Forum Dragon Ball Nao

» Porządki...

Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
A więc jak większość czołowych użytkowników zdążyła się już zapewne zorientować, na forum znikneło ostatnimi czasy sporo postów. Nie tylko im zapewniam, także tym mniej lub już nawet wcale nie piszącym forumowiczom. Jest kilka powodów dla których tak się stało. Przede wszystkim kończące się powoli miejsce na serwerze. Wiem, że niektórzy mogli się poczuć troche pokrzywdzeni (szczególnie Majin... Big sorry for you ziom). Piszą i piszą, często starając się przy tym, a tu nagle PYK i nie ma tylu postów. Zapewniam was, że zostały jednak usunięte tylko tematy zamknięte, już niepotrzebne lub nieaktualne. Część offtopów (tych przez duże 'O') też znikneła gdyż cenie sobie porządek na forum (wywodze się ze szkoły WeeD'a jeszcze na starym forum UM choć i tak pewnie nikt nie wie o co mi chodzi ). Teraz porządki już mocno zwolnią, ale jeszcze nie zostały zakończone. Sądze jednak, że już raczej nikt nie straci tylu postów. Jeśli komuś odebrałem ochote do dalszego pisania to przepraszam, ale myśle, że tak jak jest teraz jest dobrze. Mamy więcej miejsca na nasze posty, a i jako taki porządeczek się zaczyna robić

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Tak więc, jak pisałam przed shakowaniem forum, również wzięłam się za porządki. Raczej są one już skończone, teraz pozostaje nam zamiatanie na bierząco. Sporo postów poubywało to temu forumowiczowi, a to innemu, więc można nadganiać (byle rozmyślnie .
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.019
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Mhm nawet dobry pomysł z tym czyszczeniem. Owszem stare wygasłe tematy, które już nic nie wniosą do rozmowy można wyrzucać bo tylko zawalają niepotrzebnie miejsce

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Mattiah Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Mattiah
Dni na forum: 6.812
Posty: 91
Skąd: Lublin
To chyba jest najlepszy temat na powiedzenie co mnie gryzie Gryzie mnie użytkownik Gohan SSJ2, który jest 1 dzień na forum a ma już 128 postów. To nabijacz który nie używa opcji "edytuj" Da się coś zrobić, chociażby jakieś upomnienie?

Bomba di luce!!
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Spokojna głowa Mattiah, też wczoraj zauważyłem co się wyprawia (wywaliłem mu z 10 postów, ale on je tworzy hurtowo...). Dziś w nocy mam zamiar zrobić kolejne większe sprzątanko to na pewno mu troche poleci. A jak to nie pomoże to upomnienie na privie

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
no kurde racja, jeszcze mnie sie czepial ze nie moze sie wypowiadac bo mu ciagle posty wywalam, kurde, raz czy dwa edytowalem i poprawilem mu posty a kolejne to juz usuwalem.

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
raz czy dwa edytowalem i poprawilem mu posty a kolejne to juz usuwalem.
Jak spamuje to wywalaj bez skrupułów. Bo jeżeli spamuje to i tak nic mądrego nie pisze... Też owemu osobnikowi troche wywaliłam, ale w moich działach niewiele pisze, wywnętrzniając się głównie w "DB".
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
teraz z kalkulatorem w reku wypieprzylem mu 25 postow, Jak sie kamzo do tego wieczorem zabierze to wyleca mu kolejne 10 albo wiecej

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Zaraz mnie szlag trafi... Posty są pisane hurtowo, jest ich dużo, ale co z tego jak 90% to cholerne, nic niewarte śmieci!!! Spam, na spamie, spam pogania. Krótkie, bezsensowne wypowiedzi. Od teraz będą wywalane natychmiast, nie ważne, że ktoś napisze np. w dziale o ulubionej postaci, że 'Ja lubie Vegete'. Niby na temat prawda?? A wartości nie ma ŻADNEJ!! Nie będe tu nikogo wymieniał (póki co), ale niech nikt się nie zdziwi jak straci nawet 50% swych postów.
Najgorsze jest to, że nie ma mnie np. dwa dni i wchodze a tu jakieś 200 postów. I weź człowieku czytaj to i jeszcze sprzątaj bo połowa to shity. O napisaniu czegoś samemu to już nawet nie mówie, bo nie ma kiedy, a jak widze taki poziom to wiem, że mój wysiłek przy postowaniu jest tylko dla kilku osób...

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
A jaką wartość ma !? post " Ja lubie vegetę bo przypomina mojego ojca. Jest silny i dobrze wychował Trunksa"? W gruncie rzeczy rzaden piprzony post nie ma żadnej wartości. Jak na forum siedzi osoba z rozwalonym mózgiem [ ort! ] , i forum to jej jedyny sposób komunikacji a wy jej wywalacie posty bo wasze są mondrzejsze a jej niegodne tego wielce godnego szacunku forum to mogła by stracić cały kontakt. Nie chodzi o to że troszcze się o autystów bo to i tak prostytutki , ale nie każdego stać na jakieś głębsze wypowiedzi. A nawet jak ktoś nabija posty to co z tego . Może dla niektórych jest to ciekawsze niż wasze pseudointeligętne rozważania o natuże wszechrzeczy. I pewnie większość się ze mną nie zgodzi, ale do stęchłego fiuta nie narzekajcie potem że piszą ciągle te same osoby , bo sami zniechęcacie innych.

mod: dostajesz pierwsze ostrzezenie (za wulgaryzmy), jako iz jest nowy regulamin.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
franqey, Ty zawsze znajdziesz sobie powód do narzekania. A gdy jeszcze czytam Twoje argumenty jakimi się wspierasz to już naprawdę nie wiem co o tym sądzić.

franqey napisał(a):
W gruncie rzeczy rzaden piprzony post nie ma żadnej wartości. Jak na forum siedzi osoba z rozwalonym mózgiem [ ort! ] , i forum to jej jedyny sposób komunikacji a wy jej wywalacie posty bo wasze są mondrzejsze a jej niegodne tego wielce godnego szacunku forum to mogła by stracić cały kontakt. Nie chodzi o to że troszcze się o autystów bo to i tak prostytutki , ale nie każdego stać na jakieś głębsze wypowiedzi.
Jeżeli kogoś nie stać to ma dwa wyjścia, nie pisać wcale albo poprawić się w miare możliwości bo nie wierze, że ludzi nie stać na dobrą wypowiedź gdy się troche wysilą. Po prostu przeważa lenistwo ... A potem jak do wszystkiego tak podchodzą to szkoda gadać... A tak może ich czegoś nauczymy . Poza tym, dlaczego mamy być kolejnym pospolitym forum zaśmieconym postami bez wartości? Widocznie tego nie chcemy.

franqey napisał(a):
A nawet jak ktoś nabija posty to co z tego . Może dla niektórych jest to ciekawsze niż wasze pseudointeligętne rozważania o natuże wszechrzeczy.
Pseudointeligentne? Wybacz, ale nie piszę obstawiony książkami, słownikami itp. tylko wykładam na wierzch swoje myśli i tyle. A czy uważam, że przez moje posty jestem jakiś wyjątkowy? Nie, a ranga moderatora upoważnia tylko do sprzątania postów, które ogólnie są uznawane za niewartościowe, nie tylko według mnie samego...

franqey napisał(a):
I pewnie większość się ze mną nie zgodzi, ale do stęchłego fiuta nie narzekajcie potem że piszą ciągle te same osoby , bo sami zniechęcacie innych.
Może brak im motywacji? A może Nao jest dla nich kolejnym forum gdzie walną pare krótkich postów po czym ruszą dalej.
Wbrew Twoim słowom, grono stale piszących mocno wzrosło od początku istnienia forum.

Pozdrawiam

PS. Przeklaństwa wcale nie były potrzebne, a sens wypowiedzi pozostałby ten sam.

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
bo nie wierze, że ludzi nie stać na dobrą wypowiedź gdy się troche wysilą. Po prostu przeważa lenistwo ...
Ja spotkałem już wielu takich ludzi , a jak się starali to wychodziło coś żałosnego


Pseudointeligentne? Wybacz, ale nie piszę obstawiony książkami, słownikami itp. tylko wykładam na wierzch swoje myśli i tyle. A czy uważam, że przez moje posty jestem jakiś wyjątkowy? Nie, a ranga moderatora upoważnia tylko do sprzątania postów, które ogólnie są uznawane za niewartościowe, nie tylko według mnie samego...
Uważam po prostu że nazwa tego forum nie brzmi " Forum mądrze piszących ludzi". Nie każdy chce popisywać się na forum swoją wiedzą lub poglądami , ale po prostu porozmawiać na luzie , nie wysilając się za bardzo. Poza tym napisałem pseudointeligętne , nie ze względu na wartości jakie dana osoba prezętuje , lecz na niemożność podania przez tż osobe merytorycznych argumętów które by daną postawę broniły.
Może brak im motywacji?
A wywalanie postów na pewno odbiera im jeszcze te resztki.
Wbrew Twoim słowom, grono stale piszących mocno wzrosło od początku istnienia forum.
Jeśli tak mocno wzrosło to czemu narzekacie [ ort! ] że tak nie jest. Choć może po prostu nie patrze na daty wypowiedzi więc możesz mnie poprawić.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
franqey napisał(a):
Ja spotkałem już wielu takich ludzi , a jak się starali to wychodziło coś żałosnego
Nikt nie jest doskonały, a dla nich mam lepsze wyjście, niech poszukają forum gdzie takowe wypowiedzi są powszechne, na pewno będą się tam lepiej bawić.

franqey napisał(a):
Nie każdy chce popisywać się na forum swoją wiedzą lub poglądami , ale po prostu porozmawiać na luzie , nie wysilając się za bardzo
I tu wbrew pozorom ma jak najbardziej taką możliwość. Przecież od nikogo nie wymagamy jakichś eseji... Lecz wypowiedź zawsze należy czymś poprzeć bo co nam z tego, że dowiemy się np. iż ktoś lubi Gohana. Ma chyba ku temu jakieś powody? Na pewno, a więc nie jest dla takiej osoby problemem wypisanie ich. A czy upiększy je jakimś wyszukanym słownictwem czy nie, jest już bez znaczenia.

franqey napisał(a):
Poza tym napisałem pseudointeligętne , nie ze względu na wartości jakie dana osoba prezętuje , lecz na niemożność podania przez tż osobe merytorycznych argumętów które by daną postawę broniły
Tu już musisz zwracać się do konkretnych osób jakie masz na myśli bo nie można tak powiedzieć o ogóle piszących...

franqey napisał(a):
A wywalanie postów na pewno odbiera im jeszcze te resztki.
Jeżeli ilość postów ma dla nich jakieś znaczenie to dziękujemy... Są fora gdzie nie ma wcale licznika i jakoś da się prowadzić tam rozmowe na poziomie (choćby minimalnym, dostępnym naprawde dla każdego).

franqey napisał(a):
Jeśli tak mocno wzrosło to czemu narzekacie [ ort! ] że tak nie jest. Choć może po prostu nie patrze na daty wypowiedzi więc możesz mnie poprawić.
Możliwe iż tak było.

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Nikt nie jest doskonały, a dla nich mam lepsze wyjście, niech poszukają forum gdzie takowe wypowiedzi są powszechne, na pewno będą się tam lepiej bawić.
Fakt , ale forów na temat DB nie jest zbyt wiele , a osoba niedoskonała też może się tym interesować
Lecz wypowiedź zawsze należy czymś poprzeć bo co nam z tego, że dowiemy się np. iż ktoś lubi Gohana.
Wypowiedz że ktoś lubi Gohana też jest jakąś informacją. W dodatku jest to informacja bardzo znacząca , gdyż buduje ona obraz danego forumowicza , więc wyżucenie takiej informacji uniemożliwia mi poznanie tej osoby , a taki chyba jast cel forów. Mógłby napisć coś więcej , ale to nie powód by kasować posta
Jeżeli ilość postów ma dla nich jakieś znaczenie to dziękujemy... Są fora gdzie nie ma wcale licznika i jakoś da się prowadzić tam rozmowe na poziomie (choćby minimalnym, dostępnym naprawde dla każdego).
Dla mnie ma to znaczenie dla poznania podejścia do danej sprawy danej osoby

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
franqey napisał(a):
Fakt , ale forów na temat DB nie jest zbyt wiele , a osoba niedoskonała też może się tym interesować
Te które znam mają bardzo zbliżone zasady do naszego (niekiedy surowsze), lecz takowe gdzie walają się tysiące pościków (bez większej wartości) też istnieją. Choćby forum SSJ Center. Wystarczy poszukać aby znaleźć takie, które danej osobie będzie pasować. Ci, którym odpowiadają zasady na Nao zostaną tu...

franqey napisał(a):
Wypowiedz że ktoś lubi Gohana też jest jakąś informacją. W dodatku jest to informacja bardzo znacząca , gdyż buduje ona obraz danego forumowicza , więc wyżucenie takiej informacji uniemożliwia mi poznanie tej osoby , a taki chyba jast cel forów. Mógłby napisć coś więcej , ale to nie powód by kasować posta
Dla nas (modów) jest to powód. Chcesz to zmienić? Napisz petycję do admina, zbierz głosy 'za'. Jeżeli on to zmieni to nam pozostanie dostosować się (choć popieram obecne reguły).

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Porządki...
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook