Forum Dragon Ball Nao

» [Problem] Sprawa księżyca i ogonów

Strony:   1, 2
Kreon Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Kreon
Wiek: 32
Dni na forum: 4.837
Posty: 12
Hm Dobre pytanie.

Moim zdaniem Goten , gdy się urodził miał ogon. Tylko Gohan doskonale wiedział (na własnym i Vegety przykładzie) do czego ogon prowadzi i najprawdopodobniej wyrwał lub uciął go młodszemu bratu, jak był jeszcze niemowlakiem.
Gohan nie mógł przecież ryzykować, że jego braciszek zamieni się w Oozaru, ponieważ konsekwencje (szczególnie dla ich domu ) mogły być straszne.
SonGoten123 Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
SonGoten123
Wiek: 26
Dni na forum: 4.726
Posty: 95
Skąd: Warszawa
No ja właśnie tego nie rozumiem mogło tak być . Ale nie było pokazane . A może SonGohan miał więcej cech ojca ( nie chodzi o wygląd tylko o moc ) Bo mówili że SonGohan jest wyjątkowy . Ale to jest dziwne raczej by pokazali jak SonGoten ma ogon tak jak pokazali SonGohana z ogonkiem .

http://www.youtube.com/watch?v=FukllHZqQn8
sylwioszek Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
sylwioszek
Wiek: 29
Dni na forum: 5.312
Posty: 60
Skąd: z Konina
Goten mógł też nie mieć wcale ogona. Urodził się przecież po tym jak Goku osiągnął ssj. Więc odziedziczył moc i predyspozycje do osiągania ssj, z taką łatwością i w tak młodym wieku, po ojcu. Ta teoria byłaby prawdopodobna, gdyby nie to, że Trunks urodził się zanim Vegeta osiągnął ssj, a sama wiedza o istnieniu tego poziomu raczej nie może być przekazana w genach. Chyba, że sama moc po ojcu już wystarcza do przemiany w ssj. Wtedy ogonek (zapewniający przemianę w Oozaru) zostałby wyparty przez ssj, który jest korzystniejszy w czasie ewolucji bo silniejszy. Gohan urodził się gdy Goku był słabszy od Raditza, więc teoria ta może być możliwa.
Pozdrawiam


Obraz Obraz

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez sylwioszek: 27.04.2011, 20:24
SonGoten123 Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
SonGoten123
Wiek: 26
Dni na forum: 4.726
Posty: 95
Skąd: Warszawa
Powiem ci sylwioszek że masz racje teoria może być możliwa . Może to naprawde miało znaczenie czy ktoś się przemienił w ssj czy też nie .

http://www.youtube.com/watch?v=FukllHZqQn8
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.947
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Powiem ci sylwioszek że masz racje teoria może być możliwa
Ta teoria byłaby prawdopodobna, gdyby nie to, że Trunks urodził się zanim Vegeta osiągnął ssj
Więc ta teoria nie jest prawdopodobna ;p

Obraz
sylwioszek Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
sylwioszek
Wiek: 29
Dni na forum: 5.312
Posty: 60
Skąd: z Konina
sylwioszek napisał(a):
Chyba, że sama moc po ojcu już wystarcza do przemiany w ssj...
...co oczywiście nie jest wyjaśnione. Ale jeśli to prawda, to jest możliwa. Co nie znaczy, że tak jest w istocie.

Obraz Obraz
SonGoten123 Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
SonGoten123
Wiek: 26
Dni na forum: 4.726
Posty: 95
Skąd: Warszawa
No to tylko teoretyczne . Albo sprawa mogła być w czymś innym .

http://www.youtube.com/watch?v=FukllHZqQn8
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.947
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
sylwioszek napisał(a):
Ale jeśli to prawda, to jest możliwa. Co nie znaczy, że tak jest w istocie.
Co przez to rozumiesz? Nie za bardzo jarzę o co Ci biega

Obraz
sylwioszek Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
sylwioszek
Wiek: 29
Dni na forum: 5.312
Posty: 60
Skąd: z Konina
Mateusz.
Sorki. Miałam na myśli to, że mogła mu wystarczyć moc po ojcu. Wtedy wszystko by się zgadzało. A czy ta moc wystarczyła to nie zostało powiedziane. I chciałam też napisać, że mogę równie dobrze się mylić i to chodziło o coś zupełnie innego niż dziedziczenie mocy.

Obraz Obraz
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.947
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Ale kiedy Vegeta zapłodnił Bulmę, to nie był w stanie zamienić się w SSJ... nie miał jakiejś wielkiej mocy.

Obraz
SonGoten123 Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
SonGoten123
Wiek: 26
Dni na forum: 4.726
Posty: 95
Skąd: Warszawa
Mateusz. napisał(a):
Ale kiedy Vegeta zapłodnił Bulmę, to nie był w stanie zamienić się w SSJ... nie miał jakiejś wielkiej mocy.
co chciałeś przez to powiedzieć

http://www.youtube.com/watch?v=FukllHZqQn8
sylwioszek Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
sylwioszek
Wiek: 29
Dni na forum: 5.312
Posty: 60
Skąd: z Konina
Jeśli rzeczywiście nie miał wielkiej mocy to udowadnia to, że się myliłam i przyjmuję tę wiadomość z godnością. W takim razie tu chodzi o coś innego

[ Dodano: 29.04.2011, 19:32 (po 2 minutach) ]
SonGoten123 napisał(a):
Mateusz. napisał(a):
Ale kiedy Vegeta zapłodnił Bulmę, to nie był w stanie zamienić się w SSJ... nie miał jakiejś wielkiej mocy.
co chciałeś przez to powiedzieć
Chciał powiedzieć, że Goku osiągnął ssj zanim począł Gotena, a Vegeta nie osiągnął go zanim począł Trunksa. Więc moja teoria jest błędna.

Obraz Obraz
SonGoten123 Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
SonGoten123
Wiek: 26
Dni na forum: 4.726
Posty: 95
Skąd: Warszawa
sylwioszek napisał(a):
Chciał powiedzieć, że Goku osiągnął ssj zanim począł Gotena, a Vegeta nie osiągnął go zanim począł Trunksa. Więc moja teoria jest błędna.
Ej, ale Trunks już był po walce z cyborgami, a na walce z C20 Vegeta przemienił się w ssj . Tak czy nie

http://www.youtube.com/watch?v=FukllHZqQn8
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » [Problem] Sprawa księżyca i ogonów
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook