzo cierpliwy w przeciwnosci do wegety
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
No ja bym się zastanawiał czy był intelegentny... Wedłu gmnie to on rozumem nie grzeszył, a zwłaszcza gdy chodziło o najbardziej proste i oczywiste rzeczy

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.867
Posty: 259
Skąd: Główczyce
Variu napisał(a):
No ja bym się zastanawiał czy był intelegentny... Wedłu gmnie to on rozumem nie grzeszył, a zwłaszcza gdy chodziło o najbardziej proste i oczywiste rzeczy
Tu się wariu zgadzam. A chamować to on już się w ogóle nie umiał. Jak Bulma spytała się go czy pojedzie z nią to bez wachania opuścił rodzinny dom. A jak słyszał o jedzeniu, to nawet będąc umarłym jadł jak perszing , a wcale nie potrzebował .

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
Vegetek Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Vegetek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.749
Posty: 3
Skąd: Planet Vegeta
Bejita,Vejita,Vegeta,jak kto woli Ale ta postać RULEZ normalnie!!!!!
angelkitty Kobieta
Wojownik
Wojownik
angelkitty
Wiek: 32
Dni na forum: 6.810
Posty: 39
ja tam lubie ich na równi vegete, właściwie nie wiem dlaczego, śmiać mi sie chciało bo był taki zadufany w sobie a goku lubie bo był odważny i oczywiście za jego głupote w najprostszych sprawach obydwaj byli fajni

Pasion de Gavilanes&Dragon Ball Z
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  

Forum DB Nao » » » [Postać] Goku czy Vegeta?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook