Forum Dragon Ball Nao

» Najnowszy chapter - komentarze

Strony: 1, 2, 3, 4, 5  
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Najnowszy chapter który teraz mamy to chapter nr 308. Któtko mówiąc prawie cały rozdział opowiada o walce Zaraki'ego Kenpachi z Nniotrą, Kenpachi przebijając oko ukryte pod opaską Nniotry przekonuje się że jego "dziura" hollowa jest właśnie w tym miejscu i nie zranił przeciwnika, ten z kolei rani Zarakiego z uśmiechem triumfu lecz po kilku chwilach zaciętej walki szybko przekonuję się że to nie on triumfuje, chapter kończy się na krytycznie wyglądającym cięciu kapitana... Kto wygra to starcie? Czy Nniotra ma ukryte asy w rękawie? Czyje ciała znalazł Mayuri w laboratorium?

zapraszam do komentowania i do podzielenia się swoim zdaniem co do dalszego rozwoju akcji (chciałbym pisać dalsze komentarze do nowych chapterów, więc liczę na popularność tematu. Mangę można ściągać w odpowiednim temacie w dziale Download.)

Pozdrawiam

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Roza Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Roza
Wiek: 31
Dni na forum: 6.156
Posty: 403
Skąd: NS
(Skądżeś to skopiował? )

Powiem, że cieszy mnie koniec walki Mayuri'ego i Granza, już nie mogłam na to patrzyc,tak się ciągnęło i ciągnęło,
Co do tej walki - będzie ciekawie, ba, już jest ciekawie
Kolega mi zaspoilerował obrazkiem, na którym Noitra ma cztery ręce >.<
(:
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Shihouin napisał(a):
Kenpachi przebijając oko ukryte pod opaską Nniotry przekonuje się że jego "dziura" hollowa jest właśnie w tym miejscu i nie zranił przeciwnika, ten z kolei rani Zarakiego z uśmiechem triumfu lecz po kilku chwilach zaciętej walki szybko przekonuję się że to nie on triumfuje, chapter kończy się na krytycznie wyglądającym cięciu kapitana...
I to jest dla Zarakiego najlepsza chwila. Po rozdarciu mu opaski, jego energia duchowa nie bedzie znala ograniczenia zadnego. Ta jego opaska jakby wzerala mu jego Reiatsu, inaczej energie, ograniczajac, by za bardzo jej nie uwalnial. Tak wiec nastapilo jej uwolnienie i wynik jest w rzeczy samej juz przesądzony w końcu [ ort! ] to Kenpaichi Mysle, ze dorwownuje temu dziadkowi co wyglada jak maly android- zapomnialem ,jak sie nazywa.

Co do drugiej walki, dziejacej sie w tym samym czasie, tzn ten drugi "android" pokazal na co go naprawde stac. Technika, dzieki ktorej przeciwnik czul bol przez 100 lat byla niesamowita. Chcial mu pokazac nadczlowieka, kogos idealnego, ale nikogo takiego nie ma, przez co przeciwnik musial zginac ^^"

Manga Bleach stoi na rownym poziomie co Naruto, tyle rzekne
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
I to jest dla Zarakiego najlepsza chwila. Po rozdarciu mu opaski, jego energia duchowa nie bedzie znala ograniczenia zadnego. Ta jego opaska jakby wzerala mu jego Reiatsu, inaczej energie, ograniczajac, by za bardzo jej nie uwalnial. Tak wiec nastapilo jej uwolnienie i wynik jest w rzeczy samej juz przesądzony w końcu [ ort! ] to Kenpaichi Mysle, ze dorwownuje temu dziadkowi co wyglada jak maly android- zapomnialem ,jak sie nazywa.
Pomyliło Ci się. To Zaraki, przebił oko Noitorze, a nie Noitora przeciął opaskę Kenpachiemu ... Kenpachi nie zdjął jeszcze opaski podczas tego pojedynku, ale już jest szczęśliwy, że może siekać Noitore ile tylko chcę. Sam chapter kończy się tym, że Zaraki przecina Noitore na pół.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Focus napisał(a):
a nie Noitora przeciął opaskę Kenpachiemu ...
Ojjj FOcusku, coś nam się źle już widzi

Zaraz zarzucę no Ci zdjęciem, to zmienisz zdanie i mi zapłacisz , patrz uważnie :

http://img255.imageshack.us/img255/1510/bleach30818bm5.jpg

I dzieki temu z taka latwoscia go sieknal
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Oj studenciku Walka ładna, ale tu wkracza pytanie, jesli on go tak szybko rozciął to czy Nniotra ma moc dzielenia się? w końcu [ ort! ] nie pokazał jeszcze uwolnionej formy. Zresztą ta Jego broń nie ma postaci katany podobnie jak u Ichiga więc co o tym myslicie?

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Może by tak odświeżyć temacik?
Ostatni chapter, ten o numerku 363 był według mnie średni. Poznaliśmy moc zanpakutou Ukitaky, ale w sumie nic nowego się nie wydarzyło. Wróg i kapitanowie nadal się ganiają itd. Tak, więc generalnie nuda, ale za to mamy nowego bohatera, bardzo tajemniczego i brzydkiego, może on nieco rozluźni atmosferę.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Wonderweiss jest brzydki?? Z której strony?
Fajnie, że temat odświeżony. Ja osobiście czekam na powrót mangi do Hueco Mundo
W Karakurze tylko się biją, łee...

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Stokrot Kobieta
Wojownik
Wojownik
Stokrot
Wiek: 41
Dni na forum: 5.522
Posty: 44
Skąd: Łódź
Mnie aktualnie bardzo ciekawi, co takiego wylezie z Wonderweissa . Podejrzewam, że może być... interesująco. I zaskakująco.
A w ostatnim rozdziale i tak najbardziej podoba mi się Ukitake, tłumaczący Kyouraku, czemu postanowił mu pomóc. Powiedzmy, że podał przekonujące motywy, hihi...

Obraz
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
odcinek 364 - pokazal sie juz we srode!! Ach, jaka niespodzianka! Szlam powoli spac, z przyzwyczajenia zajrzalam na One Manga... a tam rozdzial. Hoho!

I to jaki! Najpierw blyskawiczna akcja (?) Wonderweissa, ktory przeciagnal Ukitake przez klate... a potem Starrk, ktory kiedy chce, potrafi dzialac blyskawicznie. I ten jego tekst: Aizen musial sie zniecierpliwic, skoro przyslal Wonderweissa. Och. Sam Aizen - wstretny. Ten tekst o zapachu krwi - pasuje do niego, fuj. W tym wszystkim zalamany i pozbawiony nadziei Kira, ktory jednak dostal od autora swoja minute chwaly, kiedy wola do Kapitana Komamury, by poszedl, a nie przejmowal sie nim - co za pozytek z zycia, jesli zgina wszyscy inni? Ach, jaki uroczy Kirowy depresyjny pesymizm.

A pozniej Kira podnosi glowe i napotyka spojrzenie swojego ex-Kapitana. Och... Mam niejasne wrazenie, ze teraz moze sie zaczac dziac to, o czym od jakiegos czasu przemysliwalam. Mmm... (I nie mam na mysli nieprzyzwoitych wizji na temat, co Gin chcial zrobic, zobaczywszy swojego ex-wicekapitana zbolalego u swoich stop...)

I na koniec wejscie Vizardow - och! A troche wczesniej, przy obiedzie, zastanawialismy sie wlasnie, czy banda nie zalicza przypadkiem wszystkich okolicznych knajp, jak pewien bohater w pewnej innej mandze w drodze do Konohy

Coz to teraz sie bedzie dzialo? Az chociaz jeden raz nie mialabym nic przeciwko, gdyby akcja pozostala w Karakurze, a nie przenosila sie do Hueco Mundo, na co licze co tydzien.

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Stokrot Kobieta
Wojownik
Wojownik
Stokrot
Wiek: 41
Dni na forum: 5.522
Posty: 44
Skąd: Łódź
O żesz... Przyznam szczerze, nie wiem, co powiedzieć. Byłam jeszcze pod wrażeniem ostatnich kilku minut najnowszego odcinka anime (Ulquiorra!), a tu nagle — nowa manga! Bardzo, bardzo mocny rozdział i bardzo intensywny: z Wonderweissa, zgodnie z przewidywaniami co nieco wylazło i narozrabiało. Potężnie. Biedny Ukitake. Biedny Kyuoraku (ale oni żyją, prawda?). Widok najwyraźniej zmartwionego Dziadka Yamy też robi wrażenie. Najbardziej jednak pozostaje w pamięci Kira, który najpierw pokazuje wielką klasę, a w chwilę potem — załamany, zdesperowany i na kolanach — staje oko w oko ze swoim byłym kapitanem. Kapitanem, którego wyraz twarzy w ostatnim kadrze strony szesnastej jest dość... szczególny. Znamienny, rzekłabym? Z całą pewnością daje do myślenia, szczególnie w kontekście ukazanego powyżej Kiry. Czyżby w rzeczy samej zaczynało się zanosić na sytuację rodem z moich i Clio przemyśliwań? Ach, ach...

Aizen obrzydliwy, a tekst o zapachu śmierci u mnie nieomal wywołał mdłości. Moje resztki sympatii do Tousena też gwałtownie topnieją. Za to Gin... nie zepsuj pan tego, panie Kubo, ja bardzo proszę!

Wejście Vizardów na koniec — piorunujące. W życiu bym nie pomyślała, że aż tak się ucieszę na widok zębów Shinjiego . A jednak . Oj, będzie się teraz działo, oj będzie... Mmmmm... Aż się nie mogę doczekać kolejnego rozdziału — i tym razem też mam nadzieję, że akcja nie przeniesie się do Hueco Mundo.

Obraz
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Niezła akcja! Ten Wonderweiss wparował tak znienacka i zrobił niezłe show. Widać, że głupiutki, ale silniutki. Strona z numerkiem 17 pokazuje jaki był układ sił na tamten moment, pojawił się Aizen, Tousen i przede wszystkim Gin, którego bardzo lubię. No i do tego przyjście Vizardów na koniec dodaje apetytu na następne rozdziały. Ciekawo.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Wspaniały chapter. Upewniłem się tylko w tym, iż Wonder nie jest arrancarem, a vasto. Genialnie poprowadzona fabuła, przechylanie szali zwycięstwa raz na jedną, raz na drugą korzyść. Soul Society w opałach i kto przychodzi na ratunek? Oczywiście!! Shinji i spółka. Czekałem na nich od dluugiego czasu i mam nadzieje, że pokażą Aizenowi, że nie zdradza się własnych compadres. Czekam do następnego chapa, choć będzie ciężko ...

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Ech.. ten Tite Kubo w porównaniu do Kishimota, jest debiutantem. Chapter średni jak cała reszta, każda strona o czymś innym, ja już się w tym wszystkim gubię. Kolejny chapter mógłby być bardzo dobry, ale nie będzie, bo autor pokaże nam zapewne mieszaninę walk, albo każdą z twarzy postaci na nowej stronie. Wydaje mi się, że akcja w ogóle nie posuwa się do przodu. Jedyne co mi się w tym rozdziale podobało to przedostatnia strona...

Obraz
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Focus napisał(a):
Wspaniały chapter. Upewniłem się tylko w tym, iż Wonder nie jest arrancarem, a vasto.
Arrancarem jest. Chyba miałeś na myśli adjuchasa ;p

Najlepszy chapter od czasu walki Ichiego z Ulkiem. Espada bawiła się z Gotei, Wonderweiss owniący kapitana z pierwszej trójki najsilniejszych, ach, cudo. Vaizardzi szli prawie rok, ale w końcu doszli. Zastanawia mnie, kto będzie walczył z Barraganem. Jakieś typy? Osobiście stawiałbym na Kenseia i jego zdalnego zana ;p
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
ach, Vizadry, Vizardy... Ci to zwykle wnoszą ożywienie do akcji Shinji - największa gwiazda Hiyori - wyrywająca się z odpowiedzią, choć nie jej pytał Kensei patrzący na Hisagiego. No i Lisa, która poszła się przywitać z Kyouraku Uwielbiam ich w całokształcie.

I nie spodziewałam się innej odpowiedzi jak ta: "Nie jesteśmy po waszej stronie, jesteśmy przeciw Aizenowi i z Ichigo". Nie mają żadnego długu wobec Gotei 13, przeciwnie.

Uśmiałam się przy okazji piszczenia Wonderweissa i tłumaczenia Tousena, że jego słowa mają duże znaczenie A to, co się nadymało, a potem prawie wybuchło - eee, Menosy? Coś dla mojego otooto, bo on je/ich lubi, ale... eee... Spodziewałam się czegoś więcej chyba.

Czekamy na ciąg dalszy - choć pewnie teraz będziemy oglądać Vizardów w akcji.

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Stokrot Kobieta
Wojownik
Wojownik
Stokrot
Wiek: 41
Dni na forum: 5.522
Posty: 44
Skąd: Łódź
Bardzo przyjemny rozdział... mnie, prawdę powiedziawszy, najbardziej ucieszyło, że pewien szczególnie interesujący mnie wątek nie został od razu rozwiązany i będzie można jeszcze trochę pogdybać na jego temat .
Vizardy zdecydowanie robią wrażenie — "nie jesteśmy po waszej stronie, jesteśmy po stronie Ichigo". Dobre, dobre. Szalenie mi się podobało . Ale najbardziej zapadła mi w pamięć Lisa, gnająca do Kyouraku i jej "how long are you gonna play dead?" . Bardzo mnie ucieszyło, że z Kyouraku nie aż tak źle jak mogło wyglądać...
Tousen tłumaczący Wonderweissa — bezcenny . Co do Menosów, hmmm... może to tylko preludium?
Ciekawe, co będzie za tydzień, dalej Karakura czy może Hueco Mundo?

Obraz
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
rozdzial 366 (o ile dobrze pamietam) "czytalo" sie bardzo szybko W przeciwienstwie do Naruto, ktorego nie zalapalam nawet po dwukrotnym przeczytaniu, tutaj akcja prosta jak konstrukcja cepa Vizardy pokazuja swoje moce i od niechcenia rozprawiaja sie z Menosami. Shinji szarzuje na Aizena i... ech. Tak jakby jestem pelna niepokoju, bo ostatecznie Shinji to jeden z moich naj naj naj bohaterow A jak napisal kolega: "Co ten psychopata mu zrobi?" Ech ech... Niezaprzeczalnie, fajnie bylo zobaczyc, jak Shinji podrzyna Aizenowi gardlo, ale... Ech ech... Czzekamy na ciag dalszy (i piszemy fanfice )

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Nie, nie i jeszcze raz nie. Ten chapter był do chrzanu, wszystko poszło zdecydowanie za szybko. Przerost formy nad treścią. Owszem miło jest zobaczyć jak Vizardzi rozprawiają się z cieniutkimi Menosami, ale żeby poświęcać temu cały rozdział? Komiczne dla mnie było, gdy kapitanowie Gotei byli przerażeni ich siłą, przecież w zasadzie nic wielkiego nie pokazali. Shinji to narwaniec. Zawsze sądziłem, że ma więcej oleju w głowie, a ten ot niechcenia rzuca się na Aizena. Wynik może być tylko jeden, a szkoda, bo Shinji jest w czołówce moich ulubionych bohaterów ...

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
clio napisał(a):
No i Lisa, która poszła się przywitać z Kyouraku Uwielbiam ich w całokształcie.

Taa Lisa to jest coś jak dla mnie najlepsza osóbka z tej grupy i jej maska przypadła mi do gustu. Chapter ładny przybyli ci na których czekałem. Ładnie sie rozprawiają tylko za szybko troszkę. Z niecierpliwością czekam na walkę Gin'a !!!

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » Najnowszy chapter - komentarze
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook