Forum Dragon Ball Nao

» Cześć!

kajtii Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
kajtii
Wiek: 26
Dni na forum: 2.045
Posty: 24
Skąd: Polska
Hej wszystkim! Mam na imię Kajetan, 21 wiosen, a Dragon Ball jest w moim życiu od czasów RTL7 (zapewne jak u większości z Was). Wsiąkłem bardzo mocno i była to moja brama do świata mangi i anime, które to są częścią mojego życia do dzisiaj.

Jestem studentem AWF'u, a co za tym idzie, oprócz japońskiej popkultury i gier, interesuję się wszelkiej maści sportami, głównie piłką nożną. Od 10 lat jestem kibicem Manchesteru United i choć klub jest w niemałym dołku względem dawnych lat, to ciężko to rzucić .

W wolnych chwilach piszę artykuły, recenzje, felietony. Swoją przyszłość łączę z dziennikarstwem (sportowym/popkulturowym) i wierzę, że uda mi się dojść do takiego poziomu zawodowego .
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.154
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Powodzenia z dziennikarstwem, bo to dość popularny kierunek. Witam na forum i zachęcam do aktywności.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
kajtii Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
kajtii
Wiek: 26
Dni na forum: 2.045
Posty: 24
Skąd: Polska
Shounen napisał(a):
Powodzenia z dziennikarstwem, bo to dość popularny kierunek. Witam na forum i zachęcam do aktywności.
Dziękuję bardzo, to prawda. Mimo wszystko wierzę, że łatwe drogi są mało warte i lepiej przegrać próbując, niż żałować, że się tego nie zrobiło. Zabrzmiałem trochę jak motywacyjny coach, ale liczę, że coś się za tymi słowami kryje .
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Cześć!
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook