Forum Dragon Ball Nao

» Tolerancja muzyczna

Strony:   1, 2, 3  

Czy jesteś tolerancyjny?

Czy jesteś tolerancyjny?
Tak 40,48% 17 40,48%
Nie 11,90% 5 11,90%
Zależy 47,62% 20 47,62%
Wszystkich głosów: 42
Mattiah Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Mattiah
Dni na forum: 6.811
Posty: 91
Skąd: Lublin
Jednak zachowywanie sie tak jak przesladowcy zniza cie do ich poziomu. Jesli chcesz naprawde pokazac ze metal nie jest taki jak im sie wydaje musisz to okazac w lagodny sposob, nie agresywnie. Zachowujac sie w ten sposob tylko pograzysz zla opinie u innych na temat swojej muzyki.
Masz rację... Ale nie potrafię zachowywać się łagodnie wobec ludzi, którzy kojarzą metal z satanizmem, darciem mordy i ogólnie ze złem Po prostu nie potrafię...

Bomba di luce!!
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Rozumiem, jednakze na czysta przyzwoitosc, musisz sie opanowac i sprobowac pokazac tym nietolerancyjnym ludziom ze jest inaczej. Albo tez olac ich. Nie kazdego da sie odwolac od chorych pogladow, np. takich z KKK (Ku Klux Klan).
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Ja ogólnie to nic nie mam do innych muzyk, ale czasami mnie irytują i wypowiem się o nich. Zależy kiedy, czasem jest mi to obojętne a czasem nie.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Każdy ma prawo słuchać tego czego chce. Osobiście nie przepadam za metalem, ale jeśli ktoś go słucha, to go nie skreślam z listy znajomych. Jestem tolerancyjna jeśli chodzi o muzykę. To pewnie przez moich rodziców. Ojciec uwielbia starego rocka, matka ogólnie stare kawałki i poezję śpiewaną, siora hiphop. Gdy słuchają muzyki, to nie rzucam tekstami typu : "Weź to wyłącz!" albo "Co to za szajs?!". Czasem tylko się irytuję, gdy mama włącza "Ave Maria", a ma tego 10 wersji. Rodzice też raczej tolerują to, co słucham. Ojciec lubi Linkinów, ale każe wyłączać Green Daya. Oboje nie znoszą japońskiej muzy. Także słucham jej, gdy mam pod ręką słuchawki.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.619
Posty: 325
Skąd: Mokotow
Oczywiscie nie jestem tolerancyjny w stosunku do metalowcow rokowcow, Odraza mnie ich ubior i styl bycia;/ . Polowa Z was Nietoleruje mnie Bo jestem Tzw Hip Hopowcem. Owszem Slucham hip hopu tehno trance, ale Jestem Soba Normalny czyli dla wielu inny

pulkarecordzz.phorum.pl
MajinBoo Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
MajinBoo
Wiek: 30
Dni na forum: 6.685
Posty: 97
Skąd: Ze Wszond
Powiem krotko. Toleruje kazda muzyke, ale nie cierpie TokioHotel i jakos nie ptrafie ich tolerowac
nie wiem czemu... po prostu ich nie cierpie. Nie lubie tez za bvarzdo Radia Maryja
POza tym slucham muzy trance, Dance, Techno (ostatnnio mi sie niektore tylko kawalki podobaja) , rock (a dokladniej zespol linkin park). i wszystko co leci w radiu (RadioStacja lub HIT FM )
checkedd Kobieta
Wojownik
Wojownik
checkedd
Wiek: 31
Dni na forum: 5.471
Posty: 42
Nietolerancja dla nietolerancji! Irytujące są te wszystkie "Jonasi to cioty", "Bill pedał z burdelu" itp. Ludzie... Żenujące do potęgi. Kiedy już coś takiego mówię (i nie tak brutalnie) to z przymrużeniem oka, bo zresztą, co mam powiedzieć o ich "damskich ciuszkach", jak japońscy j-rockowcy (którzy grają świetną muzykę) to pierwsi do makijażu i gorsetów? Właśnie. Zwykle jeśli ktoś popiera takie wyżej cytowane poglady nawet z nim nie zaczynam gadki. Oczywiście, nie lubię wszelkiego techna, disco polo czy rapu, ale kazdy słucha tego, co lubi i nie mam prawa im tego bronic, czego niektórzy niestety nie rozumieją Taaa... A poza tym, metalki są bardzo fajne (moja szkoła ma ich od groma) i nigdy nie widziałam tego "obnoszenia się ze swoim stylem, muzyką etc.", a w życiu! Oni są superowi ^.^
Razą w oczy plastic fantastic lale, no ale nie wypowiem się raz, żem tolerancyjna ponoć dwa, nie wiem pod niby jaki styl muzyki to podpasować?
O.
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Raczej jestem tolerancyjna..Toleruję jak lubi ktoś inny co innego. Przecież nie wszyscy muszą lubić to samo! Inaczej świat byłby nudny. Moi rodzice zawsze tolerowali co słucham. Nigdy nie mówili mi, czegoś w stylu :,, Wyłącz ten szajs"!
Niestety są ludzie, którzy o tym słowie nie słyszeli. Jak ktoś słucha czego innego to ich teksty,, Głupi jesteś, że słuchach takiego kiczu"? Nie rozumiem ich.
Pozdrawiam.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Byczusia: 13.05.2009, 19:16
Kiper Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 29
Dni na forum: 5.575
Plusy: 10
Posty: 618
Skąd: z przemytu
Lady Byczusia napisał(a):
Raczej jestem tolerancyjna.
Nie rozumiem tego stwierdzenia. Moim zdaniem jest się tolerancyjnym albo się nim nie jest.

A wracając do tematu to jestem tolerancyjny dla wszystkich wykonawców jak i słuchaczy wszelakiego rodzaju muzyki. Nie przepadam za zespołami typu: US5, Tokio Hotel czy tam jakimś Blogiem 27. Ale jak ktoś to lubi to niech sobie tego słucha. Niestety z tolerancją u ludzi jest coraz gorzej, technomaniacy śmieją się np. z muzyki metal itp. i tak się robi błędne koło. Najlepiej by było jakby każdy słuchał tego co lubi i nie wtrącał się do upodobań muzycznych drugiej osoby.
Chwila Kobieta
autorka posta nr 100000
autorka posta nr 100000
[ Klan Tokugawa ]
Chwila
Wiek: 31
Dni na forum: 5.599
Posty: 308
To jakiej muzyki słucham, to wyłącznie moja sprawa, dlatego też sama staram się nie wtrącać w gust muzyczny innych. Nie lubię, kiedy ludzie nazywaja mnie emo, metalem, itp., dlatego, że słucham J-music. Do tej pory nie widzę związku między np. emo, a Laruku.

Brak jakiejkolwiek tolerancji i akceptacji momentami mnie przeraża. Przecież nie nękam nikogo. Nie zamykam ludzi w piwnicach i nie każę im słuchać chociażby X Japan.

Irytuje mnie tylko to, że są osoby (np. moi sąsiedzi), które puszczają muzykę o 22. I to jeszcze Feel. To już jest dla mnie niekulturalne.
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Chwila napisał(a):
Brak jakiejkolwiek tolerancji i akceptacji momentami mnie przeraża.
Chwila napisał(a):
Irytuje mnie tylko to, że są osoby (np. moi sąsiedzi), które puszczają muzykę o 22. I to jeszcze Feel. To już jest dla mnie niekulturalne.
A co to karwia jest, jeśli nie nietolerancja? Nazwanie gówna różą nie sprawi, że przestanie śmierdzieć.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Jestem tolerancyjny, co kto słucha, to tylko i wyłącznie jego sprawa, mnie nic do tego, tylko denerwuje mnie to, gdy ktoś potrafi przez cały dzień puszczać muzykę klasyczną, (nie wiem dlaczego, ale ten typ muzyki działa mi na nerwy) wtedy ja puszczam na głos swój ulubiony zespół bądź wykonawce i po sprawie.
A co do poszczególnych wokalistów, powiem tak:
Zbyt mnie to nie interesuje jak chodzą ubrani, czy jak się zachowują.
Gdy jakiś wokalista lub zespół ubiera się bądź zachowuje jak bałwan odpowiadam na to śmiechem. Przecież każdy może robić to, co chce.
Chwila Kobieta
autorka posta nr 100000
autorka posta nr 100000
[ Klan Tokugawa ]
Chwila
Wiek: 31
Dni na forum: 5.599
Posty: 308
& napisał(a):
A co to karwia jest, jeśli nie nietolerancja?
Słuchanie muzyki o późnej porze - tego nie toleruję. Nie samej muzyki. Mogą słuchać czego chcą, ale nie muszą zmuszać do tego mnie. Ja ich nie zmuszam, oni mnie też nie powinni. Przecież nic się nie stanie jak przyciszą troszkę głośnik.
Podałam tu przykład z Feel, bo nie przepadam za ich utworami, a sąsiedzi owszem. Nigdy ich nie obrażałam z powodu ulubionej muzyki, za to dla nich zawsze byłam satanistką.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
"I to jeszcze Feel" A to? akby puścili Arkę Noego to byś zdzierżyła?

Chwila napisał(a):
za to dla nich zawsze byłam satanistką.
Bardzo ciekawe, jak ktoś, kto marzy o śmierci za wiarę z krzyżem w ręku, może być posądzony o coś takiego.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Madlen Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Madlen
Wiek: 31
Dni na forum: 5.900
Posty: 88
Słuchanie muzyki o późnej porze - tego nie toleruję. Nie samej muzyki. Mogą słuchać czego chcą, ale nie muszą zmuszać do tego mnie. Ja ich nie zmuszam, oni mnie też nie powinni. Przecież nic się nie stanie jak przyciszą troszkę głośnik.
Rozumiem Cie Chwila. Moi sąsiedzi (20l. i 21l.) , którzy mieszkają 2 domy dalej na przeciwko puszczają na cały głos z wieży jakieś disco polo od godz. ok. 17 do 23 w wakacje! Jak było Euro 2008 w piłce nożnej i był mecz polskiej reprezentacji to każdy siedział przed telewizorem i oglądał, a oni sobie wtedy muzyke puścili To już przesada była.
Od czego są odtwarzacze mp3, nie wiem.. telefony kom. chociażby..? Niech sobie słuchają czego chcą, ale ja nie musze też tego słuchać! Ogólnie to jestem raczej tolerancyjna

^___^
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.849
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Wisi mi co kto słucha, no chyba ze to zakłóca mój spokój. No bo jak typ, czy typiara, puszcza o 22 muze, no to wiadomo ze się idzie !?.

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
Nightmare_creator Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Asakura ]
Nightmare_creator
Wiek: 33
Dni na forum: 5.511
Posty: 320
Skąd: Czeluść.
Ludzi oceniam po poziomie jaki reprezentują swoim stylem bycia i wysławiania się.

Łysy koleś, poobwieszany łańcuchami, spalony na solarium którego zasób słownictwa ogranicza się do samych przekleństw nie będize dla mnie partnerem do rozmowy, nie dlatego że słucha kwaśnego techno, tylko dlatego że w moich oczach nie jest zbyt wiele wart.

Z równym rozczarowaniem spojrzę na dziewczynę zawiniętą w czarną spódnicę, czarny sweter do kolan i 20-dziurkowe glany - w wakacje, gdy na termometrze mamy 25*C, a przecież powinnam ją ,,lubić'' bo słucha zapewne muzyki podobnej do tej której ja słucham.

ALE to że nie mam ochoty z kimś rozmawiać, nie znaczy że będę tę osobę obrażać, wyzywać, itd.

I'm wicked like a stain - yeah, I'm the one who's insane...
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Generalnie to jestem osobą tolerancyjną, przecież każdy człowiek może słuchać tego co chce. Nie wnikam w to, niech słucha dla mnie gówna jeśli mu się podoba. Wkurza mnie jednak kiedy jakiś klient puszcza na full z telefonu jakieś technoshit tylko dlatego, aby pokazać, że jest fajny jak prawie całe jego otoczenie. Tak naprawdę mu się to nie podoba, lecz chce pokazać jaki to on jest zaczepisty. Tego nie toleruje i ludzi takich uważam za zero. Pewnie dlatego, że nie rusza mnie, a raczej ruszało, gdy większość klasy się ze mnie nabijała, że nie wielbie tak jak oni DJ'ów czy innego podobnego czorstwa. Nie przeszkadza mi w sumie też, gdy gdzieś w okolicy ktoś słucha głośno muzyki w późnych porach. I tak mam problemy ze spaniem, a tak przynajmniej jest jakaś rozrywka przed snem...
azi napisał(a):
Oczywiscie nie jestem tolerancyjny w stosunku do metalowcow rokowcow, Odraza mnie ich ubior i styl bycia;/ . Polowa Z was Nietoleruje mnie Bo jestem Tzw Hip Hopowcem. Owszem Slucham hip hopu tehno trance, ale Jestem Soba Normalny czyli dla wielu inny
You're idiot.

rotfl

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Rombowiec
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 3.710
Posty: 70
Skąd: Polska
Staram się nie wyśmiewać czyjegoś gustu, ale czasem naprawdę muszę. Zresztą ja nie słucham jednego gatunku, a kilkunastu, lub więcej, więc to chyba podbija moją tolerancję xD
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Toleruję inne gusta muzyczne, ale słuchaczy co niektórych gówien uważam za idiotów, a zwłaszcza ortodoksów, co nie słuchają metalu, bo "brudasy", śmieją się z takich jak wychodzą ze sklepu, ale się nie sprują, żeby nie dostać wpieprzu.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » » Tolerancja muzyczna
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook