Forum Dragon Ball Nao

» Moc Majin Vegety

Strony:   1, 2, 3, 4  

Czy Vegeta osiągnął SSJ2 przed spotkaniem Babidiego?

Czy Vegeta osiągnął SSJ2 przed spotkaniem Babidiego?
Tak 52,31% 34 52,31%
Nie 47,69% 31 47,69%
Wszystkich głosów: 65
desmatrix Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
desmatrix
Dni na forum: 6.705
Posty: 61
SzpanerPL napisał(a):
Vegeta osiagnął wcześniej SSJ 2 i po prostu dostał doładowanie tego lewelu od Babidiego.

A co do walki... Wygrał bo zaskoczył Goku ciosem w potylice. Nie wiadmo też jakby się to potoczyło gdyby Goku użył SSJ 3...
Tu kolejny cytat. Watpie zeby Goku przemienil by sie w ssj3 gdyby nie cios w plecy. Nie byl tak bezwzgledny, i bezwatpienia "kochal" (jako przyjaciela) Vegete. A Vegeta pod pretekstem "opetania" mogl robic wszystko, a Goku dalej by sadzil ze to prze Babidiego.

Tu była nieregulaminowa sygnatura!

V - Variat
E - Energia
G - Gigant
E - Eee... nie wiem
T - Tata
A - AaaaAAaaaa....
GuMIŚ Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
GuMIŚ
Wiek: 38
Dni na forum: 6.787
Posty: 95
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki/Boża Wola
On się dał tylko pozornie opanować. Przecież gdy ten kazał mu zrobic coś niezgodnego z jego wolą potrafił się przeciwstawić.

Chciał walczyć z Goku, a wiedział, że Goku możę być silniejszy i liczył na babidiego i jego możliwości. Dał się opanować tylko po to, by zwiększyć moc.

Gdyby się wyzwolił w chwili śmierci, to by nie powiedział, że on teraz uratuje świat, nie uśpił by dzieciaków. Osoba opanowana przez babidiego jest zła do szpiku kości i tak samo się zachowuje. Vegeta, co można po jego zachowaniu zaobserwować, taki nie był.
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.085
Posty: 482
Skąd: Kraków
"Myslisz ze ja, ksiaze Sayan, dam sie opetac Babidiemu ?" a to wskazyje na to iz sprawial tylko wrazenie opetanego. A ty napisales ze dopiero przy KAMIKADZE sie uwolnil z pod jego wladzy
nie no nie mozna powiedziec ze nie byl opetany przez babidiego, nie mozna tylko powiedziec ze byl w calosci opanowany przez nie go. Bo przeciez cos lub KTOS musial go napedzac przeciwko goku zeby wydobyc moc ktora byla babidiemu potrzebna do uwolnienia buu, nie zapominajmy o tym i nie zapominajmy o celu opetania vegety. A napisalem ze uwolnil sie spod jego wladzy jak popelnil kamikadze bo pozniej juz nie chcial atakowac goku i znikl mu znak babidiego z czola. I to wlasnie mialem na mysli mowiac "opetany"

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
desmatrix Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
desmatrix
Dni na forum: 6.705
Posty: 61
nie no nie mozna powiedziec ze nie byl opetany przez babidiego, nie mozna tylko powiedziec ze byl w calosci opanowany przez nie go. Bo przeciez cos lub KTOS musial go napedzac przeciwko goku zeby wydobyc moc ktora byla babidiemu potrzebna do uwolnienia buu
Zgadzam sie ze Vegeta potzrebowal cos w stylu dopalacza ale nie zgadzam sie ze to babidi nakazal mu walczyc z Goku. On sam tego chcial. A dzieki temu ze jest opetany mogl go spokojnie prac. GOKU DOWIDZIAL SIE O WYSZYSTKIM DOPIERO PO WALCE!

Tu była nieregulaminowa sygnatura!

V - Variat
E - Energia
G - Gigant
E - Eee... nie wiem
T - Tata
A - AaaaAAaaaa....
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.744
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Muszę wtrącić parę groszy. Otóż babidi CHCIAŁ by Vegeta nakopał Goku, ponieważ z każdym uderzeniem zabierał Goku energię potrzebną do przebudzenia Buu.

Dziękuję
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.897
Posty: 407
No to ja też się musze wtrącić. Otóż babidi chiał by Vegeta najpierw zabił kaioshina a ten odmówił.
A to, że zaatakował Goku, nie było jego rozkazem, tylko Vegety zachcianką.
Dziękuje

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.085
Posty: 482
Skąd: Kraków
a ja wam mowie ze chcac osiagnac dostateczna moc do wyzwolenia buu musial podpieprzyc vegete przeciwko goku bo z nikim innym nie mial by takiego poziomu walki i tyle energii a ze vegeta chcial mu w kopac to sie zgodzil

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Ikki Shun Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Ikki Shun
Dni na forum: 6.705
Posty: 25
Taaaaaaaaaaaaa... Babidi opanowal tylko czesciowo Vegete. A zarazem dal mu wiecej mocy. Ale nie dal mu jej poto by pokonac goku bo walka z nim to byla wola vegety. Ale babidiemu bylo to na reke bo im wiecej mocy oni zuzywali do walki tym bardziej zwiekszali moc buu.

http://www.bizard.webd.pl/news.php
Ciekawie zrobiona, szybko rozwijajaca sie strona o tematyce DB. Niedawno z tylu toplist teraz juz na poczatkach. Polecam!!!
desmatrix Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
desmatrix
Dni na forum: 6.705
Posty: 61
Otóż babidi chiał by Vegeta najpierw zabił kaioshina a ten odmówił.
A to, że zaatakował Goku, nie było jego rozkazem, tylko Vegety zachcianką

a ja wam mowie ze chcac osiagnac dostateczna moc do wyzwolenia buu musial podpieprzyc vegete przeciwko goku bo z nikim innym nie mial by takiego poziomu walki i tyle energii a ze vegeta chcial mu w kopac to sie zgodzil
No i swietnie, Pierwszy cytat 100 % racji, drugi wlasciwie tez. gdyby babidi chcial nakrecigo Vegete przeciwko Future Trunks'owi to ten juz by tak nie szalal !

Tu była nieregulaminowa sygnatura!

V - Variat
E - Energia
G - Gigant
E - Eee... nie wiem
T - Tata
A - AaaaAAaaaa....
pp3088 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 6.678
Posty: 227
Skąd: Z piekła
Wg. mnie Vegeta nie osiągnał wcześniej SSJ2 ale miał prawie ten poziom zastrzyk mocy od Babidiego nie dośc, że dał mu więcej mocy to pozwolil na zemste nad Goku. Widać ze desmatrix (1 postem na stronie 3) zna sie na rzeczy i wyciąga interesujące wnoiski.

Pozdrawiam
Konaltan Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Konaltan
Wiek: 31
Dni na forum: 6.825
Posty: 109
Skąd: Tychy
potrafił już osiągnąć SSJ2 zanim go opętał Babidi.
Mam to samo zdanie na ten temat musiał to potrafić chociaż nie wiem kiedy go osiągnał.

"mam moc która przerasta zwykłego człowieka"

"If you want to have a brother put your father on your mother."

"Weźcie stąd zwłoki swojego kolegi bo szpecą mi krajobraz!" - Vegeta po pokonaniu Yamuchy
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.767
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Uważam ,że Vegeta osiągnął ssj2 przed spotkaniem z Babidim.
I nie uważam tak, tylko dlatego że lubię tę postać.
Według mnie to "opętanie" Vegety to zwykły dopalacz.

Również przedstawię pewnien argument, o którym nikt jeszcze (jak patrzyłem) nie napisał. Otóż (tom 38 str 83; moment po pokonaniu Czarmara):

Vegeta (w myślach): "No tak... Jak widzę , ten dupek Kakarotto też przekroczył granicę super-saiyanina..."

Vegeta stwierdził to ze spokojem. Bez zaskoczenia czy zawiści. Dla niego poziom ssj2 był już czymś normalnym (przypuszczał że Goku go osiągnął).

Gdyby poziom ssj2 był dla Vegety odległy (nie osiągnąl go wcześniej) jego mina w mandze byłaby inna (zauważalna byłaby złość) , a po jego boku spływałaby "mangowska" kropla (lub coś w podobie).

Ta "spokojność" Vegety w tej wypowiedzi jest bardzo podejżana. Vegeta który nie osiągnąłby tego poziomu wcześniej, widząc Goku ssj2 miałby inną minkę. Byłby pełen zawiści, jednocześnie byłby bardzo zdziwiony.
Oczywiście tego się udowodnić w 100% nie da.

Pozdrawiam
Serdecznie

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
magdassj Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
magdassj
Wiek: 32
Dni na forum: 6.688
Posty: 4
Skąd: tg
moim zdaniem jedynie tworcy wiedza kiedy vegeta osiagnal ssj2 ale chieli zrby wygladalo to ja doladowal go babidi
Angrenereg Kali The Nefty Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Angrenereg Kali The Nefty
Wiek: 37
Dni na forum: 6.755
Posty: 137
Skąd: Oświęcim
uważam [ ort! ] że Vegeta osiągnął poziom SSJ2 juz podczas walki z Cellem...
A co do Babidiego... to Vegeta najprawdopodobniej wykozystał go do wzmocnienia się ale do Babidiego tak naprawde nigdy nie należał....

Angrenereg Kali The Neftys
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.653
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
Vegeta umiał osiągnąć ssj2 przed opętaniem go przez babidkiego. a z trójki naszych wojowników(Goku Vegeta i Gohan ) w tamtym momencie to Gohan był najsłabszy, a Vegeta dorównywał mocą Goku. A więc Vegeta stał się majniem nie po to aby uzyskać moc, lecz aby odzyskaćswój bezwzględny harakter, ktory mia lprzed zalozeniem rodziny i przed frizerem- moje wytlumacenie, a z resztą Vegeta sam to powiedział

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
bartulon Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 35
Dni na forum: 6.618
Ostrzeżenia: 1
Posty: 66
Skąd: Zabrze
po prostu [ ort! ] Vegeta był zbyt pewny siebie (jak zawsze) ...myslał że to on jest najsilniejszy na ziemi i nikt nie może mu sie równać... wysoko siebie cenił... a był słabszy niz mu sie wydawało...

bartulon
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.646
Posty: 325
Skąd: Mokotow
heh ja sadze iz w walce gohan cs dabla vegeta byl znacznie silniejszy na poziomie ssj niz gohan na ssj2 wiec stwierdza to fakt czemu on tak okreslil ta walke ;p a co do tego to za pomoca babidiego vegeta osiagna ssj2 tylko byl siniejszy

pulkarecordzz.phorum.pl
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.636
Plusy: 2
Posty: 1.408
No cóż..
pytanie nie jest chyba zbyt trudne...
Ale zanim udzielę odpowiedzi...

Gohan w walce z Daburą nie był na poziomie ssj2. Poziomu tego chyba nigdy nie udało mu się w pełni kontrolować . Wciąz niezbędny był gniew- chęć zemstyy za Videl, czy kinówka z Bojackiem.
Dabura dysponował siłą porównywalną z poziomem mocy Perfect Cella, a więc nieco przewyższająca moc maksymalnego poziomu ssj. Na Gohana, który zaprzestał treningów, to w zupełności wystarczyło.
A do pokonania Dabury wystarczyłaby przemiana w ssj2...

I wracając do tematu...
Vegeta z całą pewnościa osiągnął poziom ssj2 juz w trakcie treningów, które poprzedzały Buu erę. Dowodzi temu bardzo wyraźnie manga<patrz post Mistrza>.
Ale fakt, że osiagnął ten poziom nie jest równoznaczny temu, że był na równi z Goku.
Kakarotto przewyższał perfekcyjnie wytrenowanego Vegetę... i to znacznie...
Poddanie się (częściowe) kontroli Babidiego było tylko i wyłącznie zagrywka taktyczną księcia Saiyan. Moc Vegety wzrosła. I tylko tyle- WZROSŁA.
nie chce dublowac argumentów przytaczanych przez poprzedników
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.652
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Głosuje na tak ponieważ :
Vegeta osiągnął poziom SSJ2 juz podczas walki z Cellem...
pozdro songoten

Obraz
PALATIAL REGALIA
Kubus Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Kubus
Wiek: 31
Dni na forum: 6.612
Posty: 42
Skąd: Dębica
Podczas walki z cellem osiągnął ussj . I ja również myśle że osiągnął ssj2 jeszcze przed Buu saga podczas treningów a babidiemu dał się tylko '' zniewolić '' żeby jeszcze zwiększyć swoją moc .
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » Moc Majin Vegety
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook