Forum Dragon Ball Nao

» Goku i Vegeta - przyjaciele czy wrogowie? ocena: 9,80 (głosy: 5)110

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  
Asia Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Asia
Wiek: 33
Dni na forum: 6.813
Posty: 93
Skąd: Inowrocław
Zawsze Vegeta nienawidził Son Goku, ponieważ był od niego lepszy. Dopiero w Buu Saga Vegeta się pogodził z tym , że nie pokona Son Goku.
MajinBoo Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
MajinBoo
Wiek: 30
Dni na forum: 6.685
Posty: 97
Skąd: Ze Wszond
Mysle ze Vegeta i Goku to tacy przyjaciele ktorzy nie okazuja az tak bardzo tej przyjazni ale w glebi gdzies tam (nnie mam na mysli dupy) sa prawdziwymi przyjacielami
ale przy ludziach to by tylko walczyli itd <bleee>
andonezja
Super Nameczanin
Super Nameczanin
andonezja
Dni na forum: 6.717
Posty: 105
Anita napisał(a):
Trudny, ale w GT chyba trochę tej dumy mu odeszło.
I nie był człowiekiem :P
ja raczej w swoich wypowiedziach na temat DB staram się wyłączać ostatnią, haniebną serię:P
a co do człowieka, to to już jest łapanie za słówka:D

bo cały ten porządek do tego się sprowadza, że władza daje kasę, a kasa to władza.

I see a vision through my colorful dreams,
pictures of places that I have never been.
Something is out there waiting for you and me.
Not far away is a beautiful sight,
magic balls shining with power so bright.
Go ahead and take the chance, follow your dream.
desmatrix Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
desmatrix
Dni na forum: 6.678
Posty: 61
Prosta odpowiedz. KUMPLE NA ZAWSZE.

Z kumplem mozna zagrac w noge, piwo wypic, a oni maja taka sile ze sobie w ryj od czasu do czasu dadza !!!!

Tu była nieregulaminowa sygnatura!

V - Variat
E - Energia
G - Gigant
E - Eee... nie wiem
T - Tata
A - AaaaAAaaaa....
pp3088 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 6.651
Posty: 227
Skąd: Z piekła
Heh. Do pewnego czasu są wrogami. W sadze Cella zaczynają czuć do siebie coś innego niż nienawiść. Pod koniec walki z Buu Vegeta uświadami asobie ze Goku to jego przyjaciel i go podziwia. Mówi: Podziwiam cię Goku, ty nigdy nie walczyłes dla siebie tak jak ja, ale dla swoich bliskich. Może Vegeta tego nie okazuje ale coś go z Goku łączy nawet jeśli to tłumi i uważa inaczej.

Pozdrawiam
Konaltan Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Konaltan
Wiek: 31
Dni na forum: 6.798
Posty: 109
Skąd: Tychy
Dla mnie oni są przyjaciółmi z jednego powodu są ostatnimi ze swojej rasy.

Krótko, zwięźle i na temat

"mam moc która przerasta zwykłego człowieka"

"If you want to have a brother put your father on your mother."

"Weźcie stąd zwłoki swojego kolegi bo szpecą mi krajobraz!" - Vegeta po pokonaniu Yamuchy
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Heh niekoniecznie Konaltan, przeciez Vegeta na poczatku DBZ chcial zabic Goku wiec to chyba nie chodzi o to ze oni sa ostatnimi z rodu Mi sie wydaje, ze Vegeta przekonal sie ze niegdy nie wygra z Goku w walce dlatego zostali przyjaciolmi. No ale Vegeta i tak bardzo duzo trenowal i w niektorych momentach moglby byc nawet silniejszy od Goku

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Utarło się powiedzenie- Mój umiłowany wróg.
SAądzę, że Goku i Vegetę łączyła specyficzna przyjaźń, której waznym wymiarem była wzajemna komkurencja(widac to szczególnie w przypadku Vegety).
Oni byli przyjaciółmi i największymi konkurentami jednocześnie.
Ale stawiam na ich przyjaźń
Ciorny Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Ciorny
Wiek: 32
Dni na forum: 6.610
Posty: 208
Skąd: Ziemia
rywalizowali ze sobą tak długo że w końcu sie nawet polubili
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Tu pasuje powiedzenie : "miłuj swojego przyjaciela, ale wroga jeszcze bardziej". Moze Vegeta tym sie kierowal. No ale w koncu dla Nappy nie mial litosci. No ale co ja porownuje przeciez od tamtego czasu duzo sie zmienilo.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Ciorny Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Ciorny
Wiek: 32
Dni na forum: 6.610
Posty: 208
Skąd: Ziemia
Nappa nie był jego rywalem tylko partnerem, siłą mu nie dorównywał
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Ale to nie zmienia faktu ze go zabil z zimna krwia

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Ciorny Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Ciorny
Wiek: 32
Dni na forum: 6.610
Posty: 208
Skąd: Ziemia
ale Vegeta na pewno [ ort! ] takim powiedzeniem sie nie kierował, prędzej "znęcaj sie nad przyjacielem, a nad wrogiem nie aż tak bardzo"
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Hehe dobre powiedzenie chyba se je napisze na scianie No ale Vegeta pewnie zabilby i swojego ojca gdyby mu wszedl w droge do uzyskania niesmiertelnosci ( wtedy bardzo tego chcial) wiec dlaczego nie mialby zabic np. taka cala drzuyne Z gdyby mu sie nie spodobala

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Angrenereg Kali The Nefty Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Angrenereg Kali The Nefty
Wiek: 37
Dni na forum: 6.728
Posty: 137
Skąd: Oświęcim
Nappa nie był partnerem Vegety... tylko jego podwładnym...
I Vegeta nie zabił by ojca... bo jak o nim mysli to sie mu oczyśiecą i pojawia się w nich czułoś jakiej nigdy w nich nie ma...

A co do stosunkw księcia i Kakaja... Kakarotto po prostu [ ort! ] wiedział że Vegeta nie jest kimś kogo można "ścisnąc" przyjaźnie, ale to że niebyło "czułości" ( jak np. z Kuririne ktroy miał w zwyczaju wieszac się na Goku przy okazji każdego spotkania po dłuższej przerwie ) Nie oznacza że niebyli przyjaciołmi...

Ale zauwarzyłam tu coś ciekawego do czego chciała bym się odnieśc...

W ich walce było widać że są przyjaciółmi, wystarczy ją dobrze obejrzeć, nikt nie stosował pewnych udezren (w bardzo czule miejsce tak jak broly) walczyli ze sobą dla przyjemności.
To jest coś czego nikt chyba wcześniej nie zauwarzył... oczywiście idzie o walkę w sadze Buu jak mniemam ale istotnie ta walka była dla nich rozrywką te uśmiechy, one nie były pełne nienawiści, była w nich zaczepnoś jaką obrzucamy przyjacił bijąc się o miśka i to w dodatku dla zabawy...



Heh. Do pewnego czasu są wrogami. W sadze Cella zaczynają czuć do siebie coś innego niż nienawiść. Pod koniec walki z Buu Vegeta uświadami asobie ze Goku to jego przyjaciel i go podziwia. Mówi: Podziwiam cię Goku, ty nigdy nie walczyłes dla siebie tak jak ja, ale dla swoich bliskich. Może Vegeta tego nie okazuje ale coś go z Goku łączy nawet jeśli to tłumi i uważa inaczej.
W tym też cos jest... chociaż od strony Goku to zaczyna się już na namek... Między nimi jest wiele ( Zabijcie mnie ale to najbardziej lubiany paring yaoi więc cos w tym jest ) ale w sumie ta nienawiś z nich paruje... i to z każdą minuta każdego odcinka.. w końcu w sadze Buu nie ma już co parowac...

Co do rywalizacji... Rywalizacja przecież [ ort! ] nie wyklucza przyjaźni... a nawet ją wzmacnia... Nie wyobrażam sobie Goku bez Vegety... ani naodwort...

Angrenereg Kali The Neftys
Ciorny Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Ciorny
Wiek: 32
Dni na forum: 6.610
Posty: 208
Skąd: Ziemia
według mnie to najbardziej zbliżyła ich ta scena gdzie Freeza zabił Vegete. Vegeta polegał wtedy na Goku jak na przyjacielu no i walczyli w tym samym celu
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.626
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
Vegeta powiedzial po walce z Buu chyba czy coś nie pamiętam już, że: Traktowałem cię jak wroga, ale w rzeczywistości byełś moim najlepszym i jedynym przyjacielem... Coś takiego. Wg nie Vegeta traktował Goku jak brata- ta ciągła rywalizacja i tak dalej.W każdym razie moje zdanie to: Kto się czubi, ten się lubi
Ktoś tam wcześniej napisał, że Vegeta skrywał w sercu nienawiść do Goku. To nieprawda! To nie była nienawiść to była zawiść.

Największym dowodem na ich przyjaźń to jak ktoś wcześniej powiedział było:
TYLKO JA MOGĘ BIĆ KAKAROTTA!(TZW, pajac,vel marchewka;) ) Aa tak i te uśmiechy, zanim Vegeta nie zstąpił do piekła Wg mnie taka przyjaźń to skarb... A rywalizacja jest pomiędzy każdym przyjacielem ujednych większa, u drugich mniejsza ale zawsze coś

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez Larme: 10.03.2006, 23:51
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
W każdym razie moje zdanie to: Kto się czubi, ten się lubi
no, to zakładając,że poziom "czubnienia się" jest wprost proporcjonalny do poziomu sympatii, to Vegeta musiał chyba darzyc Goku wielką przyjaźnią
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.626
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
Dai Kaiosama - ładny avatar, a apropoś tego co napisałeś, to jasne, że Vegeta darzył go ogromną przyjaźnią, mimo że niby go tak nie lubił hmm...A wiesz, że przeciwieństwa się przyciągają?

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Dai Kaiosama - ładny avatar
dzięki
Wiesz, ile się go naszukałem???
A co do tematu- mówiłem i powtórze- stawiam na ich przyjaźń
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  

Forum DB Nao » » » Goku i Vegeta - przyjaciele czy wrogowie?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook