Forum Dragon Ball Nao

» Mahoutsukai no Yome

Rockbabykate
Wojownik
Wojownik
Rockbabykate
Dni na forum: 2.235
Posty: 37
Czyli the Ancient Magus' Bride.

Manga wychodzi jako miesięcznik (lub dwumiesięcznik, ciężko tu o jakąś regułę) Poznałam ją jak poszłam na jakąś stronę zagłosować na Boku no Hero jako najlepszą anime 2017. Wtedy to zobaczyłam. Zdjęcie, które mnie zafascynowało

Obraz

Jest to historia dziewczyny, która przez swoje 'magiczne', jak się później dowiedziała, zdolności mogła widzieć różne rzeczy. Przerażało ją to tak bardzo, bo te różne rzeczy próbowały ją zabić. Przez to jej ojciec zabrał syna i odszedł a matka się zabiła. Dziewczyna tułała się po dalszej rodzinie, domach dziecka, aż w wieku 16 (chyba - nie pamiętam) lat postanowiła się sprzedać komuś, kto by ją chciał, jak to nazwała, miałaby miejsce, które mogłaby nazwać domem. I tu zaczyna się historia. Kupił ją pewien bardzo dziwny osobnik, mag imieniem Elias... Jest to bardziej romans w wersji fantasy. Anime jest w połowie drugiego sezonu, manga sięga gdzieś do czwartego póki co. Ubrana w przepiękną muzykę i z genialnym scenariuszem, ta wyjątkowa anime została nominowana do najlepszej anime 2017 już po paru odcinkach (Przegrała z Boku no Hero )

Moją ukochaną postacią jest jednak facet, który tak właściwie jest gadającym psem. Ruth <3

Video

https://www.youtube.com/watch?v=V5GbcVIKLIQ&t=45s

Jeden z najbardziej magicznych i pięknych momentów w anime, kiedy Czarny Pies oddaje się jej w pełni. Chciałabym takiego psa <3 https://www.youtube.com/watch?v=rTcdsOqzqYw

私は日本語がすきです
Król Wszechrzeczy Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 2.235
Posty: 19
Rockbabykate napisał(a):
Jest to bardziej romans w wersji fantasy.
Nadaje się na seans z dziewczyną?


Wydaje się całkiem fajne, a dawno już anime nie oglądałem, więc może się skuszę
Rockbabykate
Wojownik
Wojownik
Rockbabykate
Dni na forum: 2.235
Posty: 37
Oj nadaje się, obiecuję, że nie pożałujesz Aż będzie chciała, żebyś był takim kochanym potworem. To taka jakby wersja Pięknej i Bestii, ale w dużo lepszej oprawie klimatycznej i muzycznej. No i ten jego ciepły, przyjemny głos

私は日本語がすきです
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Oglądałem pierwszy odcinek OVA, która wyszła przed serią telewizyjną, i odniosłem wrażenie, że to anime z kategorii "babskie", ale dam szansę.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Rockbabykate
Wojownik
Wojownik
Rockbabykate
Dni na forum: 2.235
Posty: 37
Shounen napisał(a):
Oglądałem pierwszy odcinek OVA, która wyszła przed serią telewizyjną, i odniosłem wrażenie, że to anime z kategorii "babskie", ale dam szansę.
No ma więcej fanek niż fanów, ale czym w anime przekupia się męskich fanów? Oczywiście kształtami *ekhm* Titania

OVA ma trzy odcinki, opowiadają z czym Chise się borykała za dziecka, opowiadają jej historię, którą ona rzadko porusza w głównej anime, ale w pewnym odcinku pięknie wpletli sceny z OVA w anime. No i Ruth <3

私は日本語がすきです
Rockbabykate
Wojownik
Wojownik
Rockbabykate
Dni na forum: 2.235
Posty: 37
Dodaję zdjęcie wszystkich głównych postaci
Obraz

Od lewej, Elias, główny mag, Chise, jego uczennica, Ruth, człowiek pies ( ), Silky, wróżka i gospodyni ich domu. Dalej jest Renfred, czarnoksiężnik i jego uczennica Alice, parę razy próbowali przeszkadzać, ale później im się znudziło Na dole, ten mały, to główny czarny charakter, Josef, który podobno żył jeszcze przed Jezusem, nad nim jest opiekun Eliasa, ksiądz Simon i obok czarownica, czy czarodziejka, Angelica i jej mały pomocnik i podopieczny, Hugo. Dalej już poważnie. Królowa wróżek, Titania, obok z rogami jej mąż i król wróżek Oberon (Jeśli jest tu jakiś fan Sword Art Online to może zajarzy, skąd te nazwy w grze ALO, ja jakoś nie sprawdzałam prawdziwości imion, dopiero teraz w Ancient Magus's Bride się skapnęłam ) no i pod spodem bardzo ważna postać, roztapiacz kobiecych serc, opiekun krainy smoków, Lindel. Te postaci pojawiają się często w anime, a manga wychodzi dużo dalej. Jak ktoś lubi magiczne klimaty to zapraszam, jak chcecie link do czytania mangi czy oglądania anime to dajcie znać, chętnie podrzucę

私は日本語がすきです
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Mahoutsukai no Yome
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook