Forum Dragon Ball Nao

» Młody papież

Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 31
Dni na forum: 4.881
Plusy: 10
Posty: 5.127
Skąd: Włocławek
Młody papież to serial produkcji HBO w reżyserii Paolo Sorrentino. Bohaterem głównym jest 47-letni Amerykanin Lenny Belardo (Jude Law), który przyjmuje imię Piusa XIII.

Jak można się spodziewać nowy papież okaże się zupełnie innym człowiekiem niż się tego po nim spodziewano. W odróżnieniu od watykańskiego otoczenia jest tradycjonalistą, przywiązanym do ceremoniału i dążącym do konserwatywnej odnowy wrogiem modernizmu.

Ktoś oglądał i chce się podzielić wrażeniami?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Rombowiec
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 2.355
Posty: 70
Skąd: Polska
Oglądałem parę odcinków ( i to nie całych ) jeszcze jak miałem HBO i wyglądało całkiem przyjemnie. Był oczywiście poruszony wątek pedofilii w kościele czego chyba nie dało się uniknąć. Co zrobiło na mnie wrażenie, to świetna ścieżka dźwiękowa i momentami wręcz surrealistyczne sceny młodego papieża rozmawiającego z podwładnymi w ogrodach, czy przemawiającego z balkonu. Planuję obejrzeć cały serial, bo niestety, ale nie miałem woli do regularnych seansów.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Młody papież
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnime PhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2020 DB Nao
Facebook