Forum Dragon Ball Nao

» Gackt

Strony:   1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 15, 16, 17  
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 38
Dni na forum: 7.078
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Mart napisał(a):
Ja "Secret Garden" bardzo lubię, ale w życiu bym nie powiedziała, że to jego najlepsza piosenka x)
Ja takoż samo. Co więcej, nie jestem w stanie stwierdzić, który z utworów Gackta jest moim ulubionym. "Secret Garden" uważam po prostu za jeden z jego najlepszych.

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.461
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
Kamzo napisał(a):
Jednak bardzo dobrze wpasowuje się w ogólny klimat filmu "Moon Child". Pod tym względem utwór jest naprawdę świetny.
Z tym się zgodzę, świetnie pasuje do tego filmu ale i tak jakoś mnie nie zachwyciła. Nie jest zła, ale żebym ją uwielbiała to trochę jej brakuje Jakoś nie przypadła mi do gustu aż tak bardzo

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.891
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.898
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Katzu~no~Yuutsu napisał(a):
Faraway Hoshi ni Negai wo
Jeśli chodzi o ten utwór, to bez rewelacji. Ot taka kolejna piosenka, której przyjemnie się słucha, ale nic poza tym. "My Father's Day" bardziej mnie się podobało. Gackt coś tam ostatnio mówił, że chce stworzyć utwór przy którym fani mogliby się po prostu dobrze bawić na koncertach. Możliwe, że "Faraway" miało właśnie nim być x)

[ Dodano: 16.06.2009, 21:09 (po 20 godzinach 43 minutach) ]
A o to słynne już "Oblivious"
http://www.mediafire.com/?zwfnhfmwlmn

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.461
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.898
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
natalia0111 napisał(a):
Zobaczymy, czy Oblivious jest takie wspaniałe
Jak na mój gust jest naprawdę prześliczne. Przebiło "Love Letter", ale "Last Song" i tak króluje na mojej liście jego najpiękniejszych ballad ^^

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 38
Dni na forum: 7.078
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
No to teraz kilka słów o nowym singlu. Tytułowe "Faraway ~星に願いを~" to kolejna pozycja zasilająca rosnącą listę słabych kompozycji Gackta. Nie ma co narzekać, wokal przynajmniej w miarę normalny, ale utwór wleciał mi jednym uchem, a drugim wyleciał. "Oblivious ~顔のない天使~" jest ok, ale bez rewelacji. Przesłuchałem raz i nadal nie czuję potrzeby aby uczynić to ponownie. Ale chyba nie muszę podkreślać, że to wszystko tylko moje zdanie ?
Jeszcze małe wtrącenie co do okładek. Wersja Regular powinna spodobać się panom XD Natomiast wersja dla Dears powinna zadowolić większość pań (swoją drogą, nie dziwię się, że tak wygląda wersja dla Dears, a nie odwrotnie. Chyba nie od dziś wiadomo, że większość fanów Gackta, w tym i członkowie Dears, to kobiety ).
Aha, do tego rzuciło mi się w oczy, że Gackt jest teraz zapisywane jako "GACKT" na wszystkich singlach. Taka sama zmiana nastąpiła na JaME w profilu pana Camui.

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.461
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
Co do singla, "Faraway" to przyjemny kawałek nie powodujący urazy w mózgu. Zbyt wybitny może nie jest ale dość możliwy. "Oblivious" - hmmm... faktycznie śliczny jednak nie powiedzialabym, że to jego najpiękniejsza ballada. Jeden z jedo ostatnich utworów, które naprawdę mi sie podobają.

Kamzo napisał(a):
"Oblivious ~顔のない天使~" jest ok, ale bez rewelacji. Przesłuchałem raz i nadal nie czuję potrzeby aby uczynić to ponownie.
Tobie to trudno dogodzić

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.724
Plusy: 15
Posty: 4.257
Skąd: 絶望の海の底から
natalia0111 napisał(a):
Kamzo napisał(a):
"Oblivious ~顔のない天使~" jest ok, ale bez rewelacji. Przesłuchałem raz i nadal nie czuję potrzeby aby uczynić to ponownie.


Tobie to trudno dogodzić
Po prostu nie zachwyca się każdym wydawnictwem Gackt'a,tylko dlatego że to Gackt.Doskonale go rozumiem. Mnie już od dłuższego czasu Gacek przestał zachwycać. Powiem więcej: stał się dosyć schematyczny i tak jakby "popadł w rutynę".Szkoda.Gdzie jest ten dawny,dobry Gackt?

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.898
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Powiem więcej: stał się dosyć schematyczny i tak jakby "popadł w rutynę".Szkoda.Gdzie jest ten dawny,dobry Gackt?
Zaprzeczasz trochę sam sobie. Gdyby Gackt był taki sam jak kiedyś, wtedy można by powiedzieć, że jest schematyczny i popadł w rutynę. Teraz można zarzucić mu wszystko, ale nie to, że jest schematyczny. Wystarczy porównać chociażby takie Oblivious, Koakuma Heaven i Ghost.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.724
Plusy: 15
Posty: 4.257
Skąd: 絶望の海の底から
Mart napisał(a):
Gdyby Gackt był taki sam jak kiedyś, wtedy można by powiedzieć, że jest schematyczny i popadł w rutynę.
Niezupełnie.Kiedyś dostrzegałem w jego utworach większą różnorodność,teraz zdają się być na "na jedno kopyto".


Mart napisał(a):
Wystarczy porównać chociażby takie Oblivious, Koakuma Heaven i Ghost.
To że się różnią,nie oznacza jeszcze,że utwory te są dobre.Tak jakby Gackt nie wiedział sam czego chce.Trudno mi wyrazić mój stosunek do obecnej muzyki Gackt'a.Wolałem go w jego dawniejszych nagraniach.Te obecne ,owszem bywają niezłe,ale bez jakiś szczególnych zachwytów.Natomiast dawniej byłem dla niego pełen podziwu.Cóż...dla mnie,jeżeli chodzi o muzykę,emocje są bardzo ważne....
Poza tym w obecnych nagraniach Gackt nie wykorzystuje w pełni swoich możliwości wokalnych,co mnie boli.Mam nadzieje,że się facet poprawi.
Tyle,jeżeli chodzi o moje zdanie.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.898
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Niezupełnie.Kiedyś dostrzegałem w jego utworach większą różnorodność,teraz zdają się być na "na jedno kopyto"
"Na jedno kopyto"? Wybacz, ale nie mogę się z tym zgodzić. Jego obecne utwory różnią się od siebie jak ogień i woda. Chociażby wspomniane przed chwilą Oblivious i Koakuma Heaven. Są piosenki lepsze i gorsze, owszem. Nie można jednak powiedzieć, że są podobne i "na jedno kopyto".

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.724
Plusy: 15
Posty: 4.257
Skąd: 絶望の海の底から
Mart napisał(a):
"Na jedno kopyto"? Wybacz, ale nie mogę się z tym zgodzić.
Zle się wyraziłem.Miałem bardziej na myśli to jakie one są w odbiorze,a nie ich melodię.Jak już wspomniałem lubię czuć emocje słuchając piosenek,a z tym u Gackt'a ostatnio trochę gorzej.Stąd moje określenia o "jednym kopycie" i rutynie.
No ale to tylko moje zdanie.Nie musisz się z nim zgadzać.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.898
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Hayato napisał(a):
Zle się wyraziłem.Miałem bardziej na myśli to jakie one są w odbiorze,a nie ich melodię.Jak już wspomniałem lubię czuć emocje słuchając piosenek,a z tym u Gackt'a ostatnio trochę gorzej.
Aaaa, tutaj to może i masz racje. Gackt ostatnio stawia na zabawę i na chwytliwą melodię, a nie na emocje. Chociaż do Oblivious i Lost Angles chyba nie można się zbytnio przyczepić, są zrobione bardzo porządnie x)

[ Dodano: 18.06.2009, 20:20 (po 20 minutach) ]
http://www.youtube.com/watch?gl=JP&hl=ja&v=-Rt6UlS0tiM
Preview do "Flower".
Zapowiada się na swój sposób ciekawie. Trochę skojarzyło mi się z "Kimi ga oikaketa yume".

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.461
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
Hayato napisał(a):
Po prostu nie zachwyca się każdym wydawnictwem Gackt'a,tylko dlatego że to Gackt.
Wiesz, ja też nie zachwycam się każdym jego utworem, fakt podobają mi się ale daleko mu do swoich wcześniejszych nagrać. Może jak wreszcie wyda ten albym, to znajdą się na nim kawałki, którymi będzie można sie zachwycać. Z całą moją miłoscią do Gackta to Koakuma Heaven jest potworne a ostatnie jego single mogą być. Oblivious i Lost Angles to są utwory, które najbardziej podobają mi się z jego obecnych dokonań, choć masz rację, bez jakiegoś wielkiego zachwytu, który towarzyszyl mi słuchając jego wcześniejszych płyt. Choć Oblivious jest naprawdę ładne

Mart napisał(a):
Aaaa, tutaj to może i masz racje. Gackt ostatnio stawia na zabawę i na chwytliwą melodię, a nie na emocje.
I "Flower" też się na taką piosenkę zapowiada, z chwytliwą melodią, no ale przekonamy się, gdy wyjdzie cały singiel.

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
Sakuya Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Sakuya
Wiek: 32
Dni na forum: 5.638
Posty: 78
Skąd: Osaka
[dobra, wiem że tempo mam nieziemskie] jak puściłem sobie Kouakume to od razu oczami wyobraźni zobaczyłem laski z mojej klasy.... Z jednej strony wrażenie pod tytułem - 'Gackt, wyjdź stąd i nie wracaj aż ci się mózg nie naprawi' a z drugiej... muzyka odpowiednia do treści...
Gackta słucham stosunkowo rzadko, mam kilka jego albumów i ze dwa single... a moim osobistym faworytem jest 'Tsuki no Uta'. Niby nic ale mam skrzywienie na punkcie tej piosenki x3 poza tym oczywiście Orenji no Taiyou, ale to już inna bajka.

Co do Gackta ogólnie to uważam że on jest na swój sposób dość schematyczny. Niby każda piosenka inna, ale w sumie wszystkie podobne. No i facet jest w fantastyczny sposób komercyjny x3
tylko tak... on uwielbia cierpieć z miłości XD [nie żeby tylko on...]

Obraz

i ja się potem zastanawiam dlaczego ludzie mnie nie lubią... >3
Obraz
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.898
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Sakuya napisał(a):
Co do Gackta ogólnie to uważam że on jest na swój sposób dość schematyczny. Niby każda piosenka inna, ale w sumie wszystkie podobne.
Ja raczej nazwałabym to posiadaniem swojego własnego, charakterystycznego stylu, niż schematycznością x).
Sakuya napisał(a):
No i facet jest w fantastyczny sposób komercyjny x3
Taak, tego nie da się ukryć. Wie co zrobić, żeby się jak najlepiej sprzedać. Albo sam jest człowiekiem interesu, albo ma świetnych speców od marketingu. Hah, przypomniały mi się teraz czasy reklam "Beauty Clinic" xD Aż je sobie obejrze xD

Sakuya napisał(a):
tylko tak... on uwielbia cierpieć z miłości XD
A raczej pisać o cierpieniu z miłości. 75% jego tekstów ogranicza się do "ja cię kocham, a ty masz mnie w dupie" albo "zraniłem cię, wybacz mi, wróć". Jednak po mimo to, ja zawsze doszukam się w każdym z jego tekstów jakiejś niepowtarzalnej głębi. Nie wiem jak on to robi, że każdy jego tekst robi na mnie takie wrażenie. A jeśli czasem odejdzie od reguły i napisze o czymś innym, niż miłość, to już w ogóle nogi mi się uginają. Np. taki "Lapis" albo "Ares" *__*

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 38
Dni na forum: 7.078
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Nikt się nie kwapi do wrzucenia nowego singla, więc ja to uczynię
Panie i Panowie, oto "LOST ANGELS":
http://www.easy-share.com/1906121007/DSCD-12.rar

Singiel przesłuchałem póki co tylko raz i nie pozostawił u mnie żadnych negatywnych odczuć. Jednak żeby napisać coś więcej, musiałbym go przesłuchać ponownie. Tak więc, uczynię to przy najbliższej okazji.

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.461
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
No to oceńmy

Lost Angels - nie jest zły, choć podoba mi się tylko refren, nie wiem dlaczego taki typowy dla niego utwór, wreszcie coś normalnego i przyjemnego

No Reason - początek mi się podobał i miałam nadzieję na coś naprawdę fajnego, a tu kolejny chwytliwy utwót, choć nie mówię, że zły jednak słuchając początku miałam cichą nadzieję na coś mocniejszego

Suddenly - nie mam zastrzeżeń ogólnie znacznie lepszy niż No Reason a nawet Lost Angels (nie licząc refrenów)

Można stwierdzić, że z każdym singlem Gackt się poprawia i można wybaczyć te jego wpadki

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
Apsalare Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Apsalare
Wiek: 38
Dni na forum: 5.423
Posty: 4
to ja tak nieśmiało się wtrącę i zamieszczę linka do tego co zostało wypuszczone wczoraj tojest 24.06^^... mianowicie
"Faraway" zawierający:
01 Faraway~Hoshi ni Negai wo~
02 Oblivious~Kao ni Nai Tenshi~
03 Faraway~Hoshi ni Negai wo~(Instrumental)
04 Oblivious ~Kao no Nai Tenshi~ (Instrumental)

* zaloguj się, aby zobaczyć link *

miłego słuchania



pfff jak zawsze spóźniona^^
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 15, 16, 17  

Forum DB Nao » » » Gackt
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook