Forum Dragon Ball Nao

» [Postać] Vegeta ocena: 10,00 (głosy: 3)110

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Ania Kobieta
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 38
Dni na forum: 6.585
Posty: 181
Skąd: Olsztyn
Mateusz. napisał(a):
W Dragon Ballu Kai, o ile dobrze pamiętam jest tak jak w mandze.
Ja nie oglądałam Dragon Ball Kai, ale domyślam się, że tak było, ponieważ Kai powstał stosunkowo niedawno, dużo po tym jak zakończona została cała seria, a Dragon Ball Z powstawał w tym czasie gdy jeszcze wychodziła manga i pan Akira Toriyama tworzył fabułę! Co tworzy zupełnie inną sytuacje!
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.832
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Vegeta to dumny wojownik czy pozer ?
Tak jak wyżej. Ja osobiście, uważam go za najbardziej dumnego wojownika. Mimo przechwałek, że jest księciem Siyan, przegrywał z kluczowymi postaciami. Nie załamywał się (na długo)... i brnął dalej. W jego przypadku sprawdzają się powiedzenia "Mierz siły, na zamiary" "Nie chwal dnia o zachodzie słońca" "Nie śmiej się bratku, z cudzego przypadku".
Mugen Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Mugen
Wiek: 28
Dni na forum: 4.786
Plusy: 6
Posty: 118
Skąd: Biała Podlaska
Hmm ... Vegeta postać dosyć zmienna. Potrafi pokazać się z naprawdę dobrej strony, ale jak czasami dowali to psuję to wszystko co przedtem o nim myślałem. Bywa jako ulubiona postać, a za 2/3 odcinki już jako przeciętna warta uwagi - sporadycznie. Chłopak potrafi się podnieść po porażce, stajać się w ten sposób silniejszy i mądrzejszy zarazem. Ta jego duma i pewność siebie bywa czasami bardziej denerwująca niżeli podziwiana przeze mnie. Cóż ogólnie mówiąc barwna postać, ale bywa kopnięta. Mam mieszane uczucie względem tej postaci. Zwłaszcza po Cell Sadzę w Kaiu.
Bulma125 Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Bulma125
Wiek: 28
Dni na forum: 4.719
Posty: 18
A ja uważam że vegeta jest przystojny i sympatyczny jak uznał Piccolo . Ale Mugen masz racje vegeta jest zmienną postacią raz widzimy go jak zabija i rozwala planety , a potem widzimy jak poświęca się dla rodziny i przyjaciół . Vegeta jest dumnym księciem kosmicznych wojowników . Ja bardzo lubię Vegetę . Jest bardzo poważną postacią . Przybył na ziemię by ją zniszczyć, lecz pozostał na niej i przy boku Songa walczył po stronie dobra. Jego żoną jest Bulma a dzieci to Tronk i Bra. Jego najlepszy przyjaciel to Songo, choć nie chce sie do tego przyznać.kiedyś miał zostać królem, lecz nie doczekał tego, ponieważ Freezer zniszczył jego planetę wraz z ludźmi . Vegeta chciał za wszelką cenę zniszczyć Frezera za to co zrobił . Był najlepszym przyjacielem Goku, mimo to zawsze chciał być od niego lepszy.Denerwowało go to ze jest od niego słabszy i że Songo ratował mu skórę i życie .
SonGoten123 Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
SonGoten123
Wiek: 26
Dni na forum: 4.726
Posty: 95
Skąd: Warszawa
Vegeta jest postacią poważną , dumną i potężną . To prawda zmienia się dzięki goku i zaczyna prowadzić spokojne i normalne życie wraz z rodziną i przyjaciółmi . Jest zabójczo przystojny . Bulma125 teraz masz racje bo denerwowało go to że Songo uratował mu życie i że vegeta jest słabszy od Songa .

http://www.youtube.com/watch?v=FukllHZqQn8
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Dumny, silny, niemiły, traktujący innych z pogardą, nieumiejący okazywać uczuć, łatwo wpadający w złość, wytrzymały fizycznie i psychicznie, pozbawiony sumienia, agresywny, potem stał się bardziej ludzki, docenił wartość życia i rodziny. Docenił miłość. No i to dorosły, męski bohater, który najwięcej płakał w całym DB.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Forum DB Nao » » » [Postać] Vegeta
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook