Forum Dragon Ball Nao

» Filmy kinowe

Strony:   1, 2
ewelajna Kobieta
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 43
Dni na forum: 2.836
Posty: 2
Skąd: Kraków
Zdecydowanie nie lubię kinowych wersji, wolę w domu obejrzeć odcinki. Jakoś to daje mi więcej radości
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Film "Boruto" obejrzany... Kurczę, zdecydowanie najlepszy ze wszystkich kinówek (choć wciąż mam ogromnie wiele sentymentu do pierwszego filmu Shippu oraz bardzo doceniam Road to Ninja). Co prawda fabuła trochę przyspieszyła w końcówce i zrobiło się dość po łebkach, ale generalnie naprawdę świetne. Podobało mi się generalnie wszystko. To, jak przedstawiono problemy Boruto - z wiecznie zajętym pracą ojcem. Himawari, która jest po prostu śliczna z tymi błękitnymi ślepkami i ciemnymi włosami. Daisuke Namikawa w roli bad guya. Hinata sprowadzona do roli kury domowej (nic dziwnego, ble). Ale absolutnie najcudowniejszy jest Sasuke, którego wreszcie można oglądać jako sympatyczną postać - aż dziwnie. Kto nie widział, polecam!

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.547
Posty: 660
Animacyjne najlepszy jest The Lasy
Fabularnie Droga do ninja

Niestety nie umiem wybrać między tymi dwoma
mokolyt Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō

Wiek: 24
Dni na forum: 309
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1
Jednym z wysoko cenionych filmów Naruto wśród fanów jest "Naruto: The Last - Naruto the Movie". Akcja tego filmu rozgrywa się po wydarzeniach z serii Naruto Shippuden i służy jako zakończenie historii Naruto. Skupia się na relacji między Naruto i Hinatą, ze znacznym naciskiem na romans i akcję.
AUTOR POSTA OTRZYMAŁ OSTRZEŻENIE
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » Filmy kinowe
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook