Forum Dragon Ball Nao

» Tatuaże, piercing, skaryfikacje i inne

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  
Młoda Mysz Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Młoda Mysz
Wiek: 26
Dni na forum: 5.839
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 339
Może daje im to, że wyróżniają się z tłumu i takie osoby na swój sposób są oryginalne, a może jest to ozdoba ciała jak kolczyk?

Obraz
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Mam pytanie. Co daje ludziom to, ż mają tatuaż i tym co je podziwiają i lubią ?
+ 50 do atrakcyjności

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
A jak to się ma na dalsze/stare lata ? Mało tego istnieje ryzyko, że zdrowie na tym ucierpi. Ja nie czuję potrzeby w taki sposób się "ozdabiać" chociaż ludzie od starożytności to robili ale nie wiem jak to się ma z cywilizowanymi ludźmi np. Rzymu (Europy) na tamte czasy, średniowiecze i czasy późniejsze aż do dziś. Też takich ludzi postrzegali, nie wiem jak jest teraz, jako psychicznych albo takich co mieli/mają konflikt z prawem.
Ozdabiać się w taki sposób, tak ale żeby to wyglądało dobrze np. na dobrze wyrzeźbionym ciele, niezależnie od wielkości masy mięśniowej. Chodzi mi o tatuaże oczywiście. Przekłuwanie się to inna sprawa. Według mnie ozdobą powinno być własne ciało bez bonusów takich, chyba że farbowane włosy i perfumy oraz biżuteria to rozumiem. Soczewki też, nawet te kolorowe i zmieniające kształt źrenicy czy jak to z tym jest

Dodano po 8 minutach
Kami napisał(a):
Może daje im to, że wyróżniają się z tłumu i takie osoby na swój sposób są oryginalne, a może jest to ozdoba ciała jak kolczyk?
Tatuaż to też ozdoba. Wszelkie nie naturalne rzeczy na ciele czy na człowieku ogólnie, są według mnie ozdobami. Jeśli jest inaczej to czemu ludzie się tak nie rodzą np. z tatuażem. Sprawa z masą mięśniową ma się trochę inaczej, inaczej człowiek by się rodził z masą i ni miał by problemów gdyby nie jeden gen odpowiadający za ograniczenie przyrostu masy mięśniowej. Jest to miostatyna.
Młoda Mysz Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Młoda Mysz
Wiek: 26
Dni na forum: 5.839
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 339
Grenardo napisał(a):
Tatuaż to też ozdoba.
You don't say? Przecież napisałem to samo

Obraz
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Aha
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Pisałem kiedyś że chciałbym mieć ale był problem finansowy. Na statki ma się i czas i pieniądze a akurat 2gi kucharz był tatuażystą z własnym sprzętem. Za 50$ od dzieła wytatuował ponad połowę załogi ;p
http://imageshack.us/photo/my-images/266/i8t9.jpg/
Z tatuażu jestem zadowolony. Sam go wybrałem i poprosiłem by był niedokończony tzn nie ma napisu na nim. Na napis przyjdzie pora ;]
1,5h kontur 4igłami i 1h wypełnienie 11igłami.

szczecin
lara
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 3.829
Posty: 21
Zgadzam się że to ozdoba. Ale są też ludzie którzy robią tatuaże z innych powodów. Bo jak wytłumaczyć coś takiego?

Obraz
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Grenardo napisał(a):
A jak to się ma na dalsze/stare lata ?
Obraz

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Grenardo napisał(a):
jako psychicznych albo takich co mieli/mają konflikt z prawem.
Że niby tatuaż robi z człowieka gangsta?
Ja jak idę na basen to myślę że ludzie przynajmniej patrzą na tatuaż a nie że mam plecy owłosione hehe.
lara napisał(a):
Bo jak wytłumaczyć coś takiego?
Jak jemu się podoba to jego sprawa.
Ja w życiu nie będę się wstydził czegoś co mam na własnym ciele bo podjąłem świadomą decyzję, tego chciałem i nigdy mi się "nie znudzi".

szczecin
lara
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 3.829
Posty: 21
@Gangez a jakie motywy preferujesz?
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Tatuaż z biegiem lat.... no traci kolor/tusz i trzeba poprawiać, a na dodatek skóra się marszczy i nie jest tak jędrna. Poza tym jak wspomniałem, by ładnie wyglądał trzeba poprawiać, a to pewnie kosztuje. No i ten obrazek Mart nie ma się jak do rzeczywistości i jest nie na miejscu, bo nie 80 ale 30 lat wystarczy by tatuaż zaczął szpecić i nie przystoi
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Gangez napisał(a):
Ja jak idę na basen to myślę że ludzie przynajmniej patrzą na tatuaż a nie że mam plecy owłosione hehe.
To akurat kwestia higieny osobistej Gangez. Ja na Twoim miejscu wolalbym sobie wydepilowac plecy, niz robic na nich tatuaz.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Ludzie zamiast dbać o siebie, wolą wady przykrywać niż z nimi walczyć albo niwelować. Nie wiem co w tych tatuażach tak wspaniałego Mart ? Wiadomo, że przykuwają uwagę al na mnie wrażenia nie robią. Wrażenie na mnie zrobi fajna fryzura, pofarbowane włosy, soczewki tak jak wspomniałem, no i wyrzeźbione ciało z masą mięśniową tak by to fajnie wyglądało, co nie znaczy że musi być duża. Jak byłem nastolatkiem też chciałem mieć tatuaż, tak przy okazji wspomnę.
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
To akurat nie ma nic wspólnego z higieną osobistą.

Grenardo napisał(a):
no traci kolor/tusz i trzeba poprawiać, a na dodatek skóra się marszczy i nie jest tak jędrna.
Bo trzeba dbać o tatuaż o czym pewnie nie doczytałeś. Wtedy koloru nie stracisz. A to że skóra się marszczy to trzeba po prostu wiedzieć gdzie sobie można pozwolić na tatuaż.

szczecin
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Nie wiem co w tych tatuażach tak wspaniałego Mart ?
A co ma być wspaniałego? Po prostu fajnie wyglądają, są ludzie którzy je lubią. Tobie podobają się soczewki kontaktowe które dla mnie są szczytem obrzydlistwa, każdy ma swój gust. Nikt nie robi sobie tatuażu, żeby zrobić wrażenie na Tobie, a dla samego siebie.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Być może istnieją ludzie, którym podoba się wybity bark Gonara.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.469
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
lara napisał(a):
Zgadzam się że to ozdoba. Ale są też ludzie którzy robią tatuaże z innych powodów. Bo jak wytłumaczyć coś takiego?
A co tu tłumaczyć albo to czujesz, albo nie. Poza tym czy różni się mały od dużego, to wciąż tatuaż.
Mi akurat bardzo się podobają takie duże na palecach i mam taki w planach.
lara
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 3.829
Posty: 21
@Miyu pewnie mnie źle zrozumiałeś. Nikogo nie krytykuje. Wiem że każdemu podoba się co innego. Tyle, że ja wolę motywy, które rozumie, np.

Obraz

Dużo łatwiej jest zrozumie.ć symbolikę czaszki, motyli itp
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.469
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Cóż Twój wybór...też uwielbiam np. smoka, z tych łatwo rozpoznawalnych, ale jest taka masa symboli o których nie mam pojęcia, że nie odrzucam od razu czegoś o wydaje mi się dziwne. Poza tym czasem trzeba mieć wiedzę na jakiś temat by rozumieć dany tatuaż a uważam, że wystarczy by tylko osoba tatuowana wiedziała o co jej chodziło.
lara
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 3.829
Posty: 21
tutaj przyznaje Ci 100 rację ktoś robiąc tatuaż już tam wie po co, na co i dlaczego.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  

Forum DB Nao » » » Tatuaże, piercing, skaryfikacje i inne
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook