Forum Dragon Ball Nao

» Zjazd

Strony:   1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 11, 12, 13  
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Ja mam gdzieś załatwianie u kogoś chaty, ośrodka. Piszcie ile możecie przeznaczyć na ten zjazd i co Wam wystarczy do szczęścia, by móc przeżyć noc/dwie.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.644
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Na mnie można zawsze liczyć, o ile zbierze się trochę ludzi.
Weekendy mam wolne,więc termin i miejsce właściwie nie gra roli, byle w granicach PL

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Podstawa to kasa. Jeżeli mam coś załatwiać na zjazd, to chcę wiedzieć jaki koszt możecie ponieść. Nie każdy pracuję, dostaję kieszonkowe więc trzeba to jakoś wypośrodkować.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.644
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Ile może wynieść koszt takiego wyjazdu? Bilet PKP to już zależy od tego, gdzie kto mieszka, doba w jakimś ośrodku załóżmy 60zł x2. Do tego dochodzi kwestia żarcia, ale to grosze, ze wszystkim kwota powinna zamknąć się w 200-300zł?

Cena zawyżona ze względu na alko

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Liczcie do 250 zł około. Jeżeli się uda dobrze pogadać z kolesiem jednym, to może załatwię domki kempingowe z ogrzewaniem, łazienką i innymi pierdołami nad jeziorem w miejscowości Trzcianka (koło Piły). W razie czego mam jeszcze 2 inne plany awaryjne.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.644
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
No i jeszcze kwestia terminu.
Pisać, komu kiedy pasuje. Ja bym była za początkiem miesiąca przyszłego i dalej, wtedy dostaję zapomogę z domu T_T

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Ja bym był za terminem około kwietnia/maja. Ponieważ wtedy jest już na tyle ciepło, że można mieć różnoraką formę nocowania, nawet tak hardcorową jak namioty. Poza tym będzie to już po zimowym sezonie, a przed letnim więc ewentualne ceny za nocleg będą najniższe w roku.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Karanthir Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Karanthir
Wiek: 32
Dni na forum: 4.613
Posty: 79
Skąd: Beleriand
Czyli marzec tak? Jak dla mnie git, biorę Ishiego ze sobą i jedziemy;)

"Farewell, O twice beloved! A Túrin Turambar turun ambartanen: master of doom by doom mastered! O happy to be dead!"

J.R.R. Tolkien -"Silmarillion"
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.644
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
O to nawet lepiej, Ci którzy nie dysponują aktualnie gotówką mają czas, żeby uzbierać, fajnie by było jednak, żebyście się wstępnie zadeklarowali.

Można uznać, że prawie bankowo będzie:
-Focus
-Karanthir
-Ishi
-mua
-Hełm (jeszcze o tym nie wie, ale ją uświadomię:p)

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Młoda Mysz Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Młoda Mysz
Wiek: 26
Dni na forum: 5.839
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 339
Kurde ! Czemu ja muszę być taki młody ech...

Obraz
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Kami napisał(a):
Czemu ja muszę być taki młody ech...
A ja taki stary...Chcesz sie zamienic?

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
To co w końcu postanowiliście? Małe szanse, że trafię z terminem, ale przyjrzeć się zawsze warto.

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Młoda Mysz Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Młoda Mysz
Wiek: 26
Dni na forum: 5.839
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 339
Hayato napisał(a):
A ja taki stary...Chcesz sie zamienic?
Ale tylko na czas zjazdu

Obraz
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.644
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Kami, ale w czym problem?
Rodzice by mieli coś przeciwko?

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Ciekawe, jakby taki zjazd by wyglądał .-. ' Musiałbym z gazem pojechać, każdy miałby powód by mi
Karanthir Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Karanthir
Wiek: 32
Dni na forum: 4.613
Posty: 79
Skąd: Beleriand
Widzę, że sprawa przycichła, a szkoda, bo ja i "pan nade mną" to już spakowani jesteśmy praktycznie

"Farewell, O twice beloved! A Túrin Turambar turun ambartanen: master of doom by doom mastered! O happy to be dead!"

J.R.R. Tolkien -"Silmarillion"
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.644
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Przecież umówiliśmy się na kwiecień/maj, to po co ciągle o tym rozprawiać? A i tak wszelkie pytania najlepiej kierować do naszego Pana Organizatora (:
Ale nie podoba mi się, jak mało osób zadeklarowało chęć wzięcia udziału w zjeździe.
Clio i Mateusz nie wiadomo, czy będą mogli być obecni, ale co z Drakan, Laru, Frankiem, Shiro, Żo, Cycem, Madao, Katzem, Gonarem, Różowym (i innymi, których ze względu na forumowy staż nie miałam okazji lepiej poznać)? Nikt nie potwierdza ani nie wyklucza :<

Poza tym Amcia nie daje znaku co i jak, a samej wśród facetów byłoby mi nudno (mimo, że Focus ma podejrzenia, że jednak jestem kryptogejem;) )

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Jeżeli zjazd by trwał powyżej doby, będę musiał znaleźć chwilę na sfapowanie : )
Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.430
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
Bo o zjeździe dużo się pisze ale jeśli ma dojść co do czego to nikt nie chce się spotkać.

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Przecież umówiliśmy się na kwiecień/maj, to po co ciągle o tym rozprawiać?
Co to za umówienie się? Umówienie się to, by było tak: "1 maja, Pipidówek, godzina 8:00, dworzec główny."

Jak się chce coś załatwić, to niech dwie osoby się między sobą zgodzą co do terminu i miejsca, a reszta się wypowie, czy im pasuje. Bo jeśli wszyscy się będą umawiać ze wszystkimi, to wyjdzie jak zawsze, czyli wcale.

Clio i Mateusz nie wiadomo, czy będą mogli być obecni
No, ja nawet nie zakładałam, że będę mogła być obecna Na pewno nie w "terminie" kwiecień/maj (ale jestem w Polsce 2.-8.4.)

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 11, 12, 13  

Forum DB Nao » » » Zjazd
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook