Forum Dragon Ball Nao

» Miszczowie w DB

Strony: 1, 2, 3, 4  
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
A ktory wedlug Was trener w DB najlepiej i najciekawiej nauczal?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Shounen: 27.05.2007, 23:02
forager
"Rōnin
Rōnin
forager
Dni na forum: 7.056
Posty: 67
Skąd: Kraków
Moim zdaniem najciekawiej nauczał north kaio sama. Uwazam ze trening u niego przynosił rowniez najwieksze zyski

dbvictory.prv.pl - All about Dragon Ball
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Kame sennin nauczał też ciekawie - np. trzeba było nosić skorupy żółwia na plecach, uciekać przed dinozaurami...

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
Master Kame dzieki niemu ... przynajmniej mozna tak okreslic od niego sie po czesci zaczal DB, bo gdyby nie pokierowal Goku ... nie wiadomo [ ort! ] co za ofiara by z niego wyrosla

END
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
wiadomo ze kame senin, jest dobrym nauczycielem ale po dluzszym czasie uczen przerasta mistrza i trzeba sie udac do kogos od kogo znowu trzeba stac sie lepszym

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
forager
"Rōnin
Rōnin
forager
Dni na forum: 7.056
Posty: 67
Skąd: Kraków
nie wiadomo [ ort! ] co za ofiara by z niego wyrosla
a nie wyrosła?? Nikt go w koncu nie nauczyl ze to co ma (albo nie) miedzy nogami nie sluzy do pokacywania na prawo i lewo

dbvictory.prv.pl - All about Dragon Ball
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
North Kaio zdecydowanie. Nauczył Goku Kaiokena bez którego nie wygrał by pierwszej walki z Vegetą ,a także z Freezerem długo by nie wyciągnął. No i oczywiście nauczył go też Genki Damy. Bez tej techniki nasi bohaterowie już dawno trafili by do piachu

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
hmm.... ale mam takie pytanie odnosnie genki damy... to jest cos takiego co włazi Goku w piensc i moze tym walnać, a kto nauczyl Goku czegos co po angielsku Spiryt Bomb sie nazywa?

END
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Sprit Bomb to angielska nazwa Genki Damy. A w pięść to mu tylko właziła w walce z Vegetą, potem zbierał ją nad sobą (walka z Freezerem i z Majin Buu)

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
a z Super 13 ? to taka mega wielka super wypas (czekolada full wypas)

END
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Oczywiście gdy mówiłem kiedy używał Genki Damy nie wliczałem w to kinówek. Już kiedyś mówiłem jaki jest mój stosunek do nich. Traktuje je jako dodatek.

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
heh ok, ja wiem raczej dlaczego bo w łape mu wchodzi jak nie ma ssj, a jak ma to ma nad banią

END
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Majin w mandze Goku nigdy nie zbierał Genki Damy jako SSJ. Przypomnij sobie, z Freezerem był w stanie normal, tak samo gdy zbierał z Majin Buu, dopiero gdy rzucił Genki Damą zmienił się w SSJ by Buu nie odparł ataku.

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Zychu89 Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Kutang ]
Zychu89
Wiek: 35
Dni na forum: 7.035
Posty: 118
Skąd: Kielce
Wszyscy mistrzowie w DB byli dobrzy. Ale jednak tutaj nam się wyróżnia Kame Sennin który nauczły Goku dobrze walczyć i zrobił z niego prawdziwego wojownika.
forager
"Rōnin
Rōnin
forager
Dni na forum: 7.056
Posty: 67
Skąd: Kraków
Wszyscy mistrzowie w DB byli dobrzy
genialny kruk rowniez ??

dbvictory.prv.pl - All about Dragon Ball
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
czy byl dobry? tego nie wiem ale na pewno nie bez powodu nazywali go mistrzem, albo przynajmniej genialnym

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
forager
"Rōnin
Rōnin
forager
Dni na forum: 7.056
Posty: 67
Skąd: Kraków
Scyller nie do konca sie zgadzam. Z tego co wiem Kruk nie byl specjalnie dobrym lub chociaz doswiadczonym mistrzem

dbvictory.prv.pl - All about Dragon Ball
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
no to wlasnie mowie ze nie wiem czy byl dobrym, ale z tego co pamietam nie umial uczyc tak dobrze jak master roshi, bo on tam bil za niepoprawnie wykonana rzecz.
nie chcialbym sie u niego uczyc

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
forager
"Rōnin
Rōnin
forager
Dni na forum: 7.056
Posty: 67
Skąd: Kraków
na pewno nie bez powodu nazywali go mistrzem, albo przynajmniej genialnym
wiec skod ta teza??

dbvictory.prv.pl - All about Dragon Ball
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
jesli kogos uczyl trenowal to nie bez powodu, musial byc mistrzem inaczej kazdy by sie sam uczyl na wlasna reke. Tak samo jak kamesenin byl mistrzem tak samo kruk tez byl tyle ze gorszym

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » Miszczowie w DB
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook