Forum Dragon Ball Nao

» Batman: Arkham Asylum, Arkham City

Strony: 1, 2  
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Widząc ze fanów batmana na forum jest co nie miara toi tematu ze swiata gry zabraknąc nie moze

niestety nie doszło do przeniesienia ''Mrocznego Rycerza'' w swiat wirtualnej rozgrywki,ale od jesieni tego roku w zapowiedziach na 2009 widnieje pozycja z nazwy tego tematu.nie bede sie meczyc wiec uzyje opisu z gry-online.pl:

Batman: Arkham Asylum dynamiczna gra akcji, opowiadająca o nowych przygodach Mrocznego Rycerza z Gotham City. Bieg wydarzeń obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby.

Akcję umiejscowiono w zakładzie dla obłąkanych przestępców, czyli tytułowym Azylu Arkham. Mechanika rozgrywki nawiązuje do The Chronicles of Riddick: Escape From Butcher Bay, więc to nie tylko zabawa zręcznościowa, ale również bezszelestne skradanie się oraz wykorzystanie umiejętności dedukcyjnych.

Głównym czarnym charakterem, będącym przeciwnikiem tytułowego bohatera, jest wiecznie roześmiany Joker. Pomimo znakomitych zabezpieczeń, temu psychopacie udaje się uwolnić z rąk więziennego personelu i uciec w mroczne korytarze Arkham. W pościg za nim rusza Batman, który jednak zanim spotka się oko w oko z arcyłotrem, najpierw musi pokonać pozostałych pacjentów zakładu – od zwykłych bandytów, po takie osobowości, jak Zsasz, Pingwin czy Trujący Bluszcz. Oprócz gołych pięści Mroczny Rycerz przez cały czas rozgrywki korzysta również z różnorakich gadżetów, które ułatwiają mu rozprawienie się ze złoczyńcami oraz poruszanie się po całym więzieniu. Gracz otrzymuje także możliwość skorzystania z Bat Cave, czyli jaskini w podziemiach pod posiadłością Bruce’a Wayne’a, w której może dokonać on wymiany niezbędnych gadżetów i przygotować się do dalszej eksploracji.

Arkham Asylum korzysta z pełnej licencji, udostępnionej przez wydawcę komiksów o Batmanie. Gra nie jest w jakikolwiek sposób związana z żadnym filmem kinowym czy telewizyjnym, choć warto wiedzieć, że za scenariusz odpowiada Paul Dini – współautor serialu Batman: The Animated Series.

widac zapowiada sie ciekawie noi w dodatku na pc długo bowiem nie było nowej gry z gackiem na blaszaki.

screeny pc: http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=6786
screeny xbox360/ps3: http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=7326

dokładnej daty premiery jeszcze nie ma ale miejmy nadzieje ze sie w tym roku ukaże byłaby konkurencja dla gry opartej na filmie z wolverinem w roli głownej

pozdrawiam

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Katz: 06.12.2011, 23:01
Q'ccaon'naeaeccer
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]
Q'ccaon'naeaeccer
Wiek: 24
Dni na forum: 6.249
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 668
Skąd: się biorą prześliczni Azjaci? Kocham kuchnię japońską!
gry-online.pl napisał(a):
psychopacie
Do zaburzenia występującego u Jokera znacznie lepiej pasuje termin socjopatia. Absurdem jest implikowanie u niego psychozy, z czym zetknąłem się na innej stronie wspomnianego serwisu. Nie żebym oczekiwał od witryny o grach znajomości terminów medycznych, ale naprawdę wypada wiedzieć, o czym się pisze. Zwłaszcza w tak delikatnej materii jak psychiatria.

To tak nawiasem. Szerzej wypowiadać się o grze nie zamierzam; trudno powiedzieć coś konkretnego o produkcie, o którym na dzień dzisiejszy nie wiadomo nic pewnego – poza tym, że będzie w nim występował Batman. Mogę jeno prorokować, że gra będzie żerować na popularności filmu oraz über zajebistej grafice, nie oferując nic oryginalnego, tzn. mnie raczej nie zachwyci.


Pozdrawiam serdecznie.
Q.

At thy twilight, old thoughts return, in great waves of nostalgia.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Q'ccaon'naeaeccer napisał(a):
Mogę jeno prorokować, że gra będzie żerować na popularności filmu
jesli dobrze przeczytałes to pisze jak byk ze nie bedzie odnosic sie do zadnego filmu,były plany The Dark Knight -the game ale nie wypaliło

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Q'ccaon'naeaeccer
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]
Q'ccaon'naeaeccer
Wiek: 24
Dni na forum: 6.249
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 668
Skąd: się biorą prześliczni Azjaci? Kocham kuchnię japońską!
Katzu~no~Yuutsu napisał(a):
Q'ccaon'naeaeccer napisał(a):
Mogę jeno prorokować, że gra będzie żerować na popularności filmu
jesli dobrze przeczytałes to pisze jak byk ze nie bedzie odnosic sie do zadnego filmu,były plany The Dark Knight -the game ale nie wypaliło
Żerować.
Odnosić się.


Pozdrawiam serdecznie.
Q.

At thy twilight, old thoughts return, in great waves of nostalgia.
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Niby tylko action z widokiem TPP, niby tylko Unreal Engine, a mimo to gra niesamowita. Fabuła może i naciągana, ale to nie fabuła w tej grze jest najważniejsza, tylko klimat. A klimat gra ma niesamowity. Batmana znałem tylko z filmów, komiksów nie czytałem, a po przejściu gry o niczym innym nie marzę, tylko o tym, by właśnie je przeczytać.
Grafika cudowna, choć silnik stary jak świat. Świetna optymalizacja. Muzyka tak klimatyczna, że na słuchawach w pewnych momentach mało nie zesrałem się ze strachu. Fajny system walki, łatwy do nauczenia się, trudny do opanowania. Gra niemal idealna.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.679
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Może nie tyle na temat gry, co polecenia moim zdaniem najlepszych komiksów z nietoperzem:
- Azyl Arkham
- Rok Pierwszy
- Powrót mrocznego rycerza
- Mroczny rycerz kontratakuje
- Zabójczy dowcip

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Dokładnie. Świetna gra, zapowiadała się kolejna, słaba bijatyka o superbohaterze, a okazała się jedną z najlepszych gier akcji. Styl, rozgrywka, grywalność - zdecydowanie na najwyższym poziomie. Polecam fanom nietoperza, ale także gier akcji - Batman Arkham Asylum przypadnie wam do gustu!
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Gram w Batman Arkham City i muszę przyznać, że jest to jedna z niewielu świetnych kontynuacji, choć klimat lekko osłabł, ale za to fabuła jest lepsza aniżeli w pierwszej cześci, gdzie naszym zadaniem było głównie aby dopaść Jokera, a tutaj jeżeli ktoś nie spoilował sobie wypowiedziami innych nt. misji i fabuły to będzie świadkiem kilku zaskakujących zwrotów. Gameplay i slinik nie zmienił się w ogóle, twórcy chyba uznali, że co było dobre niech zostanie, nadal na całego idziemy z opponentami używającymi gołych rąk (ew. pałek i noży) a przeciwników z bronią likwidujemy umiejętnie za pomocą gadżetów (min dezaktywujemy im broń ; p) i dla mnie może byc grafika bardzo dobra, choć failneli się przy optymalizacji do Dx11 i Physixa, ale na starym klasycznym Dx9 i bez pseudo bajerów hula na najwyższych aż miło. Lokacja palce lizać, chciałbym aby w trzeciej części udostępniono całe Gotham

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Jako, że była niedawno wyprzedaż na steamie, to kupiłem obydwa tytuły ze wszystkimi dodatkami i przeszedłem po raz kolejny. W sumie 60 godzin gry do tej pory, a w AC jeszcze zagadki i challenge do zrobienia, więc na pewno pojemność jest OK.
Tak jak pisałem wcześniej, AA ma świetny klimat i wykonanie, fajne artworki i szczegóły o postaciach. Fabuła taka sobie, walki z bossami marne, ale stanowią tylko ułamek całości rozgrywki więc można to wybaczyć. Klimat, klimat, klimat.
Arkham City natomiast ma solidną fabułę, oczywiście bez rewelacji, ale jak na grę akcji - mocne 8/10. Ulepszony system walki, mniej zarobaczony, gra się o wiele lepiej. Brakuje artworków, zamiast których są rendery postaci na silniku gry. Muzyka mistrzowska. No i Joker, świetnie zrealizowany pod każdym względem.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Nadchodzi Batman: Arkham Origins
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=76205

Cóż trochę się zdziwiłem, bo w AC było sporo Easter Eggów dotyczących kontynuacji a tymczasem to ma być prequel o tym, jak Bruce został Batmanem.

Ale wierze w nich i can't wait

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
W piątek wyszło Arkham Origins, robione przez własne studio WB.
Gra zbugowana, fabuła mizeria, muzyka na poziomie jak zwykle. Jedyny świetny element, to krótki moment, kiedy
można pograć Jokerem i zobaczyć jak wyobraża sobie Batmana
.
Zmarnowane dwie dyszki.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Dzisiaj skończyłem AO i chodź to najsłabsza część serii, to jako gra wygląda dobrze. Fabuła mizerna? nie zgadzam się, właśnie fabuła jest ok a o nią się bałem bo myślałem, że wrzucą wszystkich znanych złoli i trzeba będzie tłuc ich po kolei, ale nie! Historia tak jak pozostałe ma tąpnięcie, związane z Jokerem, którego jak widać ciężko było twórcom gry z niego zrezygnować. Nowy Joker (nowy bo dubbingowany przez Troya Barkera) wypadł niestety słabo, nawet śpiewał tak jak Hamil w AC w creditsach, ale sporo mu jednak brakuje aby wykreować tak zacna postać jak poprzednik. nie mniej przyznam racje, że sceny jak sobie wyobrażał gacka zrobiły spore wrażenie. Bardzo fajnie, że wreszcie Bane był godnym antagonistą, a nie tylko wielkim głupim molochem, który odbijał się od ściany do ściany, chociaż w sumie wyjaśniło się to pod koniec ; o Walki z Bossami wreszcie były takie, jakie być powinny, czyli kontaktowe, a nie, że ten sobie gdzieś stoi u góry zsyła na dół przydupasów rzuca czymś i trzeba go jakoś strącić. Ogólnie poziom trudności został lekko podkręcony, parę razy poległem na płotkach, na których z reguły nie poległem ; p Całość okraszona świetnym klimatem, powinni przesunąc grę o miesiąc i fajnie by się grało w okolicy Bożego Narodzenia ; p Miasto tylko puste jak cholera, w którym łażą tylko zakapiory, no ale fajnie się wymigali, że to noc wigilijna ;p Bugi owszem i jest ich sporo, o ile podskakującego podczas szybowania Batmana da się przeboleć to już bugów utrudniających posunięcie gry do przodu już nie, tak jak z tą kratką w tej rozgłośni czy co to tam są, które odblokowujemy czy tym podestem w tej wizji kapelusznika.... :F

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Spoilery.






Fabuła mizerna i przewidywalna od momentu, gdy dowiadujemy się, że to Joker zaatakował Sionisa.
Zabójcy w większości sprowadzeni do roli misji pobocznej, brakuje jakiejś ciągłości. Jedyne ciekawe wątkiwalki to Deathstroke i Bane. Firefly dobry nie jako antagonista, a jako tło dla budowania relacji między Batmanem i Gordonem. Deadshot był ciekawszy w City niż tutaj. Shiva to wymówka, żeby zrecyklingować Ligę Cienia - lepiej było dać już Tal - Rashę.

System walki trochę bardziej dynamiczny, przez co może być trudniejszy, ale też zbugowany. Czasami zdarzało się, że przeciwnik nie miał zamiaru mnie atakować, nagle znienacka pojawiał się nad nim wskaźnik kontry, ale od razu na maksa, bez czasu na reakcję.
Rękawice Electrocutionera przepakowane i niezbalansowane - niszczą rytm walki i nie pozwalają na budowanie solidnych kombosów. Nie byłyby takie złe, gdyby nie to, że teraz trzeba zwracać uwagę na zwykłe ciosy, critical strike'i i uderzenia z mnożnikiem x3, trzeba dobrze selekcjonować przeciwników, żeby mieć do kogo doskakiwać non-stop.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Dzisiaj zapowiedzieli nowego Batmana, będzie to formalna kontynuacja serii od studia Rocksteady a zarazem jej ostatnia część, jej tytuł to Batman: Arkham Knight. Na razie wiadomo tyle, że głównym wrogiem będzie Scarecrow (o czym mówiły Easter Eggi w AC) i że w grze w pełni będziemy mogli poruszać się Batmobilem, co mnie bardzo cieszy, ale też niepokoi jak to wpłynie na klimat. Gra ma ukazać się jeszcze w tym roku na PC i konsole nowej generacji.

Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=wsf78BS9VE0

Ostatnio sporo będzie tego, bo do Arkham Origins wyjdzie dodatek fabularny Cold, Cold Heart z Freezem, a także na PC wyjdzie port z Vity Batman Arkham Origins Blackgate ; o

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
odyseusz92
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 3.620
Posty: 3
Szczególnie druga część gry warta polecenia!
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Miałem czekać na GOTY Arkham Knight, ale znalazłem stronę na której Premium Edition kosztuje tyle samo co na Steamie, już się ściąga. Po prostu gry z Batmana są za dobre, żeby przegapić.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Ponoć tragedia jest z tą grą, słaba optymalizacja, pełno bugów czy też brak polskiego języka i DLC :F miałem dzisiaj po robocie lecieć do sklepu, ale się wstrzymałem jak przeczytałem jakie gra ma problemy.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Jak grałem w nocy i nie miałem żadnych problemów, myślałem sobie: zajebiście, w końcu porządna gra w dzień premiery.

Rano w robocie wchodzę na reddit, a tam shitstorm, WTF.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=92606 To już dobiło leżącego.

Jest tragedia, nie wiem jak po dwóch bardzo dobrze technologicznych częściach mogli zrobić takiego crapa, ja osobiście węsze, że to jest jakiś spiek, bo to jest nie do przyjęcia...

Nawet bym kupił dla samej historii, nawet jakby mi chodizło w 20fps, ale jak wyszło też to, że że z płyty instaluje się tylko 8GB a reszte trzeba dociągnąć z neta, no to sorry...

W pirata też nie pogram, bo Denuvo ; o

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » Batman: Arkham Asylum, Arkham City
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook