Forum Dragon Ball Nao

» Dragon Ball AF ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 17, 18, 19  

Czy chcesz, aby powstało Dragon Ball AF?

Czy chcesz, aby powstało Dragon Ball AF?
Tak 84,08% 206 84,08%
Nie 15,92% 39 15,92%
Wszystkich głosów: 245
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Hey, a propos, ciekawe czy Akira ma maila? (kto by nie miał Mam taki pomysł, może poszukamy wspólnie w necie jeo maila. Potem wyślemy w kilku językach, np. angielskim, polskim, niemieckim i może francuskim taką prośbę, by nasz mistrz narysował dla fanów spragnionych DB choć jeden rysunek, jego wizję Goku SSJ5 albo czegoś innego. Myślę że ten JEDEN rysunek by dla NAS narysował...

PS: Jeśli ktoś zna japoński, to można poprosić po japońsku
maniek Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 34
Dni na forum: 6.611
Posty: 4
Skąd: Gąbin
Nie DG AF nie powstanie, nawet bym nie chciał żeby powstał. w ogóle [ ort! ] szkoda że powstał DB GT. Ta seria w ogóle [ ort! ] mi sie nie podobała. Nic a nic. Tak jak wcześniej powiedział Raditz seria konczy sie jak Goku leci trenowac z Uub. To by było najfajniejsze zakończenie. DB był i minął ale zawsze pozostanie NIEŚMIERTELNY!
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.619
Posty: 325
Skąd: Mokotow
ja wole zeby niepowstala dla mnie saga skonczyla sie na Z.bo gt jest gowniane wegeta obca wlosy haha i songus maly to totalne dno

pulkarecordzz.phorum.pl
ssj4dawid Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 24
Dni na forum: 6.657
Posty: 87
Powiem tylko tyle: Robicie sobie nie potrzebną nadzieje.
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Jeśli interesuje Was AF to zapraszam na www.dbaf.fora.pl - nowo otwarte forum o AF!
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.626
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
Mi się wydaje, że fajnie by było jakby takie coś powstało, ale nie powstanie Azi zgadzam się z Tobą. Mi Db też skończyło się na Z, może to z urazy dotego że z Trunksa ciote zrobili,Vegeta obciął włosy, wszyscy się starzeli, było im ciężej, wrogowie byli denni Pan denerwująca i Gt nie wyszło spod magicznych rączek Akiry... Calibra można sprubować,a narysowanie tego jedneo rysunku na pewno sprawiłoby mu przyjemność i frajdę, tylko niew eim czy większą frajdę sprawiłoby mu rysowanie,czy nam oglądanie

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
DBAF, jako nowa seria DB, to dobry pomysł, ale raczej nie możliwy do zrealizowania.
Zbyt wiele byłoby z nim problemnów.
Poza tym po doświuadczeniu DB GT, kolejna fanowska produkcja nie napawa mnie optymizmem...
Ja chetnie obejrzałbym serie odcinków specjalnych, które przedsatwiały by historie przed Erą Smoczych Kul. Historie, które wiemy, że miały miejsce, ale których nie dane nam było zobaczyć. Np. Wojna Saijan o planete Vegetę, wojna Koioshinów z Bibidim i Buu czy historia Kamesennina, Piccolo itp.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Dai Kaiosama: 07.03.2006, 0:19
Ciorny Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Ciorny
Wiek: 32
Dni na forum: 6.610
Posty: 208
Skąd: Ziemia
jest film o Bardocku. A o wlakach Kaioshinów z Bidibim itd to bym chętnie tez cos obejrzał
A wracając do tematu to wolałbym żeby zamiast tego Af zignorowali GT i Akira zrobiłby jakąś serię po Z
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
jest film o Bardocku.
i własnie o takie filmy mi chodzi...
Wiele by to wyjaśniło
A DB AF to juz dziś wielkie przegięcie i naruszanie podstawowych regół świata DB.
Mam nadzieje, że w takiej formie, jakiej na razie jest prezentowane, nie powstanie...
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Mam nadzieje, że w takiej formie, jakiej na razie jest prezentowane, nie powstanie...
Zgadzam się z tobą zupełnie! Jak ma powstać takie DB AF jakie jest przedstawione w dzisiejszytm światle to ja podziękuje:/ Wole (jeśli jest taka możliwość) żeby DB AF napisał w mangach A. Toryiama a potem ktos pod jego okiem (ewentualnie) stworzył anime.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
LolnY Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
LolnY
Wiek: 30
Dni na forum: 6.594
Posty: 31
Skąd: Przemyśl
Gdyby powstało AF cała saga straciłaby swój urok. Po co tyle form itp? Przecież AF NIGDY nie powstało i nie powstanie!

http://i12.tinypic.com/2edml5c.jpg
bubussj Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
bubussj
Wiek: 31
Dni na forum: 6.594
Posty: 23
Skąd: planeta kiaio
moim zdaniem powinni zrobić dragon bala af było by dobrze [ ort! ] ją obejrzeć w polskiej ja oglądałem ale po japońsju jest dużo walk i krwi

DB DBZ i DBGT Rulez
Ciorny Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Ciorny
Wiek: 32
Dni na forum: 6.610
Posty: 208
Skąd: Ziemia
gdzie oglądałeś? Masz jakies linki bo taz bym se pojedyncze walki mógł obejrzec
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Bubu ssj masz jakis dowod ze to ogladales??? Chyba ci nie wierze

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
moim zdaniem powinni zrobić dragon bala af było by dobrze [ ort! ] ją obejrzeć w polskiej ja oglądałem ale po japońsju jest dużo walk i krwi
Bubussj... czy nie zastanawia Cię wewnętrzna sprzecznośc twojej wypowiedzi??
poul92 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 31
Dni na forum: 6.643
Posty: 3
Ja osobiście chciał bym, żeby DBAF powstało ale sam Pan Akira powiedział, że niema już sił tworzenia nowej serii. Jednocześnie myśle, że DBAF mogłoby być...hmm naciągane(?) i niewykluczam, że mogło by zacząć nudzić. Zreszta jakby się skończyło DBAF wszyscy marzyli by o nastepnej serii. A przecież to musi sie kiedyś skończyć.
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
DBAF mialoby miec 650 odcinkow Tochyba jest dowod ze AF jest wymyslem fanow. Przeciez kazdy fan DB chcialby zeby jakas seria trwala bardzo dlugo, ale ja nie wyobrazam sobie 650 odcinkow po pol godziny kazdy. To wychodzi zebysmy ogladali wszystie odcinki (liczac ze jeden dziennie by puszczali) okolo dwoch lat a watpie w to zeby jakas telewizja zgodzila sie na puszczanie przez dwa lata tego samego anime

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Ciorny Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Ciorny
Wiek: 32
Dni na forum: 6.610
Posty: 208
Skąd: Ziemia
poul92 napisał(a):
A przecież to musi sie kiedyś skończyć.
A wierz mi że nie musi
a co do odcinków to skoro wszystkie 3 serie udało mi sie oglądnąć w około 3 miechy to AF można by tez oglądać, tymbardziej że nowe przygody, no jak by sie udało załatwic wszystkie odcinki,a tak w tv oglądać to też sobie chyba nie wyobrażam
Gogeta SSJ5 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 36
Dni na forum: 6.598
Posty: 1
Skąd: Lublin
Witajcie fani Dragon balla mam wiadomośc że istnieje Dragon ball AF własnie skończyli 1 Sagę Xicor ma 33 odcinków i mozna juz kupić na tej stronie za jedynie 56$=>
* zaloguj się, aby zobaczyć link *
fanatyczka
Saiyanin
Saiyanin
fanatyczka
Wiek: 32
Dni na forum: 6.568
Posty: 188
Ja na razie [ ort! ] znalazłam dwie wersje DB AF, oto pierwsza wersja:Gdzieś daleko w Kosmosie doktor Ogura - najwybitniejszy naukowiec w (byłej) armii Freezera osiąga coś niewyobrażalnego - udaje mu się wyhodować hybrydy Saiyanina i Tsufuru. Istoty te, łączące siłę pierwszej oraz mądrość drugiej rasy, wymykają się spod kontroli, odsyłają nieszczęsnego naukowca w zaświaty, po czym udają się na Ziemię w poszukiwaniu żyjących potomków Saiyan. Odnalezionym Goku i Vegecie juniorom oraz sędziwej już Pan dają wybór: albo dołączą do nich i razem z nimi będą panować nad kosmosem, albo zginą. Przed niechybną śmiercią ratuje ich sam Goku, który, zmieniając się w stadium przejściowe między supersaiyaninem czwartego i piątego poziomu, przegania napastników, turbując ich niemiłosiernie. Zmuszone do odwrotu Hybrydy przysięgają wrócić i zemścić się. Najpotężniejszy wojownik kosmosu nie zamierza się oczywiście tym martwić - do czasu, kiedy Król Kaio alarmuje go, iż przebudzili Sirufa - swojego przywódcę, na tyle potężnego, by moć dokonać inwazji na zaświaty i wykraść wiedzę zawartą w Boskiej Bibliotece. Co więcej, Hybrydy zdobywają nameczańskie kule i przywracają do życia Freezera, Cella oraz Bojacka. Zaniepokojony o los bliskich Goku postanawia postawić wszystko na jedną kartę: zbiera Smocze Kule i sprowadza z zaświatów (a także odmładza) całą swoją rodzinę, przyjaciół, oraz byłych saiyańskich wrogów, takich jak Nappa i Brolly.

A to wersja którą znalazłam na innej stronie:
Kilkadziesiąt ,a nawet kilkaset (nieokreślone) lat po śmierci wielkiego wojownika Son-goku, jego pra pra pra.... wnuk wpatrywał się w posąg jego dziadka( Był on całkowitym fajtłapą. Nie umiał się bić ). W tym czasie przybyła do piekła ostatnia dusza gdyż brama piekieł nie mogła się zamknąć z powodu nadmiaru dusz i piekle. Z tej okazji wszyscy skorzystali, Frezer, Komurczak, zły Buu Buu. Łatwo oni namówili innych, aby polecieć na Ziemię i zabić wszystkich. Wybuchła panika. Pozwolono, a raczej nakazano Songowi, Vegecie i innym aby wrócili na Ziemię i zgładzili zło panujące tam, nie dostali ciał i zostali ostrzeżeni że jeśli ich dusza zginie już nie powróci. Łatwo poradzili sobie z wszystkimi, jednak gdy Songo walczył inny chciał go zaatakować od tyłu co groziło mu śmiercią. W ostatnim momencie Vegeta przyjął na siebie cios i jego dusza przepadła. Wnuk Songa nauczył się bić i umiał przemienić w SSJ 1 . Po pokonaniu wszystkich wrogów Songo i inni powrócili do nieba, a na ziemi zapanował pokój.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 17, 18, 19  

Forum DB Nao » » » Dragon Ball AF
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook