Forum Dragon Ball Nao

» [Video] Recenzja anime

Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
AndyD Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
AndyD
Wiek: 29
Dni na forum: 4.736
Posty: 20
Serio masz 25 lat ? Oglądając twoje filmiki nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać nie obraź się ale moim zdaniem to co tam przedstawiłeś to wielki syf. Mówiłeś do kamery jakbyś się jej wstydził, bez żadnego planu to brzmiało tak jakbyś teksty wymyślał na poczekaniu.
Zajmij się jakoś mimiką twarzy czy coś , zachowuj się naturalnie bo jak tego nie poprawisz i nie popracujesz nad zachowaniem przed kamerą to oglądających odstraszy już sam twój wygląd bo wyglądasz dziwnie jak nieudacznik i podobnie się zachowujesz więc koleś bierz się do pracy życzę ci powodzenia !
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
AndyD napisał(a):
Serio masz 25 lat ? Oglądając twoje filmiki nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać nie obraź się ale moim zdaniem to co tam przedstawiłeś to wielki syf. Mówiłeś do kamery jakbyś się jej wstydził, bez żadnego planu to brzmiało tak jakbyś teksty wymyślał na poczekaniu.
Zajmij się jakoś mimiką twarzy czy coś , zachowuj się naturalnie bo jak tego nie poprawisz i nie popracujesz nad zachowaniem przed kamerą to oglądających odstraszy już sam twój wygląd bo wyglądasz dziwnie jak nieudacznik i podobnie się zachowujesz więc koleś bierz się do pracy życzę ci powodzenia !
Dokładnie. Czysta improwizacja bez przygotowań. Hahahaha. Nie wi em co wiek ma do tego jaki jestem. No chyba że masz wygórowane ambicje. Za wygląd. No raczej nie muszę się podobać komuś. Chociaż : ). Dzięki za komentarz, mój panie. Liczę się z krytyką. A ty się licz, że ten który osądza sam będzie osądzony. Zresztą co dla ciebie znaczy słowo "naturalnie".

P.s. to mój nowa produkcja http://www.youtube.com/watch?v=n2AlSDQ6EQ4

[ Dodano: 08.05.2011, 13:39 (po 6 minutach) ]
AndyD, masz tylko 16 lat. Więc. Oczczędź sobie lepiej. Osądzanie ludzi od ciebie o wiele starszych. Przyznam się, że nie wszystko udało mi się w życiu, ale myślę pozytywnie. Zapamiętaj te słowa. Bo możesz mieć gorzej. Live is brutal.
AndyD Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
AndyD
Wiek: 29
Dni na forum: 4.736
Posty: 20
@up
przepraszam ale po co wstawiasz filmik na neta i forum skoro mówisz mi bym cie osądzał... skoro chyba po to wstawiłeś bo chcesz poznać opinie innych nie ? Nie bądź taki arogancki chłopcze Jeśli nie jesteś przygotowany na tego typu krytykę i spodziewasz się tylko pozytywnych komentarzy to za przeproszeniem jesteś tępy. Walcząc z tego typu komentarzami powinieneś kontratakować w inny sposób coś w stylu chociażby blefa: "robiłem to na szybko następne będzie lepsze" .

Jeśli nie chcesz by cię osądzano chłopaczku to nie wstawiaj filmików na neta/forum i problem rozwiązany A jeśli chcesz w tym co robisz być naprawdę dobry to chciej tego z całego serca i trenuj, trenuj i jeszcze raz trenuj by udowodnić mi że nie jesteś nieudacznikiem i potrafisz zrobić coś lepszego.

P.S twoje filmiki mają tyle wspólnego z recenzją co mleko ze schabowym.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez AndyD: 08.05.2011, 20:04
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
AndyD napisał(a):
@up
przepraszam ale po co wstawiasz filmik na neta i forum skoro mówisz mi bym cie osądzał... skoro chyba po to wstawiłeś bo chcesz poznać opinie innych nie ? Nie bądź taki arogancki chłopcze Jeśli nie jesteś przygotowany na tego typu krytykę i spodziewasz się tylko pozytywnych komentarzy to za przeproszeniem jesteś tępy. Walcząc z tego typu komentarzami powinieneś kontratakować w inny sposób coś w stylu chociażby blefa: "robiłem to na szybko następne będzie lepsze" .

Jeśli nie chcesz by cię osądzano chłopaczku to nie wstawiaj filmików na neta/forum i problem rozwiązany A jeśli.
P.S twoje filmiki mają tyle wspólnego co mleko ze schabowym.

Hm. Może się nie zrozumieliśmy. Chodziło mi ogólnie byś starszych nie osądzał. Liczę się z krytyką. A to że "Komentujący będą osądzeni" to wyrwane z Biblii : ). To może ten filmik cię jakoś przekona. Że nieudacznikiem takim to nie jestem. http://www.youtube.com/watch?v=e309r-TKa1M .Wstawiam na yt i proszę bardzo. Skąd mam wiedzieć, czy komuś się podoba albo nie lub sobie drwi z tego co robię. Masz rację, że te filmy z komentami są denne. Bo przyjrzałem im się. Żeby zrobić coś dobrego takiego jak nie krytykrytyk. Trzeba sporo czasu i wysiłku.
AndyD Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
AndyD
Wiek: 29
Dni na forum: 4.736
Posty: 20
Skoro starszych nie mam prawa oceniać to chyba nikt na tym forum cię nie będzie oceniał bo masz 25 lat Xd tu chyba nikt nie jest starszy od ciebie albo tylko raz na jakiś czas znajdzie się taki typek. Poza tym co z tego że jesteś starszy to znaczy że jeśli jestem od ciebie młodszy to jestem gorszy ? jestem trendowaty ? nie wolno mi oceniać pracy starszych ? Jesteś dość dziecinny jak na 25 lat ^^
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Nie. Chodzi o doświadczenie życiowe. A każdy coś ma z dziecka. Ja na tym forum internecie (yt) pozwalam sobie. Na takie zachowania. Po prostu słowo nieudacznik we mnie trafia boleśnie.
AndyD Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
AndyD
Wiek: 29
Dni na forum: 4.736
Posty: 20
to bierz się do pracy
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
AndyD Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
AndyD
Wiek: 29
Dni na forum: 4.736
Posty: 20
szpan mułami Jeśli chcesz być jak niekryty krytyk czeka cię wiele pracy. Jeśli takie jest twoje marzenie być popularnym i śmiesznym jak on to po prostu je spełnij. Rób wszystko by osiągnąć to co on. Znajdź czas oglądaj inne osoby coś w stylu niekrytego na youtube, oglądaj vlogerów i stawaj się tacy jak oni. Ja zamierzam zostać pisarzem i pochłaniam dwie książki tygodniowo i ciągle pisze opowiadania by pisać co raz lepiej i wiem że w końcu zostanę pisarzem
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Jeśli chodzi o te z Death Note'a, to za długie, za dużo scen z anime, a poza tym, jak bierzesz anime, to niech będzie dobrej jakości, tutaj angielskie napisy przeszkadzały.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Co zrobiłeś z tymi filmami, że ich nie ma? Oddawaj je!

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Też chciałem zobaczyć a już usunięte, chyba zrezygnował

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Młoda Mysz Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Młoda Mysz
Wiek: 26
Dni na forum: 5.839
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 339
Może będzie wielki come back ?

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Pewnie mu Google napisało, że używa tam utworów, do których nie ma praw, i ze strachu wszystko pokasował, nie zapisując sobie nawet na dysk.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Nastraszyli go! bali się że urośnie w siłę

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Temat zamykam. Ne mam talentu do recenzowania anime XD
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [Video] Recenzja anime
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook