Forum Dragon Ball Nao

» Co sądzicie o Goku?

Strony:   1, 2, 3, 4, 5
D_Corleone^^ Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
D_Corleone^^
Wiek: 29
Dni na forum: 5.490
Ostrzeżenia: 1
Posty: 107
Skąd: オルシュティン
O Goku można by było napisać tutaj 2 strony zalet, ale skoro jest ich tyle .. po co ?!
Goku jest tak dla mnie tak fajną postacią, że uznaje go na równi z moją ulubioną postacią całego Anime & Mangi ..- Piccolo. Dwa moje ulubione charaktery.
Goku GT
Ziemianin
Ziemianin
Goku GT
Wiek: 28
Dni na forum: 6.102
Posty: 15
Skąd: Kamionka Wielka
Moim Ulubionym bochaterem jest właśnie GOku.....jest najśilniejszym wojownikiem w całym DB.

#Goku GT#

Tu znajdowała się nieregulaminowa sygnatura.
supersajan4 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Wiek: 26
Dni na forum: 5.397
Posty: 30
Skąd: Lubenia
Goku rulez!ale jak dla mnie nie jest najsilniejszy bo lepszy jest Brolly

rulez-wyraz wielkiego uznania: Duke rulez! (Duke rządzi, Duke jest królem, Duke ponad wszystko etc).

Dragon Ball to tylko bajka...a szkoda...
NathalieHyde Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
NathalieHyde
Wiek: 35
Dni na forum: 5.407
Posty: 74
Skąd: Poznań
Goku to zabawna postać Jest oczywiście najsliniejszy ze wszystkich, dobry itd...na początku to on był moja ulubiona postacią...ale zamieniłam go na Piccolo:) i Vegetę hehehe

Yagate hito wa kegarete
hito ga hito de somerarete
tomo ni kiru kono hoshi somete
kowarete iku sekai...
BardockSSJ Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
BardockSSJ
Wiek: 28
Dni na forum: 5.673
Posty: 128
Skąd: Polska
Cóż... Goku... na pierwszy rzut oka wydaje się postacią upośledzoną umysłowo. Po przyjrzeniu się widzimy, że on po prostu podchodzi do życia z dystansem, ale kiedy trzeba potrafi zachować powagę i bronić swoich bliskich do ostatniej kropli krwi. Dysponuje ogromną mocą, niemal zawsze jest silniejszy od Vegety. Zdarzyło mu się być słabszym od syna (Gohan SSJ2 i Mystic Gohan). Za każdym razem to przyznawał i był z niego niesamowicie dumny. Pomimo, że nie dba o edukacje dzieci, to dobry ojciec. Ponadto jest gotów przebaczyć komuś nawet, gdy ten ktoś na to nie zasługuje (np. Frezer). Goku nie jest mściwy, ma prawdziwie czyste, szlachetne serce. Pomimo, że nie Jego postawy wydają mi się najbardziej odpowiednie. Wszyscy jego przyjaciele zaczynali jako wrogowie. Krilan - rywalizował u KameSenina. Yamsha - napadł go na pustyni. TenShin - zaciekły wróg, chciał go zabić. Piccolo - to samo. Vegeta - najzacieklejszy wróg i najlepszy przyjaciel obok Krilana. C18 - też miała go zabić. Bubu? Nie miał dobrych zamiarów, a jednak to Goku namówił Bubu by wyrwał się spod władzy Babidiego i pozwolił się oswoić. No i Ubub. Też na początku był na niego wściekły

Goku nas uczy:
- Jak przebaczać
- Że gdy się do czegoś dąży, nie wolno się zniechęcać i poddawać - wytrwałość podstawą sukcesu
- Że należy od siebie wymagać - pokonywać siebie
- Że można zjednać sobie ludzi nawet tych wrogo nastawionych
- Że życie nie wymaga ciągłego stania na baczność - warto czasem odpocząć

Oficjalna tabelka power leveli z Daizenshuu: http://dbnao.net/forum/viewtopic.php?p=134074#134074 No... może nie taka oficjalna, ale jest najlepsza jaką widziałem.
Vego1920 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Vego1920
Wiek: 33
Dni na forum: 5.392
Ostrzeżenia: 1
Posty: 43
no Songo jest wpozo
i najlepszym wojownikiem jest pokonal prawie kazdego
i dzieki takze niemu powstal Vego(moja ulubina fuzja )

Vego SSJ 2
Rzadzi !!!!
MysticZibit Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
MysticZibit
Wiek: 32
Dni na forum: 5.382
Ostrzeżenia: 4
Posty: 56
Podam minusy bo zalety kazdy zna na wylot bo kazdy lubi Goku
A wiec Cwaniak:P musi on zawsze zablysnac Wiecznie musi wygrac.... to juz jest nudne patrzec jak on ciagle wygrywa, al'a power rangers!
Sevba
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Sevba
Dni na forum: 6.153
Posty: 123
Skąd: Z Komina
Goku ma jeszcze parę wad.
Np. Nie grzeszy mądrością, ale podczas walki to inna sprawa .
FungaFuFu Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
FungaFuFu
Wiek: 26
Dni na forum: 5.398
Posty: 192
Skąd: Olsztyn :)
Goku jest spoko.Zawsze ma dobry humor i w ogóle fajny gościu. Tyle, że mnie wkurza, że nawet jak przegrywa, to i tak wygrywa .

Anime na zawsze !!!
Fiołek
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 5.385
Posty: 35
Son goku to jedna z moich ulubionych postaci, dlatego że słuchał żony i kochał synów, jest bardzo przyjacielski i docenia wszystkich , nie lekceważy przeciwnika a o vegecie podczas walki z nim pomyślał że jest świetny, podobała mu się jego odwaga co powiedział małemu trunksowi , godził się z życiem mimo że to przypadek zdecydował że przegrał z tenschien nie miał do tego pretensji i walce z jackie chanem też wstał pierwszy i myślał że wygrał ale niestety upadł i jackie podniósł się i stał dłużej od niego. Son goku ratował każdego kto tego potrzebował żółw, mała dziewczynka której obronił przed tygrysem górskim i pomógł mieszkańcom jej wioski przed tyranią srebnego i metalowego chyba tak się nazywali, zaskakiwał naszych bohaterów swoją odwagą i siłą, zwłaszcza jak pokonał Armię czerwonej wstęgi
a najbardziej podoba mi się w białej koszulce i niebieskich spodenkach -ten co poznał bulmę był taki uroczy i jak skakał z małpkami i każdy trzymał się tam za ogonek , wtedy trenował swój słaby punkt.
Son goku był uczniem który zawsze chciał się uczyć od najlepszych i to robił.
a co do vegety to można mieć do niego pewną słabość bo jest odważny i dzielny , no i przystojny .
Son goku należał do wysokich ludzi jak i szatan serduszko i miał fajną czyprynkę lubił odpoczywać i był niepoprawnym optymistą , chciał nawet oddać pałeczkę dzieciakom gdyż on musiał wrócić w zaświaty Potrafił przyznać ze son gohan jest od niego lepszy i był z niego bardzo dumny jak zwyciężył komórczaka Zjednywał wrogów dla wspólnego celu tak było z piccolo i vegetą
Brayla Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Brayla
Wiek: 29
Dni na forum: 5.160
Posty: 127
Skąd: Warszawa
Był zabawny, nie miał złych zamiarów, gotów poświęcić swoje życie... dużo tego.
No i taaaaki przystojny

True Saiyans fight alone
konto usunięte
Nail
Nail


Son Goku...hmmm...jedna z najbarwniejszych postaci. Z początku to najbardziej na niego zwracałem uwagę, gdyż w wieku 12 lat zacząłem przeżywac kryzys jeśli chodzi o moją psychikę. Nikt swoją postawą nie dodawał mi tyle nadziei co on. Nigdy nie lubiłem największych prostaków z mojej klasy, którym wlepiono E na komisji Do dziś mam czasami takie myśli, że jakbym mógł, zrobiłbym naprawdę wiele dla tego świata, bo sam dobrze wiem jak to jest gdy, robiąc wiele rzeczy samemu, ponosi się straty moralne. To on był dla mnie najbardziej adekwatnym przykładem, by uświadomic sobie, iż nie należy do końca wątpic w dobro mimo iż widziało się i doswiadczyło sporo złych rzeczy. Wtedy bardzo wiele się nauczyłem choc pewnych rzeczy nie mogłem do końca sobie uświadomic. Przyznaję, że mam podobne podejście jak on do życia codziennego, ale na pewno nie takie same jak jego Np w 5 podst. nie wiedziałem kim jest rzeźnik Dzięki niemu nie miałem praktycznie żadnych skłonności do przeklinania przez wiele lat. Nauczył mnie też wytrwałości i silnej woli, a także zachowania zimnej krwi w nienajlepszych sytuacjach. Tak jak on przezwyciężyłem pewne bariery. Myślę, że 30 % mojej psychiki opiera się wlaśnie na jego wizerunku. Obok niego równie ważni dla mnie są Piccolo i Vegeta.

Jeśli chodzi o jego porażki to przegrał z:
Tambourinem (1-sze starcie)
Piccolo Daimao (jak wyżej)
Jackie Chanem
Ten Shin Hanem
Tao Pai Pai (Kryminatorem)
wycofał się z walki z Cellem

Wady ma jak każdy, ale one akurat praktycznie we mnie nie uderzały niemalże. Faktycznie często wygrywał, ale wielu zapomina o jego porażkach. Najwidoczniej sam Akira stworzył go tak, że te porażki nie rzucają się tak strasznie w oczy.
Niektóre cechy mogą byc wadą albo zaletą w zależności od sytuacji. Zapał do walki (typowa cecha Sajan) mógł byc dla niego zgubny czasami (1-sza konfrontacja z Tambourinem). W końcu wcześniej walczył z Ten Sin Hanem i był osłabiony. Zarazem okazał też brak rozsądku.

Dzięki niemu Vegeta przestał traktowac napadanie na inne planety jako sport, a zaczął się przykładac do treningów, bo wątpię, żeby wcześniej aż tak intensywnie trenował, o ile w ogóle. Bo szczerze czy tak strasznie namęczyłby się podczas podboju jakieś planety w przeciwieństwie do morderczego treningu, którego motor stanowiła ta wielka rywalizacja z Goku. Pewnie będzie gadka, że tam u Frezera też mógłby trenowac, ale, znając go, nie wytrzymałby pewnie tych wszystkich kpin skierowanych w jego stronę.
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Goku jest... dziwny. W ogóle go nie łapię. W sensie emocji. Nie czuję go jako człowieka. Dopiero w sadze Buu zaczyna zachowywać się jako normalna, ludzka postać. Nie potrafię tego wytłumaczyć. Wcześniej jest dla mnie po prostu zbitkiem cech, rusza się i mówi, a na mnie nie robi żadnego wrażenia. Heihachi pisze, że to barwna postać, a ja właśnie uważam, że był jakiś taki nijaki. Wszyscy inni byli żywi, a on jakby zaczął być dopiero potem. Może to mnie wydawał się nienaturalny z całym tym ciężarem ratowania świata na swoich barkach - a kiedy się od tego uwolnił, pokazała się jego osobowość? Nie wiem, naprawdę.

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Za dobroć, łagodność, uczciwość, za to, że jest dobry dla innych, nie oszukuje, nie kłamie. Kojarzy mi się z wiernym, kochanym psem W prawdziwym życiu lubię i cenię tak dobrych i łagodnych ludzi.
Bartek
Gekokujō
Gekokujō
Bartek
Wiek: 39
Dni na forum: 3.091
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 5
Posty: 813
Skąd: Chominidia
Nienawidze kolesia, ale jego klon to mój przybrany starszy brat w fanfikach, więc Goku musi mieć to "coś"
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5

Forum DB Nao » » » Co sądzicie o Goku?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook