Forum Dragon Ball Nao

» Glupota ludzka nie zna granic

Strony: 1, 2  
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.059
Posty: 482
Skąd: Kraków
ten temat wymyslil moj kolega, jak sam uwaza czytajac niektore wasze posty.
W tym temacie chcialbym zebyscie podali swoje lub cudze przypadki glupoty. chodzi mi o taki smieszne, ale te nie smieszne tez moga byc.. Jak sam temat mowi rozne sa przypadki glupoty ludzkiej, praktycznie nie zna ona granic. Wiec z czym glupim zetkneliscie sie w swoim zyciu?

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.019
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Mnie rozwalil ten post :

2 osoby chcialby sie nazywac Alucard? bardzo dziwne, ludzie czytajcie swoje posty nawzajem. No i 2 ludzie nazywalo by sie Alucard w swiecie db. Spotkaliby sie no i :
-czesc
-czesc
-jak masz na imie?
-Alucard
-aha
-a Ty?
-Alucard
-aha, no to fajnie


Piekna skladnia(czytajcie swoje posty nawzajem ) i w ogóle [ ort! ] tak fajnie skonstruowany,pozdro dla autora

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Noon Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.805
Posty: 18
Skąd: z krainy normalnych inaczej...
Jeśli chodzi o głupotę przez Internet(zawartą w postach itp.) to jakoś nie pamiętam szczególnych przypadków

Gdy chodzi o głupotę ludzką w "normalnej" postaci to polecam przeczytanie o NagrodachDarwina(sa to nagrody przyznawane za najgłupszą śmierć)- przykład: Dwoje młodych ludzi chciało przepłynąć w wannie(!) przez rwący potok...gdy nalało im się trochę wody do wanny,to by ją wypuścić....wyciągnęli korek ...

Kolejny przykład: Pewien chłopak z Tajlandii mial niecodzienne zamiłowanie,lubiał wcisnąć sobie koncówkę pompki do odbytu i pompować(przyznacie,że dziwne miał hobby)...pewnego dnia stwierdził że to dla niego zamało,więc poszedł na stację benzynową w nocy...zakradł sie i wcisnąl sobie końcówkę od kompresora(!)...gdy zaczął pompować,w pewnym momencie rozsadziło go na drobne cząsteczki...gdyż mieszanina gazów w jego ciele miała zbyt wielkie ciśnienie,co spowodowało wybuch...Stało się to 16 kwietnia 1997 roku.

Ostatni przykład: Brazylijscy piloci na widok nadlatującego z przeciwka innego samolotu puścili stery, zdjęli spodnie i przyłożyli do przedniej szyby gołe pośladki. Ich maszyna straciła sterowność i runęła na ziemię

Takich przykładów jest mnóstwo...polecam poczytać o NagrodachDarwina.
na stronie http://www.office-system.com.pl/rycerz/Darwin.htm

Najwięcej w świecie który brudzi nam ręce
Ufam w ludzkie dobro i ponosze klęskę...
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.059
Posty: 482
Skąd: Kraków
czytalem niektore, trza miec dar zeby niektore smierci wymyslic a co dopiero wykonac. Co prawda to nie jest umyslnie, ale w koncu do glowy przychodzi. Ogladaalem taki filmik do gosciom sie zepsula motorowka na morzu czy na jeziorze juz nie pamietam, ale zadzwonili po kolege zeby po nich przylecial helikopterem i ich odcholowal. Zachaczyli line i gry helikopter chcial odleciec, ludz sciagnela do do morza i bylo po helikopterku.

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
MariaN Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
MariaN
Wiek: 36
Dni na forum: 6.818
Posty: 44
Skąd: Mielec
Tak nagrody Darwina są dobijające, jest też taki program w telewizji "Czyś ty zwariował?" chyba na RealityTV.
Mattiah Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Mattiah
Dni na forum: 6.812
Posty: 91
Skąd: Lublin
Przykład głupoty z pewnego forum gitarowego:

Gitare dostałem w maju 2004-był to defil, nie chodziłem na żadne lekcje tylko próbowałe msiesam nauczyć,niestety nic z tego nie wyszło,wku***ny tym,że po 10 m-c ''nauki'' umiem tylko 3 chwyty i kilka kawałków utworów rozwaliłem tego defila o podłoge i na tym sieskończyła moja kariera gitarzysty -_-
Ręce mi opadły po przeczytaniu tego

Bomba di luce!!
Konaltan Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Konaltan
Wiek: 31
Dni na forum: 6.799
Posty: 109
Skąd: Tychy
ja tam widziałem na forum o game boyu taki tekst
osoba 1: Ta gra jest spoko
osoba 2: no faktycznie podoba mi sie
osoba 1: jak w nią zagrałem to rzygałem w kiblu tak że przy okazji waliłem głową o sedes

"mam moc która przerasta zwykłego człowieka"

"If you want to have a brother put your father on your mother."

"Weźcie stąd zwłoki swojego kolegi bo szpecą mi krajobraz!" - Vegeta po pokonaniu Yamuchy
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.596
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Hehe to ja mialem taki glupi przypadek:
Stalem z kolesiem na korytarzu i podszedl do nas jakis facet okolo 30-35 lat. Zapytal sie nas czy lubimy Tajlandie. My odpowiedzielismy dla zartu ze Tak. On na to ze nie lubi Tajlandii bo porwali mu tam rodzine ci Tajlandczycy. Potem zaczal opowiadac ze pojechal ich uwolnic i napotkal takiego napakowanego goscia i cytuje: "!?- lewa reka i padl jak szmata". Nie wiedzielismy czy mamy sie smiac czy co robic, wiuec stalismy i sluchalismy dalej. Potem zaczal gadac ze wzial rodzine pod pache i wylecial z nia na Hawaje Jambo-jetem i wlasnie wrocili. Jak poszedl to od razu w smiech. Ja tarzalem sie ze smiechu

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Alexandra007 Kobieta
Wojownik
Wojownik
Alexandra007
Wiek: 35
Dni na forum: 6.582
Posty: 47
Kiedys z moja kolezanka siedzialysmy w parku gdy nagle podszedl do nas pewnien stary cap i poprosil zebysmy popilnowaly mu drzwi bo on cos musi zrobic. To my oczywiscie "dobre serce" i heja za nim kilkanascie metrow. Stalnelysmy przed bramka w jednym z podworek a on wszedl do bloku, do piwnicy... My czekamy i czekamy gdy on nagle wychodzi i mowi" noo wejdzcie do piwnicy to ja sobie na was popatrze i sobie zwale" a my w brecht . Ten idiota byl taki podniecony, ze nie zauwazyl policjanta stojacego zaraz obok...
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.812
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Mój kumpel przechodził obok policjanta. Gdy go zauważył powiedział "CHWDP". Policjant nie wiedział o co chodzi i poprosił o wyjaśnienie. No i wyjaśnił mu, co to znaczy, a policjant za nim. Nie wiem, czy go złapał, ale to był kompletny debilizm. Jeszcze inny kolo w Sylwestra upił się i nago biegał po całej ulicy.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.627
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
hehe Mnie to śmieszy jak chodzi po kimś taki maliśki pajączek wilkości mrówki, a ta w ryk jaki on straszny Chyba, że jst to już wiekszy pajak dlugości co najmniej: ( ************ ) razem z nóżkami to i ja w ryk
Ale śmieszy mnie też np:
Miala se kobitka faceta i se byla z nim 2 lata, potem z nim zerwala i poszla do jego zajebombastycznego kumpla(my brotha), byla se z nim przez eee poltorej miesiaca a w tym czasie widziała do ze 7 razy, wliczjąc jego wikend w hotelu (sprawy łóżkowe ekchem) i wysyla przez gg list, jaka to ona glupia, jaka to ona niedojrzala ale by go skrzywdzila bla bla bla... potem jest se z tym z ktorym zerwala, pierdzielac (przepraszam za wyrazenie) kumpeelstwo ich dwóch no sory...
A na imprezie podchodzi se do takiej mnie gdy taka ja jej czesc nie daje bo udaje ze nie zna no i w gaadke jaka ona glupia (ryk) ze tak zrobila i tak dalej i tak dalej... a glupia taka ja, chcac miec spokoj mowi ze wszystko ok omG... Moja wina, że płacz dziala na mnie zmiekczajaco, taK JAK LENOR NA TKANINY...
Czy ta kobitka nie popisala sie głupotą?
Ale zaaraz maj brotha nadal ją kocha argh...- co za dupek! ŻBY ONA CHOCIAZ ŁADNA BYŁA...

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
bad orydżinal nick
Orydżinal person
Orydżinal person

Wiek: 32
Dni na forum: 6.537
Posty: 344
Skąd: się biorą dzieci?
Larme, wiesz, ja nie mam nic do ciebie, ale mogłabyś pisać po polsku, bo z tego bełkotu nic nie można zrozumieć!!!

a teraz do rzeczy

nie wiem czy to jest szczyt głupoty ale zabawne jest na pewno [ ort! ], a mianowicie: jeden gostek w swojej klasie napełnił prezerwatywe wodą i wymachiwał ją na wszystkie strony, w pewnym momencie kondom wyślizgnął mu się z rąk i poleciał (kondom, nie gostek) prosto na nauczycielkę a co później było możecie się domyślić

miłość to uczucie głupie, zaczyna się na ustach, a kończy na dupie...
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.627
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
bad girl... sama belkoczesz

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
Lucash Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Lucash
Wiek: 34
Dni na forum: 6.536
Posty: 4
Ostatnio była u nas impreza na którą każdy [ ort! ] musiał się przebrać za kogoś ja postanowiłem przyodziać strój takiego gostka z gwiezdnych wojen, oczywiście bym wyglądał wiarygodnie zgoliłem takrze brwi co okazało się jedną z najgłupszych rzeczy jakie mogłem zrobić, mineło już sporo czasu i brwi osrosły ale już takie inne niż wcześniej są po prostu brzydkie jak myślicie co mam zrobić w takiej sytuacji? zgolić je jeszcze raz by odrosły jeszcze inaczej??? błągam pomóżcie
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.610
Plusy: 2
Posty: 1.408
Ostatnio była u nas impreza na którą każdy [ ort! ] musiał się przebrać za kogoś ja postanowiłem przyodziać strój takiego gostka z gwiezdnych wojen, oczywiście bym wyglądał wiarygodnie zgoliłem takrze brwi co okazało się jedną z najgłupszych rzeczy jakie mogłem zrobić, mineło już sporo czasu i brwi osrosły ale już takie inne niż wcześniej są po prostu brzydkie jak myślicie co mam zrobić w takiej sytuacji? zgolić je jeszcze raz by odrosły jeszcze inaczej??? błągam pomóżcie
pytasz o radę...
no tak...
Polak mądry po szkodzie...
Ale oszczędzę Ci złośliwych uwag, choć osobiście trudno mi się powstrzymać... Tym bardziej, że temat chyba upoważnia do takowych...
Ale spoko... Znalazłes się w dość "ciekawej" sytuacji...
co zrobić? Jeśli brwi odrosły, to daj już im spokój. A jesli następnym razem wpadniesz na podobny pomysł, to skontaktój się z lekarzem lub farmaceutą...Albo z kimś, kto będzie w stanie Cie od tego odwieść.
A co do rady na poważnie- może zapytaj fryzjera?
pozdrawiam
ps. dziewczyny(Larme i bad girl)- nie kłóćcie się!
po co????

EDIT
Zapomniałem dodać.
Sorry, wiem że ten post to właściwie offtop, więc jeśli można niech ktoś go później usunie, OK? Z góry dzięki i na przyszłośc postaram się już nie pisać podobnych postów. Ale nie mogłem się powstrzymac...
Jeszcze raz pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.035
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Prawdziwy offtopic to czepialstwo bad girl wobec Larme... Twój post jest całkiem na temat, traktuje wszak o ludzkiej głupocie

Wracając do (off?)topicu: współczuję Ci, Lucashu. To, co zrobiłeś, nie było zbyt mądre, ale kara za lekkomyślność okazała się chyba tym razem zbyt wysoka... Na Twoim miejscu zastosowałbym się do rad Długiego. Jeśli nic nie dadzą, radziłbym po prostu zaakceptować zmianę w wyglądzie i przyzwyczaić się do niej... choć może to z początku nie być proste.

Zaś co do samej głupoty, czyli głównej osi tematu... widziałem dziesiątki jej przejawów, zarówno w życiu codziennym, jak i w sieci, w tym również na tym forum... Nie będę ich lepiej opisywać, bo znowu wyszedłby mi referat

Pozdrawiam serdecznie
A.

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.537
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Oto przykład że głupota nie zna granic.... Teksty wzięte z polskich teleturniejów i naklejek na niektórych produktach przemysłowo spożywczych! (100% FAKTU!!):
1. Na pudełku pewnej zupy Sposób przyżądzania: jak zwykłą zupę
2.Na puddingu pewnej firmy Produkt będzie gorący po podgrzaniu
3.Na opakowaniu tabletek nasennych Uwaga powodują senność

1.Jeden z Dziesięciu: -Biblijna Para?
-Zeus i Hera
2.Jeden z Dziesięciu: -W kogo zmienił się Gustaw w Dziadach?
-Yyyy...
-podpowiem że wyraz zaczyna się na litere "k"
-W Królika?
3.Jeden z Dziesięciu: -Jak się nazywał chłopiec z bajki o "Królewnie Śnieżce"
-Yyy... będe strzelał... Pinokio....
4.Familiada: -Co robią koty?
-Skakają.....
Czasami więcej pomyślmy zanim coś walniemy:PP
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.812
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Zapomniałam dodać o dowodzie mojej głupoty. Kilka lat temu siedziałam sobie w domu i wylegiwałam się na łóżku. W pewnym momencie siora wyciągnęła mnie na dwór. Stworzyła tor przeszkód i chciała mi pokazać, jak przeskakuje przez drewnianą skrzynkę od ziemniaków. Bardzo ładnie jej wyszło. Nie chcą być gorsza, także postanowiłam przeskoczyć ten przedmiot. Bałam się, że w locie zahaczę o skrzynkę, więc postanowiłam, że najpierw na nią skoczę, a potem zeskoczę z niej. Pierwszą część tego planu wykonałam. Dlaczego drugiej nie?? Bo skrzynka załamała się pod moją lewą łydką, a drzewo wbiło mi się w nogę. Krew lała się strumieniami, łzy zresztą też. Do tej pory mam małe blizny na lewym kolanie i lewej łydce.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.626
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Ogólnie - Spotykam tak dużo przejawów głupoty że z powodu natłoku o nich zapominam, pamietam jedynie o najbardziej głupich...Czytałem na którejś z stron... gość sobie jechał w korku. Jedyne co zwróciło jego uwagę to to że w samochodzie który był przed nim co chwile zapalało się światł. Na nastepnym skrzyżowaniu był juz równolegle do blondynki która siedziała sobie w aucie i suszyła włosy zapalniczką... Nie wiem czy to nie było właśnie w Nagrodach Darwina. Lubie też popularne przypadki głupoty - walenie się krzesłami po głowach ( moja szkoła ) czy objedzenie się i trafienie do szpitala .

Pozdrawiam

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » Glupota ludzka nie zna granic
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook