Forum Dragon Ball Nao

» Ostatni odcinek DBGT

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  
Ikki Shun Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Ikki Shun
Dni na forum: 6.678
Posty: 25
Moze byc Shiro. Ale obejrzalem se niedawno film a dokladniej pelnometrazowe anime "DBGT 100 lat pozniej". I byla tam ukazana walka goku junior vs vegeta junior na budokai(nie wiem ktorym). I Pan zauwazyla w pewnym momencie SonGoku. Poszla tam ale juz go nie bylo- pomyslala sobie ze sie jej przywidzialo. Ale nastepna scena byla juz poza "stadionem" i goku szedl sobie w tlumie. A po chwili odlatuje na swej chmurce kinto wraz z magicznym kijem. Ale gdzie odlecial nie wiadomo. Zdazyl powiedziec juniorowi tylko tyle ze ma trenowac i zbierac smocze kule bo kiedys moga sie mu przydac. Nara

http://www.bizard.webd.pl/news.php
Ciekawie zrobiona, szybko rozwijajaca sie strona o tematyce DB. Niedawno z tylu toplist teraz juz na poczatkach. Polecam!!!
perez Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.673
Posty: 6
Kearion ma racje, zakonczenie dbgt było świetne.. dzięki temu mogą powtsać takie tematy jak te i db sie tak szybko nie znudzi bo całyczas daje nam do myslenia a co było dalej, moim zdaniem został wszechmogącym...pozdrawiam
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Ikki Shun napisał(a):
Moze byc Shiro. Ale obejrzalem se niedawno film a dokladniej pelnometrazowe anime "DBGT 100 lat pozniej". I byla tam ukazana walka goku junior vs vegeta junior na budokai(nie wiem ktorym). I Pan zauwazyla w pewnym momencie SonGoku. Poszla tam ale juz go nie bylo- pomyslala sobie ze sie jej przywidzialo. Ale nastepna scena byla juz poza "stadionem" i goku szedl sobie w tlumie. A po chwili odlatuje na swej chmurce kinto wraz z magicznym kijem. Ale gdzie odlecial nie wiadomo. Zdazyl powiedziec juniorowi tylko tyle ze ma trenowac i zbierac smocze kule bo kiedys moga sie mu przydac. Nara
W ostatnim odcinku anime, także to było

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Ikki Shun Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Ikki Shun
Dni na forum: 6.678
Posty: 25
To musialem go opuscic Ale wiemy tyle ze nie jest w niebie Znaczy teraz moze i juz sie tam znalazl bo troche lat minelo od tego dnia Fajnie by bylo obejrzec dragona jeszcze raz. Gdy ogladalem GT i poscili ten odcinek to mowie wam.. A jak do tego puscili muzyke z GT "Dan Dan Kokoro"(czy jakos tak) to cos tak mi w gardle stanelo(tak jak sie zbiera na ryczenie) ze to masakra. Nara
P.S. A historyje wymysle w najblizszym czasie i mam nadzieje ze nie wylacza strony na swieta tak jak na innej o db ktora tez lubie...

http://www.bizard.webd.pl/news.php
Ciekawie zrobiona, szybko rozwijajaca sie strona o tematyce DB. Niedawno z tylu toplist teraz juz na poczatkach. Polecam!!!
desmatrix Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
desmatrix
Dni na forum: 6.678
Posty: 61
heh, wchlonal kule i odlecial ale mowie wam :
he'll be back

Tu była nieregulaminowa sygnatura!

V - Variat
E - Energia
G - Gigant
E - Eee... nie wiem
T - Tata
A - AaaaAAaaaa....
Kati Kobieta
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 33
Dni na forum: 6.673
Posty: 4
Skąd: Kraków
Zakończenie jest trochę do kitu, ale muzyczka na koniec super
Alucard
Ziemianin
Ziemianin
Alucard
Dni na forum: 6.673
Posty: 1
Hmm widze ze kombinujecie ale nikt nie pomyślał że Goku przejął moc boskiego smoka, z tego co pamietam kule w GT to nie były chyba te kule których oni używali normalnie te kule były o wiele potężniejsze
Ikki Shun Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Ikki Shun
Dni na forum: 6.678
Posty: 25
I tu sie mylisz Alucard. Ktos juz wpadl na ten pomysl przed toba. Widac ze nie chcialo ci sie czytac calego forum.Cytuje: "Moim zdaniem, goku po wchłonięciu smoczych kul, stał się ich strażnikiem i "nowym" smokiem spełniającym życzenia." To jest tekst Shiro ktoremu sie klaniam...

http://www.bizard.webd.pl/news.php
Ciekawie zrobiona, szybko rozwijajaca sie strona o tematyce DB. Niedawno z tylu toplist teraz juz na poczatkach. Polecam!!!
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Pewnie poleciał trenowac do zaswiatow i pewnie podjal sie treningow u Dai Kaiosamy ktory mu je obiecal po wygraniu turnieju w sadze Buu.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Ciorny Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Ciorny
Wiek: 32
Dni na forum: 6.609
Posty: 208
Skąd: Ziemia
Goku był od niego na pewno [ ort! ] dużo silniejszy ale zgadzam sie że poleciał do zaświatów trenować
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Zapewniam was, u mnie Goku nie ma
a tak na serio...
spotkałem się z teoria, że Shenron zabrał Goku do wymiaru nieznanego z treści DB...
W końcu Shenron też musiał gdzieś przebywać, gdy nie wzywali go mocą Smoczych Kul na Ziemię...
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Myślę że goku po prostu albo umarł co jest raczej wątpliwe bo Vegeta który jest starszy od Marcheweczki wyglądał w Gt jak 40 latek albo po prostu poleciał trenowac do Kaito. I ty nam tu Dai nie ściemniaj

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
ty nam tu Dai nie ściemniaj
chyba mój mały sekret wyszedł na światło dzienne...
no ćóż...
Ale serio myślę, że Goku nie trafił do zaświatów- tam już raczej niczego by się nie nauczył...
Serek Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Serek
Dni na forum: 6.591
Posty: 34
Skąd: Ty mi powiedz...
Chyba większość z was nie oglądała ostatniego odcinka do końca.
przecież [ ort! ] na samym końcu gdy Pan oglądała walke Jr.Goku z Jr.Vegetą
Zobaczyła przechodzącego Son Goku.
Na samiutkim końcu chyba minuta porzed końcem pokazane jest jak Goku luzikiem idzie se przez miasto.
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Serek, jasne
Tylko pytanie dotyczy tego, gdzie był Goku zanim wrócił, już jako dorosły, na Ziemię...
Mówiąć inaczej- gdzie zabrał go Shenron, gdy Goku wchłonął Smocze Kule...?
Serek Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Serek
Dni na forum: 6.591
Posty: 34
Skąd: Ty mi powiedz...
Aaaaaaaaaaaaa jużrozumiem mi sie wydaje że odpoczywał w wymiarze smoka.
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Wymiar Smoka...
No własnie...
To ciekawe, czy w świecie DB istniał wymiar nieznany bezpośrdnio z jego treści...
Ale takie rozwiązanie byłoby dobrym wyjściem
Serek Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Serek
Dni na forum: 6.591
Posty: 34
Skąd: Ty mi powiedz...
Kilku moich poprzedników juzpodało tą odpowiedź i według mnei to najbardziej realne wyjście.
Ponieważ smok nie zapraszałby songa na swoje plecy tylko p oto by go zawieść na trening do zaświatów, Goku sam umiał sięteleportować.

A smok gdzieś przecież [ ort! ] musiał przebywac zanim go wzywano.
Rymmer
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.590
Posty: 3
Son-Goku po pokonaniu Li-Shen-Rona wchłonął 7 Smoczych Kul i wyruszył z odrodzonym Shen-Ronem na trening w Zaświaty. Okazało się, że wymiar, gdzie istnieją Ziemia, Namek i inne planety to wymiar pierwszy. Drugi wymiar to Zaświaty. Istnieje także trzeci wymiar. Tam poleciał trenować Son-Goku. Dragon przywrócił Son-Goku do właściwego wieku. Ale pierwsi przeciwnicy, z którymi Son-Goku trenował okazali się zbyt silni. Więc wrócił do drugiego wymiaru i tam trenuje, aby następnym razem być gotowym do walki z wojownikami trzeciego wymiaru.
Na Ziemi minęły 4 lata. Powstały tam nowe Smocze Kule, z niebieskimi gwiazdkami okolonymi czarnymi kołami. Tenshinhan i Chaoz zebrali wszystkie siedem.

* zaloguj się, aby zobaczyć link *
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Son-Goku po pokonaniu Li-Shen-Rona wchłonął 7 Smoczych Kul i wyruszył z odrodzonym Shen-Ronem na trening w Zaświaty. Okazało się, że wymiar, gdzie istnieją Ziemia, Namek i inne planety to wymiar pierwszy. Drugi wymiar to Zaświaty. Istnieje także trzeci wymiar. Tam poleciał trenować Son-Goku. Dragon przywrócił Son-Goku do właściwego wieku. Ale pierwsi przeciwnicy, z którymi Son-Goku trenował okazali się zbyt silni. Więc wrócił do drugiego wymiaru i tam trenuje, aby następnym razem być gotowym do walki z wojownikami trzeciego wymiaru.
Na Ziemi minęły 4 lata. Powstały tam nowe Smocze Kule, z niebieskimi gwiazdkami okolonymi czarnymi kołami. Tenshinhan i Chaoz zebrali wszystkie siedem
Historia całkim fajna
Tylkoże nierealna, bo DB AF nie istnieje i raczej nic nie wskazuje na to, aby w ogóle miał powstać...
Ale powtórze, że sama idea istnienia nowego wymiaru jest całiem ciekawa.
Bo gdyby Porunga i Shenron nie byli smoczymi bogami w sensie dosłownym, lecz jedynie swoistym uosobieniem nieznanej mocy, którą po części udało sie opanować Nameczanom za pomocą Dragon Balls, to musiałoby istniec miejsce, w którym owa moc istniała( w którym "mieszkały" smoki ).
To oczywiście tylko teoria...
I nie da się jej podeprzeć żadnym dowodem...
Ale cóż... wyobraźnia
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  

Forum DB Nao » » » Ostatni odcinek DBGT
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook