Forum Dragon Ball Nao

» Legendarny SSJ

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  

Czy istnieje poziom LSSJ?

Czy istnieje poziom LSSJ?
Tak 73,03% 65 73,03%
Nie 26,97% 24 26,97%
Wszystkich głosów: 89
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
To po prostu powiedz mi na jakim poziomie był Brolly w 8 movie, Bo w 10 nie ma wątpliwości że był na SSJ. Bo sam powiedziałeś że Brolly to Legendarny Wojownik.
Vegeta(do siebie o Trunksie przemienionym w SSJ): Od kiedy... on tak potrafi...?To ma być żart?Ot tak przemienic się w super-wojownika nazywanego legendarnym...?"<tom 36>
Jak więc widać Legendarnemu wojownikowi przypisany jest poziom SSJ.
Legenda Saja-inów mówi o osobie, o Legendarnym, nie o poziomie mocy. Skoro jest i SSJ2 i SSJ3 i SSJ4 a poziomu jakim dysponował Broli nikt nie doszedł to to musi być poziom mocy zarezerwowany tylko dla niego.
Jego inność, a raczej wyjątkowość, można wytłumaczyć tym, że jest Legendarnym Super Saiyaninem.
Ja sie mogę nazwać Super-Człowiekiem, tym Legendarnym, czy przez to będę inny? PARAGAS w 8 movie - TERAZ KIEDY BROLLY OSIĄGNĄŁ POZIOM LEGENDARNEGO SUPER-SAJAINA....

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Według mnie Brolly osiągnął poziom SSJ(względnie USSJ)
A o czym tak właściwie mówi legenda??
Opirając sie na mandze mówi wyłącznie o poziomie mocy- SSJ, co z reszta potwierdza cytowana przeze mnie wypowiedx Vegety.
Wobec jednak faktu istnienia Brollego, mówi o legendarnym wojowniku na legendarnym poziomie mocy.
Przy czym legendarny poziom mocy to wciąż SSJ. I te dwie interpretacje nie pozostaja ze soba w sprzeczności.
Dobrze też wyjaśniaja cytowaną przez Ciebie wypowiedź Paragasa. Według mnie Paragas mówi o poziomie SSJ, bo legenda, którą znał, była ta samą, którą znał Vegeta.
Legendarny Super Saiyanin to swego rodzaju heros. Miał być najlepszym z najlepszych i miał osiagnąć nieprawdopodobny poziom mocy.
Przypomne, że przed Goku, prawdopodobnie tylko jeden Saiyanin osiągnął poziom SSJ- pierwszy legendarny, który dał początek legendzie. Bo nie wiemy kiedy Brolly opanował ten poziom mocy.
Tak więc SSJ nie był powszechnie znanym u Saiyan poziomem mocy, a jego istnieniu dowodziła tylko legenda.
Moim zdaniem poziom LSSJ(jako poziom mocy) nie istnieje:)
Choc ciesze się , że masz na ten temat odmienne zdanie, bo dyskusja na serio mi się podoba
pozdrawiam i czekam na komentarz:)
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
No i git, mi też sie podoba.

Nie wiadomo kto pierwszy osiągnął poziom SSJ, Goku czy Brolly. Brolly już jako młody szczyl był pokazany w 8 movie na poziomie, na którym spokojnie rozwalał planety. Jedna po drugiej. Myślę więc że pierwszy osiągnał ten poziom.

Legendarny Super Saiyanin to swego rodzaju heros. Miał być najlepszym z najlepszych i miał osiagnąć nieprawdopodobny poziom mocy.


Brollemu żaden z 4 Super Sajanów nie dorównywał.

Legenda mówi okimś, kto się rodzi raz na tysiąc lat. Super-Sajainowie rodzili się co chwila, Gohan Goten, Trunks itd. Brolly był inny jak sam przyznałeś, był jedyny, w swoim rodzaju.

No i ten poziom mocy brollego znacznie przewyrzszał SSJ i USSJ, pod każdym względem. Dlatego poziom mocy Brollego to Densetsu no Sûpâ Saiya-jin.

Pozdrawiam i czekam na kontre. Niekoniecznie od Dai, chodź będzie mi bardzo miło.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
szarak ma racje. po co sie klocic? radze przeczytac moja klotnie z innymi... tam tez jest to wszystko napisane. wiec widze, ze w ogole nie czytacie innych postow?! tylko piszecie ta sama teorie podwojnie
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Na razie nie skontruję
Bo odnosze wrażenie, że nasze argumenty powoli zaczynają się powtarzać...
Może odezwie się ktos jeszcze i wloży przysłowiowy kij w mrowisko?
Mam nadzieje, że tak:)
A jesli nie, to mojej odpowiedzi na pewno sie doczekasz:)
pozdro
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Ludzie LSSJ to po prostu USSJ tyle że jest kilka można by [ ort! ] to nazwać ulepszeń a mianowicie:
1. Gdy zmienie się w LSSJ to tak jakby zmienił się w USSJ tyle że nie traci na szybkości
2. Siła LSSJ dostosuje się do każdego przeciwnika np. gdyby walczył z Kid Buu, który miał 550.000.000 jednostek siła Brolly'ego dostosowałaby się do niego
3. No i zmienia się aura ze złotej na zieloną

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
A ty skąd wiesz? Skoro to USSJ z "ulepszeniami" to SSJ2 SSJ3 i SSJ4 też muisałbyś nazwać ulepszeniami. JEdnak powoli dochodzę do wniosku że Dai ma rację.... szacunek dla Ciebie po tak długiej kłutni.... dalej uważam że poziom LSSJ istnieje... w filmie kinowym 8 TAk to można nazwać. W seri mangowej ten Legendarny poziom to SSJ, w tym filmie jest wyodrębniony LSSJ, a Broli postacią wyjętą z kontekstu. Szacunek dla Ciebie Dai Kaiosama wywarłeś na mnie tą dyskusją duże wrażenie. Nie zrezygnowałem ze swych poglądów, trechę je tylko złagodziłem .

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Dziuękuję za słowa uznania
Ciesze się też, że nie zmieniłes swoich poglądów, bo byc może są słuszne...
Ja oczywiśce twierdze inaczej, ale to jużchyba wiesz
Ta dyskujsa rzeczywiście była intresująca i, co najważniejsze, rzeczowa, a więć konkretne argumenty, pytania i odpowiedzi.
Dzieki
. Gdy zmienie się w LSSJ to tak jakby zmienił się w USSJ tyle że nie traci na szybkości
2. Siła LSSJ dostosuje się do każdego przeciwnika np. gdyby walczył z Kid Buu, który miał 550.000.000 jednostek siła Brolly'ego dostosowałaby się do niego
3. No i zmienia się aura ze złotej na zieloną
Te wątpliwośći/ argumenty padały na samym początku tematu, więc ich nie skomentuje
pozdro
ale co do szaraka... to chyba obiecałem Ci małą ripostę
zatem do rzeczy
to prawda, że nie wiemy, kto pierwszy osiągnął poziom SSJ. Czy był to Goku czy tez Brolly. Ja obstawiam Goku... ale to ryzykowne posunięcie
Na temat legendy już pisałem więc tylko podsumuję:
legenda mówi o dwóch rzeczach- o wojowniku i poziomie mocy. Manga i anime ogranicza sie do interpretacji legendy w kategorii poziomu. Filmy kinowe łączą oba watki w osobie Brollego.
Takm więc Brolly jest legendarnym wojownikiem na legendarnym poziomie mocy- SSJ.
Żeby sie niepotrzebnie nie powtarzać :p
I raz jeszcze poziom mocy- to że przewyższał innych Saiyan dowodzi tylko jednego- Brolly był wojownikiem z legendy(o tym tez juz pisałem... chyba serio zaczynam się powtarzac... ) i miał dysponować wyjatkowa w skali wszechświata siłą. I tak było juz od urodzenia...
Ale te ważne kwestie nie dowodzą istnienia oddzielnego poziomu mocy Dowodza tylko istnienia LSSJ jako wojownika, jednej konkretnej osoby.
Oczywiście zastanawia wygląd Brollego w DBZ The Movie no 8, ale to byc może zwykły zabieg artystyczny, a być może jego wygląd<chodzi mi głównie o oczy pozbawione źrenic> był spowodowany jego szaleństwem( a normalny to on nie był na pewno )
i chyba tyle...
na razie
LolnY Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
LolnY
Wiek: 30
Dni na forum: 6.594
Posty: 31
Skąd: Przemyśl
A więc tak:
1. Gdyby zamienił się w USSJ to by był TROCHE wolniejszy nie?
2. No ta zielona aura (to jak miał żółtą/złotą to nie przemienił się jeszcze w LSSJ)

http://i12.tinypic.com/2edml5c.jpg
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Dai Kaiosama dobrze napisal (ale tylko w 1 kwestii:P) - moc Brollyego dowodzila istnienia czlowieka o NAZWIE (przydomku) LSSJ. ktory po prostu mial niezwykla moc, przewyzszaja poziom ssj/ussj. no bo jakby sobie poradzil z picolo, trunksem, gohanem i son goku (film nr8) na poziomie ssj? nie dalby rady... a w kinowce widac,ze oni nic mu nie moga zrobic, NIC. a on sie z nimi bawi, zadajac JEDEN cios, ale za to smiertelnie bolesny...tak wiec widac tutaj, ze jego moc jest o stokroc wieksza od ssj, moim zdaniem bliska (bardzo bliska) ssj2. i tutaj nie chodzi o wyglad, tylko o jego moc.
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
eMate tu chodzi o to że poziom LSSJ to poziom który zawsze będzie przewyższał swojego przeciwnika! Np. gdyby Brolly LSSJ walczył z powiedzmy z Li Shinronem (ostatni zły smok) to moc Brollyego LSSJ zawsze będzie go przewyższać!

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
To powiedz mi tylko skąd to wiesz?

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
A kupujesz Kawaii??? Jak nie to zacznij

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Kawaii to szmałtawiec od kiedy odszedł Mr. Jedi i nie mam zamiaru tego kupować....

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Moze i szmatlawiec ale przynajmniej wiem cos wiecej na ten temat

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
poziom LSSJ to poziom który zawsze będzie przewyższał swojego przeciwnika! Np. gdyby Brolly LSSJ walczył z powiedzmy z Li Shinronem (ostatni zły smok) to moc Brollyego LSSJ zawsze będzie go przewyższać
Primo- poziom LSSJ nie istnieje
Secundo- ta teoria nie daje się udowodnic z żaden sposób...
A kupujesz Kawaii??? Jak nie to zacznij
Kawaii nie jest światynią wiedzy... wiele z podanych tam informacji, szczególnie po zmianie redaktora naczelnego(a było to juz dośc dawno), jest nieścisłych... Nie wiem, czy teoria, którą przedstawiłeś jest zawarta w Kawaii, ale jeśli tak, to tym gorzej dla Kawaii...
Ciorny Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Ciorny
Wiek: 32
Dni na forum: 6.610
Posty: 208
Skąd: Ziemia
według mnie ten poziom istnieje, no bo w co zamieniał sie Broli. Może ta teoria z Li shenlongiem jest naciągnięta(chociaż jakby Broli żył i trenował to by chyba pokonał smoka) ale Lssj na pewno [ ort! ] istnieje
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
ale Lssj na pewno [ ort! ] istnieje
To trzeba udowodnić...
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
kakarotto ma troche racji. no bo naprawde sila brollyego dostosowywala (a nawet przewyzszala) wroga. i to niezaleznie od sily przeciwnika. nie trzeba znac teorie, bo ona jest najmniej przydatna... trzeba ogladnac filmy, to sie zrozumie...
Ciorny Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Ciorny
Wiek: 32
Dni na forum: 6.610
Posty: 208
Skąd: Ziemia
to w jaki poziom sie Broli zamieniał bo USSJ to na pewno [ ort! ] nie było - Broli miał zieloną aurę i nie tracił nic na szybkosci
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  

Forum DB Nao » » » Legendarny SSJ
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook